Aktualności

Skład Glastonbury 2022: Główni artyści festiwalu, pełna lista ustalonych godzin i kto występuje na każdej scenie

Festiwal Glastonbury powraca w 2022 roku po trzyletniej przerwie wymuszonej przez Covid.

Ponad 1000 wykonawców ma pojawić się w 32 obszarach występów, a niektóre z największych światowych nazwisk zaszczycą gwiazdorski skład.

Billie Eilish, Paul McCartney i Kendrick Lamar są głównymi gwiazdami głównej sceny Pyramid, ale to tylko wierzchołek muzycznej góry lodowej – oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Paul McCartney występuje w sobotni wieczór na scenie Pyramid w Glastonbury (Zdjęcie: Getty Images)

Kto jest w składzie Glastonbury 2022?

Scena Piramidy

Piątek

  • Billie Eilish: 22:15 – 23:45
  • Sam Fender: 20:15 – 21:15
  • Robert Plant & Alison Krauss: 18:15 – 19:30
  • Wilk Alicja: 16:45 – 17:45
  • Zatłoczony dom: 15:15 – 16:15
  • Rufus Wainwright: 13:45 – 14:45
  • Ziggy Marley: 12:15 – 13:15

Sobota

  • Paul McCartney: 21:30 – 23:45
  • Wysokie ptaki latające Noela Gallaghera: 19:15 – 20:30
  • Haim: 17:30 – 18:30
  • Aj Tracey: 16:00 – 16:45
  • Łatwe życie: 14:30 – 15:30
  • Joy Crokes: 13:15 – 14:00
  • Les Amazones D’Afrique: 12:00 – 12:45

Niedziela

  • Kendrick Lamar: 21:45 – 23:15
  • Lorde: 19:30 – 20:45
  • Łokieć: 17:45 – 18:45
  • Diana Ross: 16:00 – 17:15
  • Herbie Hancock: 14:00 – 15:00
  • Dakhabrakha: 12:45 – 13:30
  • Black Dyke Band: 11:30 – 12:15

Inny etap

Piątek

  • Źrebięta: 22:30 – 23:45
  • Św. Wincenty: 20:30 – 21:30
  • Czas bezczynności: 18:45 – 19:45
  • Supergrass: 17:15 – 18:15
  • Apteczka: 15:45 – 16:45
  • Kwitnie: 14:15 – 15:15
  • Burza Kae: 13:00 – 13:45
  • Libertyni: 11:30 – 12:30

Sobota

  • Megan Thee Ogier: 22:30 – 23:45
  • Chłopiec z Burna: 20:30 – 21:30
  • Olivia Rodrigo: 18:45 – 19:45
  • Szklane zwierzęta: 17:15 – 18:15
  • Metronomia: 15:45 – 16:45
  • Skunks anansie: 14:15 – 15:15
  • godziny: 13:00 – 13:45
  • Hak Baker: 11:45 – 12:30

Niedziela

  • Chłopcy ze sklepu zoologicznego: 21:45 – 23:15
  • Lata i lata: 19:45 – 20:45
  • Kacey Musgraves: 18:00 – 19:00
  • Fontaines Dc: 16:30 – 17:30
  • Declan Mckenna: 15:00 – 16:00
  • Lianne La Havas: 13:30 – 14:30
  • Morskie Dziewczyny: 12:15 – 13:00
  • Radykalny Kojey: 11:00 – 11:45

Scena West Holts

Piątek

  • Mały Simz: 22:15 – 23:45
  • Bonobo: 20:30 – 21:30
  • Seun Kuti & Egipt 80: 19:00 – 20:00
  • Tlc: 17:30 – 18:30
  • Mody Sleaforda: 16:00 – 17:00
  • Greentea Peng: 14:30 – 15:30
  • Arooj Aftab: 13:00 – 14:00
  • Skręt Nubijski: 11:30 – 12:30

Sobota

  • Roisin Murphy: 22:15 – 23:45
  • Karibu: 20:30 – 21:30
  • Mosty Leona: 19:00 – 20:00
  • Celeste: 17:30 – 18:30
  • Guz Yvesa: 16:15 – 17:00
  • Czarne Midi: 14:45 – 15:45
  • Mosiądz kontra: 13:15 – 14:15
  • Kikagaku Moyo: 11:30 – 12:30

Niedziela

  • Biceps: 21:45 – 23:15
  • Angelique Kidjo: 20:00 – 21:00
  • Kawa: 18:30 – 19:30
  • Snarky Puppy: 17:00 – 18:00
  • Nubya Garcia: 15:30 – 16:30
  • Koszmary na wosku: 14:00 – 15:00
  • Emma-jean Thackray: 12:30 – 13:30
  • Izmael Ensemble: 11:00 – 12:00

Scena Johna Peela

Piątek

  • Pierwotny Krzyk: 22:30 – 23:45
  • Łańcuch Jezusa i Maryi: 21:00 – 22:00
  • Phoebe Bridgers: 19:30 – 20:30
  • Sigrid: 18:00 – 19:00
  • Dziewczyna w czerwieni: 16:30 – 17:30
  • Inhalator: 15:15 – 16:00
  • Gryf: 14:00 – 14:45
  • Załoga Bad Boy Chiller: 12:45 – 13:30
  • Nauczyciel języka angielskiego: 11:30 – 12:15

Sobota

  • Jamie T: 22:30 – 23:45
  • Yungblud: 21:00 – 22:00
  • Getty: 19:30 – 20:30
  • Pa Salieu: 18:00 – 19:00
  • Beabadoobee: 16:30 – 17:30
  • Samoocena: 15:15 – 16:00
  • Holly Humberstone: 14:00 – 14:45
  • Enny: 12:45 – 13:30
  • Go_a: 11:30 – 12:15

Niedziela

  • Charli Xcx: 21:30 – 22:45
  • Mały Smok: 20:00 – 21:00
  • Kołowrót: 18:30 – 19:30
  • Amyl i Wąchacze: 17:00 – 18:00
  • Clairo: 15:30 – 16:30
  • Do potwierdzenia: 14:00 – 15:00
  • Drużyna sportowa: 12:30 – 13:30
  • Tylko Musztarda: 11:15 – 12:00

Scena Parkowa

Piątek

  • Cztery Tet: 23:00 – 00:15
  • Khruangbin: 21:15 – 22:15
  • Saint Etienne: 19:45 – 20:45
  • Parki Arlo: 18:15 – 19:15
  • Pralnia chemiczna: 16:45 – 17:45
  • Pewność siebie: 15:15 – 16:15
  • Mokra Noga: 14:00 – 14:45
  • Tygodnie w Orlando: 12:45 – 13:30
  • Matylda Mann: 11:30 – 12:10

Sobota

  • Jessie Ware: 23:00 – 00:15
  • Micki: 21:15 – 22:15
  • Lawiny: 19:45 – 20:45
  • Wielki Złodziej: 18:15 – 19:15
  • Kalmary: 16:45 – 17:45
  • Sampa Wielka: 15:15 – 16:15
  • Gabrielowie: 14:00 – 14:45
  • Katy J Pearson: 12:45 – 13:30
  • Yasmin Williams: 11:30 – 12:10

Niedziela

  • Courtney Barnett: 21:15 – 22:30
  • Jarv jest…: 19:45 – 20:45
  • Tbc: 18:15 – 19:15
  • Karolina Polachek: 16:30 – 17:30
  • Cate Le Bon: 15:15 – 16:00
  • Warmduscher: 14:00 – 14:45
  • Duża Joanie: 12:45 – 13:30
  • Chór Głębokiego Gardła: 11:30 – 12:15

Scena akustyczna

Piątek

  • Paul Heaton i Jacqui Abbott: 21:30 – 23:00
  • Podteksty: 20:00 – 21:00
  • Kwiaty w cieplarni: 18:30 – 19:30
  • Brian Kennedy: 17:25 – 18:10
  • Mary Coughlan: 16:25 – 17:05
  • Mariachi: 15:30 – 16:10
  • Irlandzki mit: 14:30 – 15:10
  • Pavey Ark: 13:40 – 14:20
  • Roseanne Reid: 12:45 – 13:25
  • Wyspa Nowości: 12:00 – 12:30

Sobota

  • The Waterboys: 21:30 – 23:00
  • Richard Thompson: 20:00 – 21:00
  • Harcerstwo dla dziewczynek: 18:30 – 19:30
  • Tony Christie: 17:30 – 18:15
  • Chris Difford: 16:30 – 17:15
  • Grainne Duffy: 15:30 – 16:15
  • Laura Veirs: 14:30 – 15:10
  • Katherine Priddy: 13:40 – 14:20
  • 49 i główny: 12:45 – 13:25
  • Najlepsze demo roku Toma Webbera: 12:00 – 12:30

Niedziela

  • Suzanne Vega: 21:30 – 23:00
  • Shires: 20:00 – 21:00
  • The Bootleg Beatles: 18:30 – 19:30
  • Przyjaciele Rybaka: 17:30 – 18:15
  • Terry Reid: 16:30 – 17:15
  • Damien Dempsey: 15:30 – 16:15
  • Errol Linton: 14:30 – 15:10
  • Chloe Foy: 13:40 – 14:20
  • Zwycięzca konkursu wschodzących talentów Lewisa Mclaughlina: 12:45 – 13:25
  • Megan Mckenna: 12:00 – 12:30

Scena Avalon

Piątek

  • Przeklęci: 23:05 – 00:20
  • Sugababy: 21:35 – 22:35
  • Nick Mulvey: 20:05 – 21:05
  • O mój Boże! To Kościół: 18:35 – 19:35
  • Tanita Tikaram: 17:05 – 18:05
  • Wojna i Traktat: 15:40 – 16:35
  • Piekarnia: 14:15 – 15:10
  • Hobo Jones i Psy Złomowiska: 13:00 – 13:50

Sobota

  • Hoosiers: 23:05 – 00:15
  • Jagnięcina: 21:35 – 22:35
  • Tomek Oddziału: 20:05 – 21:05
  • Dr John Cooper Clarke: 18:25 – 19:40
  • Tom Robinson Band: 17:05 – 18:05
  • Szafa grająca Mołotowa: 15:35 – 16:35
  • Grace Petrie: 14:05 – 15:05
  • Najdłuższe Johny: 12:40 – 13:35
  • Nia Wyn: 11:30 – 12:10

Niedziela

  • Dualery: 22:50 – 23:50
  • Imelda maj: 21:20 – 22:20
  • Orla Gartland: 19:50 – 20:50
  • Mcfly: 18:20 – 19:20
  • Kate Rusby: 16:50 – 17:50
  • PP Arnold: 15:20 – 16:20
  • Torf i olej napędowy: 13:55 – 14:50
  • Ferris i Sylwester: 12:35 – 13:30
  • Chór Obywateli Świata: 11:30 – 12:10

Lewe pole

Piątek

  • Billy Bragg: 21:00 – 22:00
  • Jamie Webster: 19:30 – 20:30
  • Dylan John Thomas: 18:00 – 19:00
  • Brooke Combe: 17:00 – 17:45
  • Radykalne spotkanie z Billym Braggiem – Will Varley, Lady Nade, Kelley Swindall: 15:00 – 16:30
  • Debaty: Neuroróżnorodność – walka o prawa człowieka z Carly Jones Mbe, Chris Packham, Siena Castellon, Mahlia Amatina, John Harris: 13:30 – 14:30
  • Debaty: Solidarność z Ukrainą – z Emmą Graham-harrison, Minnie Rahman, Tomem Burgisem, działaczem ukraińskim, Johnem Harrisem: 12:00 – 13:00

Sobota

  • Podwórko: 21:00 – 22:00
  • Billy Nomaci: 19:30 – 20:15
  • Kam-bu: 18:15 – 18:45
  • Azyl: 17:00 – 17:45
  • Radykalne spotkanie z Billym Braggiem – Seb Lowe, Tom A. Smith, Jess Silk: 15:00 – 16:30
  • Debaty: co dalej z kryzysem klimatycznym z Kam-bu, Harpreet Kaur Paul, Stop Cambo, Rebecca Newsom, Scarlett Westbrook: 13:30 – 14:30
  • Debaty: Stan narodu: polityka w kryzysie z Andym Burnhamem, Francisem Foleyem, Mete Cobanem, Shaista Aziz, Johnem Harrisem: 12:00 – 13:00

Niedziela

  • Jola: 21:00 – 22:00
  • Żale: 19:30 – 20:30
  • Magiczne liczby: 18:15 – 19:00
  • Las Adelitas: 17:00 – 17:45
  • Radykalne spotkanie z Billym Braggiem – Romeo Stodart, Ynes, Tba: 15:00 – 16:30
  • Debaty: Black Lives Matter and Beyond z Cop Watch, dr Remi Joseph-salisbury, Sisters Uncut, Kill The Bill, Nasra Ayub, Reni Eddo – domek: 12:00 – 13:00
  • Debaty: Przeciwstawianie się kosztom przetrwania kryzysu z Ellie Mae O’Hagen, Jack Monroe, Kwajo Tweneboa, Zarah Sultana MP, Reni Eddo-Loża: 13:30 – 14:30

Polana

Czwartek

  • Kamelfat: 00:25 – 02:25
  • Franky Wah: 23:00 – 00:15
  • Sasza: 21:20 – 22:50
  • Marshall Jefferson: 19:40 – 21:10
  • System 7: 18:00 – 19:30

Piątek

  • John Digweed: 00:40 – 02:55
  • Gong: 23:00 – 00:30
  • Annie Mac: 21:15 – 22:30
  • Ewa Łazarz: 20:05 – 21:05
  • Pistolety dubowe: 18:35 – 19:45
  • Tata G B2b Nick Warren: 16:35 – 18:05
  • Efé: 15:35 – 16:20
  • Silna Utopia: 14:00 – 15:15

Sobota

  • Richard Nieustraszony: 01:50 – 02:55
  • Miłośnicy angielskiego disco: 00:50 – 01:50
  • Andy C: 23:10 – 00:40
  • Archiwum Nii: 22:00 – 23:00
  • Klub dubbingowy dżentelmenów: 20:50 – 21:50
  • Don Letts: 20:30 – 20:50
  • Gardna & Friends Ft Drs, Catching Cairo, Don Letts, Jem Cooke: 19:30 – 20:30
  • Hollie Cook: 18:30 – 19:30
  • Don Letts: 18:00 – 18:30
  • Mobilna dyskoteka Carla Coxa i Erica Powella Ft Incognito: 14:00 – 18:00
  • Tony Andrews Eclectic Groove: 13:00 – 14:00

Niedziela

  • TBA: 00:10 – 01:30
  • Rudimental Sound System: 22:45 – 00:00
  • Gok Wan: 21:15 – 22:35
  • Wytnij kapary: 20:00 – 21:00
  • Emmanuel Jal i Nyaruach: 18:30 – 19:30
  • Mad Professor dubs Up Lee Scratch Perry: 16:30 – 18:00
  • Maria Chiara Argiro: 15:10 – 16:10
  • Cassetteboy kontra DJ śmieci: 14:00 – 14:50

Jak oglądać Glastonbury 2022 w telewizji?

W tym roku BBC zapewni ponad 35 godzin relacji w każdym ze swoich kanałów telewizyjnych:

Program telewizyjny Glastonbury

czwartek, 23 czerwca

22:00 – BBC Two – Glastonbury 2022

Lauren Laverne i Jack Saunders prezentują na żywo program powitalny z Worthy Farm z zapowiedzią tego, co nadejdzie w weekend

Program telewizyjny BBC na piątek

  • 19:00-20:00 – BBC Three – Griff i Sigrid
  • 20:00-20:30 – BBC Four – Zatłoczony dom
  • 20.30-21.30 – BBC Four – Robert Plant i Alison Krauss
  • 21:00-22:00 – BBC Two – Glastonbury 2022
  • 21.30–22.30 – BBC Four – Arlo Parks & IDLES
  • 22:00 2:00 – BBC Two – Billie Eilish
  • 22.30-12.00 – BBC Three – Mały Simz
  • 12:00-1 w nocy – BBC Three – Sam Fender & Blossoms

sobota Program telewizyjny BBC

  • 17:00-19:00 – BBC Two
  • 19:00-20:00 – BBC Four
  • 19:00-20:00 – BBC One
  • 20:00-21:30 – BBC Three
  • 20:00-21:00 – BBC Two
  • 21:00 – 22:30 – BBC Two
  • 21:30–22:30 – BBC Three
  • 22.30-12.30 – BBC One
  • 22.30-11.30 – BBC Three
  • 23:30-12:30 – BBC Three

Niedziela Program telewizyjny BBC

  • 12.30 – 2:00 – BBC Two
  • 17:00-18:45 – BBC Two
  • 18.45-20.00 – BBC One
  • 19:00-20:00 – BBC Three
  • 20:00-21:00 – BBC Four
  • 20:00-21:30 – BBC Two
  • 21:00-22:00 – BBC Four
  • 21.30-12.00 – BBC Two
  • 22:00-11.30 – BBC Four
  • 23.05-1.05 – BBC Two

Dedykowany kanał BBC iPlayer Glastonbury będzie również po raz pierwszy na żywo od czwartku do niedzieli.

Ponad 90 zestawów i kluczowych utworów z pięciu sfilmowanych scen będzie można oglądać na żądanie w BBC iPlayer przez weekend i przez 30 dni po emisji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button