Rozrywka

„Sister Wives”: Madison Brown Brush reaguje na oglądanie „Keep Sweet: módl się i bądź posłuszny” — „So Sad”

Madison Brown Brush, córka Żony siostry gwiazdy Kody Brown i Janelle Brown, ogląda filmy dokumentalne Netflix, Zachowaj słodycz: módl się i bądź posłuszny. Serial zrywa dach z tajnego stowarzyszenia Fundamentalistycznego Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich (FLDS). Opisuje szokującą rzeczywistość, z jaką wiele kobiet i dziewcząt zmagało się żyjąc w poligamistycznych rządach FLDS Warrena Jeffsa. Więc o czym myśli dziecko poligamii i gwiazda Sister Wives, Madison? Zachowaj słodycz: módl się i bądź posłuszny? Oto, co miała do powiedzenia na ten temat.

Madison Brown Brush, „Siostra Żony” | TLC

O czym jest „Keep Sweet: módl się i bądź posłuszny”?

Zachowaj słodycz: módl się i bądź posłuszny to czteroczęściowa seria wydana na Netflix w czerwcu 2022 roku, która szczegółowo opisuje wzloty i upadki fundamentalistycznego przywódcy i ich proroka Warrena Jeffsa. Serial głęboko zagłębia się w śledztwo dotyczące wykorzystywania seksualnego, małżeństw nieletnich i handlu młodymi kobietami przez rodzinę Jeffs.

Jeffs był jedynym przywódcą kościoła i jedynym, który miał możliwość przydzielania żon mężczyznom. Przydzielał dziewczęta, niektóre nawet w wieku 12 lat, na żony starszym mężczyznom w kościele. Kobiety i dziewczęta, uważane w społeczności FLDS za obywatelki drugiej kategorii, nie miały nic do powiedzenia na temat mężczyzny, któremu zostały „oddane”.

Plotka głosi, że Jeffs miał ponad 87 żon i spłodził ponad 500 dzieci. Jednak po intensywnym śledztwie było wystarczająco dużo dowodów, aby ostatecznie zdjąć Jeffsa. W 2011 roku został skazany za dwa przestępstwa związane z napaścią seksualną na dzieci. Obecnie odsiaduje dożywocie plus dwadzieścia lat więzienia.

Madison nazywa serial Netflix „tak smutnym”

Córka Janelle i Kody, 26-letnia Madison, w końcu zdecydowała się obejrzeć przebojowy serial dokumentalny. 19 czerwca Madison opublikowała w swojej relacji na Instagramie zdjęcie swojego telewizora pokazującego ekran Netflix dla Zachowaj słodycz: módl się i bądź posłuszny. Napisała: „Zaczęła to oglądać po pytaniach o korelacje”. Sprawdź zrzut ekranu poniżej, za pośrednictwem Reddit:

Madison zrezygnowała z wielożeństwa i wybrała dla siebie monogamię. Obecnie jest żoną Caleba Brusha i mają dwoje dzieci, 5-letniego syna Axela i 2-letnią córkę Evangalynn Brush.

Chociaż Madison nie mówiła o powiązaniach między jej wychowaniem a rodzicami poligamistami, wspomniała, jak niszczycielski jest ten dokument. Napisała: „Już tak smutno”.

Powiązania między rodziną Brown a „Keep Sweet: módl się i bądź posłuszny”

Jak Żony siostry fani wiedzą, Brownowie są wyznawcami fundamentalistycznej sekty mormonów zwanej Apostolic United Brethren (AUB), znanej również jako „Grupa” lub „Kapłaństwo”. Podobieństwa między AUB i FLDS pochodzą z obu sekt wywodzących się z tej samej grupy w XIX wieku. Mają tę samą wiarę w „małżeństwo w liczbie mnogiej” i czytają ten sam werset.

Ponieważ wywodzą się z tej samej grupy, istnieją znajome nazwy w Zachowaj słodycz: módl się i bądź posłuszny że Żony siostry fani zauważyli. Nazwiska to Allred, Jessop i Darger. Jednak nie jest niczym niezwykłym, że nazwiska rodzin krzyżują się między sektami LDS.

Żony siostry fani chcą dowiedzieć się, o czym myśli Madison Zachowaj słodycz: módl się i bądź posłuszny. Czy jest więcej podobieństw między Brownami a FLDS?

POWIĄZANE: „Sister Wives”: Kody Brown otwiera się na temat FLDS i Warrena Jeffsa w „Becoming Sister Wives” Memoir — „This Is Not My World”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button