Rozrywka

’SM. Marvel’: Kiedy pojawią się nowe odcinki na Disney+? Odcinek 4 Data i godzina wydania

Pani Marvel Odcinek 3 to jeden z najbardziej refleksyjnych rozdziałów serii Disney+, w którym Kamala Khan (Iman Vellani) zmaga się ze swoimi nowymi mocami — skąd się wzięły i co one oznaczają dla jej przyszłości. Program łączy to ze ślubem jej brata, żywym i serdecznym wydarzeniem. Niestety, zostaje przerwany przez nowo powstałego antagonistę. A Kamala może napotkać więcej wyzwań w Pani Marvel Odcinek 4 — więc kiedy jest jego data premiery?

[Warning: This article contains spoilers for Ms. Marvel Episode 3, “Destined.”]

’SM. Odcinek 3 Marvela ustanawia nowego antagonistę

Nimra Bucha w 'Ms. Marvel’ | Daniel McFadden/Marvel Studios

Pani Marvel Odcinek 3 rozpoczyna się tam, gdzie skończył się drugi rozdział, a Najma (Nimra Bucha) i Kamran (Rish Shah) odpowiadają na kilka głównych pytań dotyczących prababki Kamali i jej tajemniczej bransoletki.

Jak się okazuje, Najma i Aisha (Mehwish Hayat) są członkami grupy zwanej ClanDestine — i pochodzą z innego wymiaru. Para zamierzała użyć bransoletki Aishy, ​​aby wrócić do swojego domu podczas Podziału. Jednak prababka Kamali zniknęła, pozostawiając inny Klan Przeznaczenia na Ziemi.

Najma chce, żeby Kamala zabrała do domu to, co zostało z jej ludzi, ale Kamala wciąż zmaga się ze swoimi umiejętnościami i tym, co dla niej znaczą. Podczas gdy Departament Kontroli Uszkodzeń kontynuuje poszukiwania „Nocnego Światła”, Kamala zdaje sobie sprawę, że bycie superbohaterką ma swoje wady. Przede wszystkim jej własna rodzina i przyjaciele wydają się nie doceniać zachowania Night Light i tego, jak wpływa ono na ich społeczność.

Na szczęście Kamala robi sobie krótką przerwę od dramatu o superbohaterach, świętując ślub Aamira (Saagar Shaikh) i Tyeshy (Travina Springer). Recepcja jest wesoła i kolorowa, ale kończy się ewakuacją budynku. Kiedy Najma pojawia się, chcąc zmusić Kamalę do sprowadzenia jej do domu, nasza bohaterka staje przed pierwszym wielkim starciem. I chociaż udaje jej się uciec, Bruno (Matt Lintz) zostaje ranny, a Nakia (Yasmeen Fletcher) poznaje jej sekret.

Dodatkowo rodzina Kamali nie jest zadowolona z jej zniknięcia podczas ślubu. Ale ona i jej matka mogą wszystko naprawić, gdy data premiery będzie Pani Marvel Nadchodzi odcinek 4. Odcinek 3 kończy się, gdy babcia Kamali nalega, by oboje przybyli do Karaczi. Wygląda na to, że mimo wszystko może coś wiedzieć o mocach Kamali.

Kiedy robi 'Ms. Marvel” wyszedł na Disney+? Data i godzina wydania odcinka 4

POWIĄZANE: „Pani. Marvel ’: Oto, kiedy Disney+ Show odbywa się na osi czasu MCU

Z Pani Marvel ustanawiając nowego złoczyńcę i obiecując zabranie Kamali za granicę, fani są niewątpliwie gotowi na odcinek 4 — ale kiedy jest data jego premiery?

Nowe odcinki Pani Marvel streamuj w każdą środę na Disney+, przestrzegając tego samego harmonogramu, co inne seriale Marvela. Oznacza to, że czwarta część pojawi się na platformie 29 czerwca. Każdy rozdział zwykle pojawia się około godziny 12:01 czasu PST. W związku z tym widzowie w USA będą musieli wstać jasno i wcześnie, aby złapać kolejną przygodę Kamali.

Poniżej znajdziesz pełny harmonogram wydań serii Disney+:

  • Odcinek 1 – 8 czerwca
  • Odcinek 2 – 15 czerwca
  • Odcinek 3 – 22 czerwca
  • Odcinek 4 – 29 czerwca
  • Odcinek 5 – 6 lipca
  • Odcinek 6 – 13 lipca

Odcinek 4 przenosi fanów do połowy ostatniej przygody Marvela, więc prawdopodobnie dalej będzie się działo. Czego mogą się spodziewać widzowie, gdy nadejdzie kolejny rozdział?

Czego można się spodziewać, gdy odcinek 4 trafi do Disney+

Więc co może? Pani Marvel fani oczekują, kiedy nadejdzie data premiery odcinka 4? Niestety, Marvel nie publikuje z wyprzedzeniem zapowiedzi ani streszczenia swoich programów Disney+. Jednak odcinek 3 daje nam wystarczająco dużo informacji, aby odgadnąć, dokąd Kamala i jej matka udadzą się w przyszłym tygodniu: do Karaczi.

Tam prawdopodobnie dowiedzą się, co stało się z prababką Kamali – i być może poznają inną stronę historii niż ta, którą Najma opowiedział Kamali. Podczas podróży mogą się lepiej zrozumieć. W końcu wiele zastrzeżeń Kamali co do zostania bohaterką wynika z dezaprobaty jej rodziny.

Tylko czas pokaże, czy ona i jej mama potrafią znaleźć wspólny język w Karaczi. Tak czy inaczej, wydaje się prawdopodobne, że fani otrzymają więcej odpowiedzi na temat mocy. Najma i jej kumple też mogą wrócić. To po prostu pozostawia więcej akcji, aby oczekiwać na drugą połowę tej serii.

Pani Marvel Odcinek 4 pojawi się na Disney+ w środę, 29 czerwca.

POWIĄZANE: „Pani. Gwiazda Marvela Iman Vellani mówi, że „imploduje”, jeśli pozna Roberta Downeya Jr.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button