Aktualności

„Sister Wives” sezon 17: Dlaczego Christine i Kody Brown się rozstali?

Rozstanie Kody Brown z Christine ma zostać pokazane w nadchodzącym sezonie Żony siostry na TLC.

Długotrwały program, który rozpoczął się w 2010 roku, śledzi patriarchę rodziny Brown, Kody’ego i jego żony w ich wielożeństwach.

Meri, Robyn i Janelle Brown są obecnie w związkach z Kodym, jednak czwarta kobieta, która wcześniej była w małżeństwie, Christine, potwierdziła, że ​​się z nim rozstała.

Sezon 17. Żony siostry będzie śledzić skutki rozstania Christine i Kody’ego, co potwierdził zwiastun, z materiałem pokazującym, jak inne żony Kody’ego reagują na wiadomości.

Siostry Żony obsada
Janelle Brown, Kody Brown i Christine Brown z „Sister Wives” na zdjęciu podczas pokazu „RockTellz & Cocktails przedstawia Meat Loaf” w Planet Hollywood Resort & Casino, październik 2013.
Gabe Ginsberg/FilmMagic

Gdy sceny są emitowane w TLC, fani mogą potrzebować przypomnienia o tym, co wydarzyło się między Kodym i Christine i dlaczego w nowych odcinkach jest tak napięte.

Newsweek ma wszystko, co musisz wiedzieć o rozstaniu Kody’ego i Christine Brown.

Co się stało z Żony siostry Gwiazdy Kody Brown i Christine?

Christine potwierdziła w listopadzie 2021 roku, że jej małżeństwo z Kody dobiegło końca, ogłaszając tę ​​wiadomość na swoim Instagramie.

Publikując oświadczenie na swojej stronie, Christine napisała: „Po ponad 25 latach razem Kody i ja rozstaliśmy się i podjęłam trudną decyzję o odejściu.

„Będziemy nadal silnie obecni w naszym życiu, gdy wychowujemy nasze piękne dzieci i wspieramy naszą wspaniałą rodzinę. W tym czasie prosimy o Twoją łaskę i życzliwość, gdy przechodzimy przez ten etap w naszej rodzinie”.

Siostry Żony obsada
Robyn Brown, Meri Brown, Kody Brown, Christine Brown i Janelle Brown z „Sister Wives” podczas wielkiego otwarcia jednoosobowego show Mike’a Tysona „Mike Tyson: Undisputed Truth – Live on Stage”, kwiecień 2012 r.
Ethan Miller/Getty Images

Następnie Kody wydał własne oświadczenie, mówiąc: „Decyzja Christine o odejściu wiąże się z dużym smutkiem.

„Cieszyliśmy się wieloma wspólnymi latami i darzę ją ogromnym szacunkiem i podziwem. Chociaż idziemy do przodu różnymi drogami, zawsze pozostaniemy oddanymi rodzicami”.

Potwierdzenie podziału może nie było dla mnie wielkim zaskoczeniem Siostra Żonawidzowie, gdy sezon 16 pokazał napięcie, jakie pandemia COVID-19 wywarła na relacji Christine i Kody.

Surowe wytyczne Kody’ego dla jego małżonków spowodowały napięcie między nimi po tym, jak poprosił swoje żony, aby spędzały czas tylko w swoich najbliższych domach, podczas gdy pozwolono mu podróżować między różnymi siedzibami rodzinnymi.

Christine ujawniła również w serialu, że Kody nie chce już z nią „intymnej relacji”.

„Powiedział: »Nie jestem już zainteresowany intymnym małżeństwem«” – wyjaśniła Christine Żony siostry. „Nie jestem w porządku pozostając w małżeństwie, w którym nie ma intymności”.

Siostry Żony obsadziły TLC
Meri Brown, Janelle Brown, Kody Brown, Christine Brown i Robyn Brown na zdjęciu podczas panelu „Sister Wives” podczas konferencji prasowej Discovery Communications TCA, sierpień 2010 r.
Frederick M. Brown/Getty Images

Przed 17 sezonem serialu TLC Christine otworzyła się również na temat tego, że Kody nie podróżuje z córką Ysabel, kiedy musiała przejść operację.

Gwiazda powiedziała Ludzie w sierpniu, że Ysabel, obecnie 19-letnia, musiała pojechać do New Jersey we wrześniu 2020 r., aby poddać się operacji korekcyjnej skoliozy.

Kody nie podróżował z Christine i Ysabel, ponieważ nie chciał podróżować podczas pandemii.

„Byłam tam z Ysabel przez cały czas w New Jersey na operacji. I pamiętam, jak wskazywali na coś w stylu: „Jesteś tu sama? Gdzie jest twój mąż?” – powiedziała Christine.

Kontynuowała: „Myślę:„ Och, nie ma go tutaj ”. A oni na to: „Whoa, czy to nie trudne?” A ja na to: „Nie, to dla niej trudne”. To trudne dla Ysabel, ale nie dla mnie. To była dobra pobudka. W końcu wolałabym go tam oczywiście mieć, bo tego potrzebowała Ysabel. Ale ja go nie potrzebowałem nie więcej.”

Sister Wives ma powrócić do TLC na sezon 17 w niedzielę o 21:00 czasu wschodniego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button