Rozrywka

„Siostry żony”: wszystkie czasy Nienawiść Meri i Janelle do siebie została udokumentowana w rodzinnym pamiętniku

Żony siostry gwiazdy, Meri Brown i Janelle Brown nie zawsze miały najlepszą przyjaźń jako siostrzane żony przez lata. Rodzina Brownów opowiedziała o swoich skomplikowanych relacjach w rodzinie w swoich pamiętnikach, Zostań żonami siostrami: historia niekonwencjonalnego małżeństwa.

Według książki pogarda Meri dla Janelle i vice versa ma głęboką i skomplikowaną historię, która sięga czasów, zanim Kody ją poślubił. Oto wszystkie sytuacje, w których nienawiść Meri i Janelle do siebie została udokumentowana w rodzinnym pamiętniku.

Janelle Brown i Meri Brown, „Siostra Żony” | TLC

Surowe początki Meri i Janelle

Kiedy Kody zaczął zabiegać o Janelle, Meri była w stanie kontrolować uczucia zazdrości. Czuła, że ​​ona i Kody mają żyć wielomałżeństwo i chciała jak najszybciej dodać żonę-siostrę. Po trzech latach monogamicznej rozkoszy z Meri, Kody oświadczył się Janelle i nagle wszystko się zmieniło.

Jak udokumentowano w pamiętniku, Janelle i Kody planowali wziąć ślub w urodziny Meri. Na szczęście matka Kody’ego zaproponowała młodej parze rozwiązanie. I przekonała ich do ślubu dzień po urodzinach Meri. To był początek animozji między Meri i Janelle.

Meri napisała: „Zdumiło mnie, że mój mąż pomyśli, że to dobry pomysł, ale jeszcze bardziej zdumiało mnie to, że kobieta, która chciała dołączyć do naszej rodziny, pomyślałaby nawet przez chwilę, żeby to zrobić w urodziny jakiejś przyszła siostra żona!”

Po tym, jak Kody poślubił Janelle, Meri walczyła o znalezienie miejsca w rodzinie. Ponieważ poligamia była nielegalna, Brownowie musieli milczeć o swoim niekonwencjonalnym stylu życia. Meri ujawniła, że ​​z powodu ukrywania się przed społeczeństwem, ona i Kody będą odnosić się do Janelle jako „siostra Kody’ego”, a nie jego druga żona. Z perspektywy czasu Meri przyznaje, że źle się z tym czuje. Napisała: „Patrząc wstecz, zdaję sobie sprawę, że to nie fair wobec relacji Kody’ego i Janelle, by nazywać ją swoją siostrą”.

Meri przyznaje, że jest „surowa” i „agresywna” wobec Janelle

Po ślubie Janelle i Kody Meri miała trudności z przystosowaniem się do dzielenia się mężem przez trzy lata. Meri myślała, że ​​jest przygotowana na rzeczywistość wielożeństwa, ale wcale nie była gotowa. Skończyło się na wyładowaniu swoich frustracji na swojej nowej siostrze żonie, Janelle.

„Muszę przyznać, że nie zawsze radziłem sobie ze stresem związanym z nową sytuacją tak, jak powinienem. Nie wiedziałem, jak powstrzymać lub złagodzić swoje opinie. Jestem bardzo bezpośrednią osobą i kiedy mam na coś zdecydowane zdanie, potrafię być trochę surowy. Ponieważ widzę rzeczy w czerni i bieli, mam zły nawyk formułowania rzeczy w sposób, który może wydawać się agresywny”.

Meri Brown

Janelle napisała: „W krótkim czasie nie mogę poczuć się jak gość, który przesadził z jej powitaniem. Strzelaliśmy do siebie o najmniejsze rzeczy. Kiedy była młodsza, Meri miała dość apodyktyczną osobowość”. Powiedziała, że ​​surowe zasady Meri dotyczące prac domowych spowodowały wiele niepotrzebnych kłótni między dwiema siostrami żonami.

„Meri i ja zbyt często tkwiliśmy w domu z naszymi nieporozumieniami w pierwszych latach po dołączeniu do rodziny. Rzadko ze sobą rozmawialiśmy. Byliśmy jak współlokatorzy, którzy nie dogadywali się, ale mimo to udawało im się mieszkać razem. To nie było niebiańskie wielożeństwo, jakie sobie wyobrażałam. To było niewygodne i przygnębiające”.

Janelle Brown

Meri szydziła z makijażu Janelle po płaczu

Jak udokumentowano w pamiętniku, Meri, Janelle i Kody mieli pracę. Tak się składa, że ​​praca Kody’ego była często poza stanem i zabierał ze sobą Meri na te wycieczki. Ponieważ Janelle nie była w stanie zdjąć pracy, doprowadziło to do goryczy.

Janelle opowiada, jak była w ciąży z pierwszym dzieckiem rodziny, a Meri kpiła z jej makijażu. Ona napisała:

„Tuż przed jedną z tych podróży, kiedy znowu zostałam w tyle, moje hormony ciążowe sprawiały, że czułam się szczególnie wrażliwa. Kody podjął nową pracę, wycinanie drewna w górach, i byłem zdenerwowany, gdy dowiedziałem się, że znowu zabiera ze sobą Meri. Meri wykorzystała sytuację, by być wyjątkowo brutalną. Jeden z moich przyjaciół i ja eksperymentowaliśmy z moim makijażem. Kiedy płakałam, że zostałam w tyle, Meri zaczęła wyśmiewać makijaż, który miałam na sobie. To była ostatnia kropla po wszystkich pasywno-agresywnych zachowaniach i szyderczych uwagach, z którymi miałem do czynienia przez tyle miesięcy. Całkowicie to zgubiłem.”

Janelle Brown

Dynamika między Janelle i Meri nie zmieniła się, dopóki Christine nie pojawiła się w rodzinie

We wspomnieniach Janelle opowiada, jak to było być żoną Kody’ego i mieszkać z jej siostrzaną żoną Meri. Powiedziała:

„Wprowadziłam się z nim do domu, a Meri i ja mieszkałyśmy w ich pokoju gościnnym. Poczułam się jak gość z długiego czasu, wieczny gość zamiast żony. Meri i Kody wciąż byli bardzo zakochani i nie mieli pojęcia, jak włączyć mnie w swoje życie. Nie miałem pojęcia, gdzie pasuję do małżeństwa. Kiedy oglądaliśmy filmy, siadali na kanapie i trzymali ręce pod kocem, a ja siedziałem na swoim krześle.

Nie czułam się, jakbym miała w domu swoje miejsce. Kłótnie wybuchały o najmniejsze rzeczy — właściwy sposób składania ubrań, właściwy sposób sprzątania kuchni. Czułem wyzwanie i konfrontację na wszystkich frontach. Straciłem poczucie siebie. Musiałabym nauczyć się mówić w swoim imieniu i ustalać własne życie i status w naszym gospodarstwie domowym. Dopiero po trzecim ślubie Kody’ego wszystko w naszym domu zaczęło się układać.

Janelle Brown

Janelle opowiada w swoim pamiętniku: „Prawie z dnia na dzień atmosfera w domu się zmieniła. Christine odwróciła uwagę Meri ode mnie i część napięcia zaczęła wyparowywać”. Kontynuowała: „Jej pogodne usposobienie było idealnym antidotum na kwaśne środowisko, które zbyt długo panowało w naszym domu. Jak lubi mawiać Kody: „Christine uratowała nasz bekon”.

Chociaż związek Meri i Janelle nadal nie jest najlepszy, jest to poprawa od miejsca, w którym zaczęli. Czy kiedykolwiek zostaną przyjaciółmi, czy jest już za późno dla tych siostrzanych żon?

POWIĄZANE: „Sister Wives”: Kody Brown otwiera się na temat FLDS i Warrena Jeffsa w „Becoming Sister Wives” Memoir — „This Is Not My World”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button