Rozrywka

Smutna prawda o czasie pobytu Tary Reid na odwyku

W 2008 roku Tara Reid podjęła odważny krok w celu ocalenia swojej kariery w branży rozrywkowej — poprzez zameldowanie się na odwyku. „Tara Reid zameldowała się w Promises Treatment Center. Doceniamy twój szacunek dla prywatności jej i jej rodziny w tym czasie” – powiedział wtedy przedstawiciel aktora People. I chociaż przedstawiciel nie ujawnił przyczyny przyjęcia Reida do ośrodka leczenia, źródła bliskie aktorowi potwierdziły, że ruch był decyzją Reida.

Jednak inny informator powiedział w publikacji, że aktor rozwinął problem nadużywania substancji. „Tara ma problem z alkoholem” – twierdzi źródło w People. „To była przyczyna dużego dyskomfortu między nią, jej rodziną i przyjaciółmi”. Według publikacji Reid wcześniej przyznał się do bycia „pijakiem towarzyskim”. Nie pomogło to, że sklepy takie jak TMZ publikowały filmy z aktorem, najwyraźniej nietrzeźwym. I podczas gdy wstępne raporty sugerowały, że Reid wypisała się z ośrodka odwykowego po trzech tygodniach, jej przedstawiciele potwierdzili w Access Hollywood w styczniu 2009 roku, że nadal jest w trakcie leczenia (przez TV Guide).

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, potrzebuje pomocy z problemami uzależnień, pomoc jest dostępna. Odwiedzić Strona internetowa administracji ds. nadużywania substancji i zdrowia psychicznego lub skontaktuj się z krajową infolinią SAMHSA pod numerem 1-800-662-HELP (4357).

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button