Rozrywka

Sirius XM DJ Lance Holmes i pracownik poczty Adrianna Lewis oskarżeni o handel narkotykami

Hrabstwo NASSAU, NY: DJ z radia Sirius XM znany jako DJ Love Dinero i pracownik poczty amerykańskiej zostali aresztowani i oskarżeni w środę 3 sierpnia w ramach programu handlu narkotykami, w ramach którego przeniesiono kilka funtów kokainy i fentanylu z Kalifornii do Nowego Jorku. Prokuratorzy powiedzieli w czwartek, 4 sierpnia. Według Prokuratury Okręgowej hrabstwa Nassau, 40-letni dżokej Lance Holmes rzekomo współpracował z listonoszką Adrianną Lewis (31 l.) przy dystrybucji narkotyków w Nowym Jorku i Long Island w ciągu ostatniego roku.

REKLAMA

Prokuratorzy powiedzieli, że paczki zawierające kokainę i fentanyl zostały wysłane ze sklepów wysyłkowych w Kalifornii na adresy wzdłuż trasy Lewisa w Hempstead. Według prokuratora okręgowego Lewis z Rockville Centre i Holmes z Hollis spotykali się w różnych punktach na jej trasie, aby przekazać narkotyki, a pracownik poczty otrzymywał 500 dolarów za każdym razem, gdy przekazanie było udane. „Demontaż handlu narkotykami jest trudną i niebezpieczną pracą i dziękuję naszym licznym partnerom za pomoc w powstrzymaniu napływu nielegalnych narkotyków do naszego hrabstwa” – powiedziała w oświadczeniu prokurator okręgowy hrabstwa Nassau Anne T Donnelly, donosi NY Post.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Ryan Reavis: 39-letni handlarz narkotyków, który dostarczał śmiertelne narkotyki Macowi Millerowi, dostaje 11 lat więzienia

MANHUNT wystartował dla 3 mężczyzn, którzy weszli do Airbnb i zabili dilera narkotyków

REKLAMA

7 czerwca 2022 r. Holmes skontaktował się z pocztą, aby zapytać o przesyłkę zaadresowaną na adres na Manhattanie. Prokuratorzy powiedzieli, że paczka, która zawierała co najmniej 4 funty koksu, została skonfiskowana przez władze. Schemat został odkryty po tym, jak policja wykonała nakazy przeszukania w śledztwie nazwanym w marcu 2021 r. pod nazwą „Operacja Honeycomb”, w ramach którego aresztowano 40 domniemanych handlarzy narkotyków w rejonie Hempstead.

REKLAMA

Prokuratorzy powiedzieli, że w ramach operacji Honeycomb policja odkryła paczki z narkotykami wysyłane z południowej Kalifornii i śledziła je na adresy wzdłuż trasy dostawy Lewisa. Według władz mieszkańcy adresów nie byli świadomi dostaw narkotyków. Podczas dochodzenia władze skonfiskowały 10 kilogramów (około 22 funty) kokainy i 1 kilogram (około 2 funty) fentanylu.

REKLAMA

Paczka zawierająca narkotyki rzekomo wysłana na adresy pocztowe Lewisa (napisy: prokurator okręgowy hrabstwa Nassau)
Przesyłka zawierająca narkotyki została rzekomo wysłana na adresy pocztowe Lewisa (Prokurator Okręgowy hrabstwa Nassau)

Władze powiedziały, że Holmesowi grozi mnóstwo zarzutów o handel narkotykami, z których najpoważniejsza grozi dożywociem. Został postawiony w stan oskarżenia w środę 3 sierpnia i nie przyznał się do winy. Lewis jest oskarżony o mniejsze przestępstwa, w tym dwa przypadki usiłowania posiadania kontrolowanej substancji, i grozi mu do 20 lat więzienia, jeśli zostanie skazany. Podczas jej postawienia w stan oskarżenia w środę, ona również nie przyznała się do winy.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button