Rozrywka

„Sister Wives”: 5 najsłynniejszych momentów „Mic Drop” od Christine Brown w sezonie 17

W zupełnie nowym Żony siostry W 17. sezonie Christine Brown szokuje publiczność swoimi bezczelnymi klaszczącymi plecami. Kiedyś nieśmiały Siostra Żona gwiazda przekształciła się po tym, jak zdecydowała, że ​​opuści swojego męża, Kody Browna.

Christine dała widzom wiele momentów upuszczania mikrofonu, a do nowego sezonu mamy tylko dwa odcinki. Oto pięć naszych najbardziej kultowych linii od Christine do tej pory.

Christine Brown, „Siostra Żony” | TLC

5. „To tchórzliwe. Człowieku do cholery!

w Żony siostry Premiera 17 sezonu Christine i Kody rozmawiają o zakończeniu małżeństwa. Kody nie przyznawał się, że małżeństwo się skończyło, a Christine chciała tylko, żeby był z nią „prawdziwy”.

„src=”https://www.youtube.com/embed/q10lvMi0vAo?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; picture-in-picture” allowfullscreen title=””Odbyliśmy długą rozmowę…” Związek Kody’ego i Christine nadal się rozpada | Siostry Żony”>

„Znam cię prawie 30 lat. Nie obrażaj mnie. Jeśli nie chcesz już być ze mną w związku małżeńskim, powiedz mi! Christine powiedziała przed zrzuceniem bomby: „To tchórzliwe. Człowieku do cholery.

4. To trzy razy, kiedy był z nami. Trzy na 800”.

Po tym, jak Kody powiedziała, że ​​jedynym powodem, dla którego nie spędza czasu w jej domu, jest pandemia koronawirusa (COVID-19), Christine wyjaśnia, ile czasu Kody spędziła z nią i ich dziećmi przed pandemią od czasu przeprowadzki do Flagstaff. Arizona.

„Powiedzmy, że jesteśmy tu 800 dni… Raz wybrał się z nami na wędrówkę. Dwukrotnie pływał z nami kajakiem. A raz nawet nie wszedł do wody. To trzy razy, kiedy z nami był. Trzy z 800” – powiedziała Christine.

3. Był. Kody. Nie interesuje mnie już intymne małżeństwo z tobą.

Żony siostry fani dopingują Christine, że w końcu odzyskała moc. W ich dyskusji Christine mówi Kody’emu, że była zainteresowana intymnym małżeństwem z nim. Kiedy Kody wybucha: „Jesteś?”

Christine klaszcze: „Było. Kody. Nie interesuje mnie już intymne małżeństwo z tobą. Nawet gdybyś powiedział, że znów możemy mieć intymność, nie uwierzyłbym w to nawet przez sekundę.

2. „Ma ulubioną żonę. I najwyraźniej nie traktuję jej wystarczająco dobrze.

Kody próbował zrzucić winę na brak zainteresowania Christine sposobem, w jaki traktuje swoje żony siostry. Christine mówi przed kamerami: „Jesteś dupkiem myśląc, że moja wartość jako człowieka zależy od tego, jak traktuję innych ludzi. I nie uważasz mnie za atrakcyjnego?

Następnie zrzuca bombę, na którą fani czekali od wielu sezonów. Wreszcie, Christine mówi to, co fani mówią od lat, Kody ma ulubioną żonę i nazywa się Robyn. „Ma ulubioną żonę. I najwyraźniej nie traktuję jej wystarczająco dobrze – mówi Christine.

1. „Kilka razy w roku to za mało w małżeństwie”

Kody próbował nakłonić Christine do pozostania z nim w platonicznym małżeństwie, mówiąc, że w ich małżeństwie jest „intymność”.

W „Sister Wives” występują Christine i Kody Brown w klipie z 17 sezonu serialu TLC.
Christine i Kody Brown | TLC/Twitter

Ale Christine pozostawiła Kody’ego (i publiczność) oniemiała, kiedy powiedziała: „Kilka razy w roku to za mało w małżeństwie. Nie interesowało cię intymne małżeństwo. Byłem.”

Christine nadal jest królową klaskania w sezonie 17, a Janelle jest na drugim miejscu. Fani będą musieli oglądać dalej Żony siostry aby zobaczyć więcej bezczelnych jednolinijek Christine.

Nowe odcinki Sister Wives Season 17 są emitowane w niedziele o 22:00 czasu wschodniego w TLC.

POWIĄZANE: „Siostry żony”: wszystkie miejsca, w których mieszkali Browns od lat 90.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button