Rozrywka

„Siostrzane żony”: Mykelti Brown i mąż Tony Padron spodziewają się bliźniaków

Żony siostry gwiazda Mykelti Brown i jej mąż Tony Padron ogłaszają, że spodziewają się bliźniaków! Mykelti ujawniła, że ​​nie tylko jest w ciąży, ale będzie miała dwoje dzieci! Oto wszystko, co wiemy o nowym dodatku do rodziny Padron.

Mykelti Brown i Tony Padron, „Siostrzane żony” | TLC

Wszystko o Mykelti Brown i Tonym Padron

Jak Żony siostry fani wiedzą, że Mykelti jest piątym dzieckiem swojego ojca, Kody Browna i drugim dla swojej matki, Christine Brown. Dorastała przed kamerami TLC. W rodzinnym programie reality show udokumentowano, jak z dziecka przechodziła w kobietę. Następnie od zaręczyn do ślubu.

Najnowszy sezon Żony siostry, nakręcony w środku pandemii koronawirusa (COVID-19), pokazał cyfrowe ogłoszenie Mykeltiego i Tony’ego. Następnie para miała imprezę ujawniającą płeć zdystansowaną społecznie. Później w tym sezonie Christine pojechała do Utah, aby wziąć udział w ich baby shower.

Od zeszłego sezonu Mykelti 5 kwietnia 2021 r. urodziła w domu pary swoją córkę, Avalon Asę. Christine, która obecnie mieszka blisko Mykelti w Utah, spędza dużo czasu ze swoją wnuczką.

Mykelti jest w ciąży z bliźniakami

23 czerwca 26-letnia mama ujawniła fantastyczne wieści. Na jej zdjęciu na Instagramie cała rodzina Padronów jest uśmiechnięta, gdy ogłaszają, że spodziewają się bliźniaków. Urocza fotka pokazuje Tony’ego trzymającego dziecięcy guzek Mykelti, gdy trzyma ich roczną córkę Avę. Sprawdź poniższy post na Instagramie:

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mykelti Padron (@mykeltip)

W podpisie Mykelti pisze: „MAMY BLIŹNIAKI !!!!” The Żony siostry gwiazda następnie ujawnia, że ​​terminem jest grudzień. Pisze: „Miss Avalon będzie starszą siostrą w grudniu (bliźniaki przychodzą wcześniej, więc prawdopodobnie wcześniej). Tony i ja zdecydowanie nie planowaliśmy tego ani nie spodziewaliśmy się tego, ale oboje jesteśmy podekscytowani naszą nadchodzącą przygodą i całym chaosem i miłością, jakie niesie ze sobą #people.com #expectingtwins #17weekspregnant #bigsister”

Christine reaguje na dobrą nowinę

Żony siostry gwiazda Christine trafiła na Instagram z dobrą wiadomością. Opublikowała zdjęcie swojej wnuczki Avalon z podpisem o ciąży Mykeltiego. Podpisała obraz: „Mykelti ma BLIŹNIAKI!! Jesteśmy bardzo podekscytowani! To niesamowite być Omą, a teraz będziemy mieli DWIE WIĘCEJ! #blessed #oma #grandbabies #twins #pregnancyannouncement #pregnancy” Sprawdź poniższy post:

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Christine Brown (@christine_brownsw)

Bliźniacy Padron będą czwartymi i piątymi wnukami rodziny Brown. Córka Kody’ego i Janelle, Maddison’ Maddie’ Brush, i jej mąż, Caleb Brush, mają dwoje dzieci, Alexa Jamesa i Evangalynn Kodi. Bliźniacy Mykelti i Tony’ego będą pierwszym zestawem w rodzinie Brown.

To ekscytujący czas dla Mykelti, Tony’ego, Avalon i Christine! Być może ogłoszenie pojawi się na Żony siostry Sezon 17, który podobno powróci w 2022 roku.

POWIĄZANE: „Keep Sweet: módl się i bądź posłuszny”: co gwiazdy „siostrzanych żon” myślą o przywódcy kultu FLDS Warren Jeffs

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button