Rozrywka

Śmiertelnie chora Deborah James ze złamanym sercem „nie będzie widzieć swojego syna jako ojca”

Dame Deborah James otworzyła się na pochwałę swojego ojca, ponieważ również pogodziła się z tym, że nie może zobaczyć, jak jej syn zostanie tatą.

Nieuleczalnie chory nadawca BBC, działacz i zbieracz funduszy na cele charytatywne, 40 lat, który otrzymuje opiekę u schyłku życia, rozmawiał z The Sun w wywiadzie z okazji Dnia Ojca.

Deborah, która ma dwoje dzieci – Hugo, 14 i Eloise, 12 – z mężem Sebem, powiedziała: „Dla mnie w tym roku chodzi o mojego tatę i Seba, ale także o mężczyzn w moim życiu, którzy mam nadzieję, że pewnego dnia będą także ojcowie, mój synu i bracie.

Deborah ma dwoje dzieci – Hugo, 14 lat i Eloise, 12 lat. Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Nie mogę pojąć, że nie będzie mnie tutaj, żeby to zobaczyć. To mnie łamie.

„Najważniejszą rzeczą dla mnie w tej chwili, nie wiedząc, ile mi zostało, jest to, że dzieci będą w porządku”.

Deborah, która współprowadziła podcast You, Me and the Big C, chwaliła swojego męża jako „wspaniałego ojca”, mówiąc, że jest niesamowity z ich dwójką dzieci.

Deborah pochwaliła swojego męża Seba Czytaj więcej powiązanych artykułów

Ujawniła również, że „wypije whisky lub dwie” z jej ojcem Alistairem – którego nazywa swoim „nieznanym bohaterem”.

Prowadząca kampanię również silnie dotarła do wszystkich, których dotyczyła jej historia w Dzień Ojca, doradzając im, że: „Nie zawsze byłam wielką osobą, która mówiła tacie, jak bardzo go kocham, więc weź to ode mnie, po prostu to powiedz.

„Nigdy nie wiadomo, kiedy może to być twoja ostatnia szansa”.

Deborah zastanawiała się nad swoim związkiem z ojcem Alistairem. Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Deborah, wówczas szanowana wicedyrektorka, miała zaledwie 35 lat, kiedy w grudniu 2016 r. zdiagnozowano u niej raka jelita w stadium 3, który przeszedł następnie w stadium 4.

Deborah, która w maju ogłosiła, że ​​przeniosła się do opieki paliatywnej i mogła mieć zaledwie kilka dni życia, ujawniła w tym tygodniu, że przeżyła już diagnozę dotyczącą oczekiwanej długości życia, którą otrzymała ze szpitala.

Pomimo swojego stanu, działaczka mogła spędzić dzień w Royal Ascot ze swoim bratem, miała wizytę domową księcia Cambridge i nadal inspirowała zabawę do badań nad rakiem miski.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button