Rozrywka

Śledź sześciu członków obsady „Rhodubai” na Instagramie

Członkowie obsady The Real Housewives of Dubai już teraz zaznaczają swoją obecność we wszechświecie Real Housewives swoimi ekstrawaganckimi zakupami, upodobaniem do noszenia markowych łachmanów (nawet jeśli wybierają się tylko na nieformalny lunch) i wyszukanymi wieczorami.

W serii, która zadebiutowała 1 czerwca, występuje bravo absolwentka Caroline Stanbury (która pojawiła się w Ladies of London) i pięć nowicjuszy reality tv: Sara Al Madani, Caroline Brooks, Nina Ali, Lesa Milan i Chanel Ayan.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Chociaż kręcenie debiutanckiego sezonu zakończyło się kilka miesięcy przed premierą serialu, niektóre kobiety rzucają się na siebie w mediach społecznościowych.

W rezultacie fani mogą się zastanawiać, jak mogą sprawdzić lub śledzić członków obsady RHODubai na Instagramie. Distractify Cię obejmuje, więc przewijaj dalej, aby znaleźć gwiazdy sezonu 1 na Instagramie.

1. Chanel Ayan (@ChanelAyan)Źródło: Bravo / Chris Haston

Supermodelka szybko zdobywa fanów za swoje umiejętności dawania prezentów (zaoferowała Lesie kozę, a Caroline Brooks garnek cytryn, żeby nie była już zgorzkniała).

Poza pracą w modelingu Ayan i jej mąż Chris mają syna o imieniu Taj.

Ayan prezentuje swoje zdjęcia modelowania oraz kilka zdjęć i filmów zza kulis na swojej stronie na Instagramie.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem2. Caroline Stanbury (@CarolineStanbury)Źródło: Bravo / Chris Haston

Zanim została gospodynią domową, Caroline robiła furorę we wszystkich trzech sezonach ukończonego już serialu Bravo, Ladies of London. Relacja Caroline Stanbury z jej 18-letnim młodszym mężem, Sergio Carrallo, jest głównym tematem rozmów na RHODubai.

Caroline Stanbury dzieli troje dzieci (Yasmine, Zac i Aaron) ze swoim byłym mężem, Cemem Habibem.

Możesz śledzić Caroline Stanbury na Instagramie tutaj.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem3. Lesa Milan (@Lesa.Milan)Źródło: Bravo / Chris Haston

Założycielka Mina Roe najlepiej zaprzyjaźnia się z Ayan, która często wzorowała się na marce dla kobiet w ciąży. Lesa daje wgląd w swoje życie jako matki trzem uroczym synom, których dzieli z mężem Richem Hallem, oraz jako właścicielka firmy w swoim kanale mediów społecznościowych.

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem4. Caroline Brooks (@CarolineDXB)Źródło: Bravo / Chris Haston

Pochodząca z Massachusetts pracuje w branży nieruchomości, a także jest właścicielką i założycielką spa The Glass House Dubai. Po tym, jak Caroline Brooks rozstała się z mężem Zoranem, powiedziała, że ​​musi zacząć od nowa.

Teraz Caroline ma dwa domy w Dubaju.

Widzowie mogą znaleźć jej stronę na Instagramie tutaj.

Kontynuacja artykułu poniżej ad5. Nina Ali (@Nina.Ali)Źródło: Bravo / Chris Haston

Nina urodziła się w Libanie, ale wychowała się w Austin w Teksasie. Po tym, jak jej przyszły mąż, Munaf Ali, podróżował tam iz powrotem z Dubaju do Stanów Zjednoczonych, by się z nią pogodzić, Nina ostatecznie przeniosła się do Dubaju.

Małżonkowie mają razem troje dzieci: Sophię, Nour i Ayan. Współzałożyciel Fruit Cake ma ponad 540 000 obserwujących na Instagramie.

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniem6. Sara Al MadaniŹródło: Brawo / Chris Haston

Przedsiębiorca, mówca publiczny i dwukrotnie rozwiedziona mama jednego z nich jest jedynym członkiem obsady z Emiratów w serialu.

Sara dzieli się na swoim Instagramie więcej o swoim biznesie io swoim synu Maktomie.

Nowe odcinki The Real Housewives of Dubai emitowane są w środy o 21:00 czasu wschodniego na Bravo. Możesz także streamować serial w czwartki na Pawie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button