Rozrywka

„Siostry żony”: bratanek Kody Brown, Benjamin Brown, zdradza mroczne sekrety „Związku poligamistów mormonów” na ranczu w Wyoming

Benjamin Brown jest komikiem TikTok, który również jest Żony siostry gwiazda, siostrzeniec Kody’ego Browna. Niedawno otworzył się na temat wychowania w Zjednoczonych Braciach Apostolskich (AUB) i na ranczu rodziny Brown w Wyoming. W wywiadzie Benajmin zdradził tajemnice dotyczące życia rancza. Następnie ujawnia, jak maltretowanie na terenie kompleksu na zawsze ukształtowało jego trudne dzieciństwo.

Kody Brown, „Siostra Żony” | TLC

Wszystko o związku poligamistów Browna na ranczo w Wyoming

21 czerwca 2022 r. siostrzeniec Kody’ego, Benjamin, wystąpił w podcastie: Podcast Roku Poligamiiw odcinku Król Beniamin i opowieść o AUB. Ujawnił, jak to jest żyć w „związku poligamistów mormonów”, znanym również jako ranczo w Wyoming. Powiedział, że Brownowie przenieśli się na ranczo po Ebenezerze Brownie lub jednym z jego bezpośrednich potomków, aby pomóc założyć miasto o nazwie Lovell w stanie Wyoming.

Żony siostry fani słyszeli, jak gwiazdy serialu opowiadają o ranczu, na którym dorastał Kody. Wspominają o tym w rodzinnym pamiętniku, Zostań żonami siostrami: historia niekonwencjonalnego małżeństwa. Benjamin żył i pracował nad czymś, co nazwał „związkiem poligamistycznym”, w którym wszyscy byli częścią „Zjednoczonego Porządku” lub wyznawcami fundamentalistycznego odgałęzienia mormonów, AUB.

Mieszkał tam dziadek Benjamina z trzema żonami, a ojciec z dwiema żonami. Według Benjamina, w dowolnym momencie na ranczo mogło przebywać od 20 do 30 osób, w większości dzieci. Rodzina rzadko jeździła do miasta, wszystkie dzieci uczyły się w domu, wszyscy pracowali na ranczo, a rodzina chodziła do kościół w domu sąsiada.

Prawda o nadużyciach na terenie kompleksu

Kiedy Brownowie opuścili ranczo, musieli być cicho, ukryci i niezauważeni. Czuł, że świat zewnętrzny jest „zły” i stale ich ściga. Ponieważ poligamia była nielegalna w Wyoming, Benjamin obawiał się, że jego ojciec skończy w więzieniu i zostanie odebrany rodzicom. Powiedział: „Biorąc pod uwagę to, co stało się później, prawdopodobnie tak właśnie powinno było się stać”.

Benjamin mówi, że na ranczu przez cały czas zdarzały się maltretowanie i zaniedbywanie dzieci. Opisuje kulturę w związku, która ją normalizuje.

Powiedział: „Jako dorosły teraz to widzę. To jedna z trudnych rzeczy. Teraz myślę, że związek, jaki świat fundamentalizmu mormońskiego ma ze współczesnym światem, polega na tym, że dzieje się naprawdę krzywda. Istnieje prawdziwe znęcanie się nad dziećmi. w tych miejscach dzieje się prawdziwe zaniedbanie. Ale ma to naturę, która sprawia, że ​​bardzo trudno jest nam dokładnie wiedzieć, jak to złagodzić. Dzieje się to w zupełnie inny sposób”.

Handel pracownikami na ranczu w Wyoming

Gwiazda TikTok ujawnił, że padł ofiarą handlu ludźmi na ranczu przez własnych rodziców. Benjamin opisał przekonanie AUB, że koniec jest bliski i że potrzebują ziemi, aby sprawiedliwi szukali schronienia i gromadzili się. Powiedział: „Więc absolutnie konieczne było, aby mieli jak najwięcej ziemi, jak największe ranczo. Ale problem polegał na tym, że nie byli zbyt dobrzy w zarabianiu na ranczo, a ranczo nie było tak naprawdę samowystarczalne”.

Benjamin ujawnił, że rodzina Brownów założyła wówczas piekarnię, aby płacić rachunki i nadal nabywać ziemię. Jednak ze strachu przed obcymi lub „gojami” wchodzącymi na ranczo, zatrudnili swoje dzieci. Benjamin miał 8 lat, gdy rozpoczął pracę i prowadził zakład, gdy miał 14 lat.

Powiedział: „Jestem wykorzystywany. Dostaję 25 centów za godzinę za ciężką pracę w piekarni, której nie mogę opuścić, jeśli chcę. I to się dzieje od 8 roku życia do 18 roku życia”.

Opisuje pracę jako „brutalną”, z podłogami cementowymi, mieszalnikami przemysłowymi i ciężkim sprzętem, który często prowadzi do obrażeń. Zdradził, że pracował 6 dni w tygodniu, czasami po 15 godzin. Brownowie sprzedawali chleb turystom odwiedzającym Park Narodowy Yellowstone. W środku lata robili ponad 2000 bochenków dziennie.

Kiedy Benjamin wyszedł z domu na studia, opuścił AUB i nawrócił się do Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich (LDS). Wiele lat później całkowicie opuścił kościół mormonów.

Teraz Benjamin jest gwiazdą TikTok (@thefreshkingbenjamin) i komikiem, który w swojej komedii czerpie inspirację z traumy z dzieciństwa. Nadal korzysta ze swojej platformy, aby edukować osoby z zewnątrz na temat wewnętrznych zasad działania AUB i poligamistycznych mormonów.

POWIĄZANE: „Siostrzane żony”: wszystkie czasy Nienawiść Meri i Janelle do siebie została udokumentowana w rodzinnym pamiętniku

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button