Rozrywka

Słynne okulary przeciwsłoneczne Meghan Markle znów są w magazynie — na razie

Wokół krążyło tyle wiadomości Meghan Markle ostatnio łatwo jest pogrążyć się we wszystkich skandalach, teoriach i ciągle zmieniających się szczegółach. Wiemy, że trzymamy się tego, ale to nie znaczy, że odsuwamy na bok nasze priorytety. Jeśli Markle jest na zdjęciu, inspiracja modowa zawsze jest tutaj na pierwszym miejscu Kupuj u nas zespół!

Podczas swojego baby shower w Nowym Jorku, na kilka miesięcy przed narodzinami uroczego małego Archiego, została zauważona nie tylko w eleganckim stylu ciążowym, ale także w tej parze okularów przeciwsłonecznych. Jak większość rzeczy, wyglądały na niej genialnie — a wyprzedaże rozpoczęły się natychmiast. Na szczęście znaleźliśmy je z powrotem w magazynie, ale kto wie, ile mamy czasu, zanim znowu znikną?

Zobacz to! Kup okulary przeciwsłoneczne Le Specs Air Heart w Amazon — zanim znów się sprzedają!

Recenzenci twierdzą, że te okulary przeciwsłoneczne Le Specs sprawiają, że czują się jak olśniewające hollywoodzkie aktorki sprzed dziesięcioleci, a my sami na pewno dostaniemy świetne wibracje Audrey Hepburn. Nawet inne współczesne gwiazdy lubią Olivia Palermo są znane z tego, że kołyszą te odcienie!

Kupujący mówią, że kiedy je noszą, komplementy spływają na nich bez przerwy i uwielbiają, jak oversize wygląda na ich twarzy. Mówią, że są idealnym wyborem na dni bez makijażu ze względu na ich krycie, i uwielbiają, jak faktycznie chronią oczy przed słońcem dzięki 100% ochronie przed promieniowaniem UV!

Zobacz to! Kup okulary przeciwsłoneczne Le Specs Air Heart w Amazon — zanim znów się sprzedają!

Te okulary przeciwsłoneczne są odważne i mają elegancki efekt kociego oka. Mogą być za duże, ale są lekkie, a błyszcząca rama z czarnego acetatu nigdy nie pozostawia nas w poczuciu obciążenia ani irytacji. Jest tak nawet z metalowym paskiem w kolorze złotym na górze, co dodaje tym pięknościom poważną nutę wyrafinowania!

Le Specs słynie z „odważnego odkrywania na nowo klasycznych kształtów”, a jak mówią kupujący, nie można pobić ceny za jakość wydań tej marki. I hej, nie martw się o zdrapywanie tak wysokiej jakości, ponieważ te okulary przeciwsłoneczne są dostarczane z etui! Jeśli mamy naśladować Meghan Markle, zrobimy to dobrze, niezależnie od tego, czy wybieramy się na baby shower, czy nawet po kanapki na lunch. Te Air Hearts zasługują na to i my też!

Zobacz to! Kup okulary przeciwsłoneczne Le Specs Air Heart w Nordstrom lub Amazon — zanim znów się sprzedają!

Nie w Twoim stylu? Sprawdź więcej z Le Specs tutaj i innych okularów przeciwsłonecznych na Amazon tutaj!

Chcesz jeszcze więcej produktów zatwierdzonych przez Meghan Markle? Sprawdź jej inne typy poniżej!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button