Rozrywka

Siostrzeniec legendy Colts Peyton Manning podejmuje decyzję dotyczącą college’u

Siostrzeniec Getty’ego Peytona Manninga i najlepszy rekrut QB z liceum, Arch Manning, podjął decyzję o college’u.

Większość fanów Indianapolis Colts może nie ma styczności z uniwersyteckim futbolem poza środkowym zachodem, ale nadal wykazują zainteresowanie tym, gdzie miał zagrać siostrzeniec rozgrywającego Hall of Fame, Peyton Manning.

To oczekiwanie się skończyło dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, dokąd zmierza Arch Manning. Siostrzeniec legendy Colts utworzył konto na Twitterze, aby oficjalnie ogłosić, że zobowiązał się do gry dla Texas Longhorns.

Tweet był na markę dla rodziny Manning. W swoim pierwszym i jedynym w tym czasie tweecie Arch użył sześciu słów, hashtagu i zdjęcia, aby pokazać światu, dokąd zmierza. W jego oświadczeniu o zobowiązaniu nie było żadnego błysku, podobnie jak styl gry jego obu wujków w Peyton i Eli.

Arch Manning został najlepszym rekrutem QB PlayArch Manning OFICJALNE najważniejsze wydarzenia roku juniorów! 🔥🔥🔥 10 NAJLEPSZYCH ROZGRYWEK licealnego sezonu piłkarskiego 2021 dla juniora Archa Manninga z Newman High (LA). Rekrut nr 1 w klasie 2023, siostrzeniec Peytona i Eli Manninga, poprowadził Greenies do ogólnego rekordu 7-3 i występu w półfinale III dywizji Luizjana. #ArchManningHighlights #ArchManningHighSchoolHighlights…2021-11-27T23:18:14Z

Biorąc pod uwagę pro sukces dziadka Manninga i dwóch wujków, wszystkie oczy były skierowane na Archa podczas jego liceum, co czyni go jednym z najbardziej poszukiwanych rekruterów do szkół średnich w kraju.

Klasa rozgrywającego 2023 roku była nie tylko 5-gwiazdkowym rekrutem, ale także rekrutem nr 1 w kraju według 247 Sports. Elitarne programy, w tym Alabama, Georgia i Clemson, próbowały wylądować następnego wielkiego rozgrywającego Manninga, ale rekrut z liceum ostatecznie zdecydował się grać dla Longhornów.

Manning ma już ramę kalibru NFL na 6’4 „i 215 funtów. W przeciwieństwie do swoich wujów, Arch wykazał się dobrą atletyzmem i mobilnością, aby przedłużyć grę nogami na poziomie szkoły średniej, ale ma również talent do ramion i piłkarskie IQ, które uczyniły innych członków jego rodziny elitarnymi graczami.

Pomimo całego talentu, Manning nie ma gwarancji, że zostanie rozgrywającym w Hall of Fame, jak jego wujek Peyton, ale ma doskonałą okazję, by sprawdzić się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów w futbolu uniwersyteckim.

Texas Longhorns mają obiecującą klasę 2023

Teraz, gdy Manning związał się z Teksasem, Longhornowie ugruntowali swoją pozycję jako jedna z najlepszych klas rekrutacyjnych w klasie 2023. Ta pozycja prawdopodobnie wzrośnie tylko wtedy, gdy najlepsi rekruci zjadą do Austin, aby zagrać z siostrzeńcem jednych z największych QB w historii NFL.

Po zobowiązaniu Manninga Longhornowie mają 19. najlepszą klasę rekrutacyjną w kraju. Manning wejdzie do Austin z parą obiecujących broni w 2023 roku z dwoma czterogwiazdkowymi rekrutami w szerokim odbiorniku Ryanem Niblett i biegnącym z powrotem Tre Wisnerem, dołączając do niego. Dwa trzygwiazdkowe tight endy Will Randle i Spencer Shannon również mają nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku lat będą miały wpływ na ofensywę.

Longhornowie będą mieli mnóstwo talentu w 2023 roku również po drugiej stronie piłki. Bezpieczeństwo Jamel Johnson jest jedenastym najlepszym obrońcą w swojej klasie, defensywny liniowy Dylan Spencer jest w ogólnej liczbie 250 rekrutów, a linebacker S’Maje Burrell jest 16. najlepszym obrońcą w kraju.

Minęły prawie dwie dekady, odkąd Longhornowie zdobyli swój ostatni krajowy tytuł z Vincem Youngiem w środku. Fani mają nadzieję, że Manning może w końcu pomóc Teksasowi w walce o mistrzostwo kraju.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button