Rozrywka

Sixers Fan Favorite wysyła mocne przesłanie dotyczące obiecującej przyszłości

Getty Paul Reed nr 44 z Philadelphia 76ers blokuje strzał Freda VanVleeta nr 23 z Toronto Raptors.

Wraz z końcem sezonu Philadelphia 76ers, uwaga przenosi się na sezon poza sezonem. W lecie każdy ma swoją własną listę rzeczy do zrobienia. Dla kadry front office i trenerów jest to uzyskanie najlepszej pozycji do rywalizacji. Jeśli chodzi o graczy, nadal doskonali swoje rzemiosło.

Po wywiadzie wyjściowym z Doc Riversem Paul Reed omówił z mediami swoje plany na sezon poza sezonem. Były MVP G-League jedzie wysoko po swoim występie w play-offach i jest głodny pracy.

„Oczywiście, że mam cele. Jestem prawie pewien, że pod koniec dnia wszyscy mają takie same cele. Ale tak naprawdę chodzi o to, kto będzie dla nich pracował najciężej. Wiem, że będę ciężko pracować. Ciężko będzie mnie przepracować”. Według Lauren Rosen.

Po tym, jak nie widział zbyt wiele czasu w regularnym sezonie, Rivers dał Reedowi okazję do pokazania, co ma w play-offach. Zapełniając centrum zapasowe, miał średnio 3,7 PPG, 3,8 RPG i 0,8 dział samobieżnych w 12 meczach po sezonie.

Omawiając swoje cele poza sezonem, Reed wspomniał, że chciałby dodać około dziesięciu cali do swojego pionu. Następnie żartobliwie powiedział, że chce rzucić zatrudnienie, aby mógł rzucać na ludzi.

Paul Reed mówi, że pracując tego lata nad swoim ciałem i swoją grą, chce również poprawić swój pion: „Abym mógł blokować więcej strzałów, uzyskiwać więcej zbiórek i wsadzać więcej osób”.

— Kyle Neubeck (@KyleNeubeck) 13 maja 2022 r.

Doc Rivers spodziewa się „Wielkiego lata” od Charlesa Basseya

Inną młodą perspektywą, której nie widzieliśmy zbyt wiele w tym roku, jest Charles Bassey. Poza sytuacjami, w których drużyna potrzebowała graczy ze względu na protokoły BHP, druga runda grał głównie dla Delaware Blue Coats. W 17 meczach G-League w tym roku, średnio 18,9 PPG, 10,2 RPG i 3,4 BPG.

Po zakończeniu wywiadów wyjściowych Doc Rivers i Daryl Morey zorganizowali wspólną konferencję prasową. Mówiąc o graczach, którzy mogliby wykonać skok poza sezonem, Rivers wymienił Basseya jako kogoś, na kogo ma oko. Uważa, że ​​21-latek może być przygotowany na „wielkie lato”.

Doc Rivers powiedział o wszystkich młodych piłkarzach, których uważa, że ​​Charles Bassey ma największą szansę na „wielkie lato”. Powiedział, że musi stać się silniejszy, ale zespół potrzebuje go do rozwoju.

— Paul Hudrick (@PaulHudrick) 13 maja 2022 r.

Podczas swoich małych okazji na poziomie NBA Bassey pokazał kilka ładnych błysków. Jego najlepszy występ w tym roku powrócił w listopadzie, kiedy zdobył 12 punktów, siedem zbiórek i trzy bloki, broniąc panującego MVP Nikoli Jokica w wygranym meczu z Denver Nuggets.

Stanowisko Centrum Zapasowego

Istnieje powód, dla którego Rivers podnosi potrzebę rozwoju Bassey. To dlatego, że zespół ponownie będzie szukał wsparcia dla Joela Embiida w tym sezonie poza sezonem. Jeśli są w stanie rozwiązać ten problem we własnym zakresie, zapewni to Moreyowi znacznie większą elastyczność, gdy spróbuje wzmocnić obsadę wspierającą.

Wybierając się na obóz treningowy w przyszłym sezonie, Reed z pewnością będzie miał szansę powalczyć o miejsce rotacyjne. Nie tylko jest w systemie od lat, ale udowodnił, że potrafi pasować do roli. Podziękowania dla zespołu rozwoju graczy Sixers za pomoc w przekształceniu Reeda w rotacyjny kawałek.

Bassey prawdopodobnie również dostanie okazję, ale toczy bardziej podjazdową bitwę, biorąc pod uwagę jego minimalny czas na korcie NBA w tym sezonie. Jeśli obaj gracze mogą zrobić krok do przodu w tym okresie poza sezonem, Rivers może mieć pewną wszechstronność w swoim składzie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button