Rozrywka

Snooki opowiada o „Freaking Weird” związku Angeliny i Vinny’ego z „Jersey Shore” (WYŁĄCZNIE)

Tak, kolego … Nasi ulubieni przewodnicy i przewodnicy powracają w sezonie 5 Jersey Shore: Rodzinne wakacje — ale zamiast skupiać się na tym, w jakim klubie będą imprezować i jak obudzą się do pracy w Danny Merk’s Shore Store, większość byłych współlokatorów osiedliła się, wyszła za mąż i miała dzieci od letnich dni na plaży Seaside.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Chociaż wciąż możemy dostrzec pompę pięści (lub dwie), seria mocno koncentruje się na codziennym życiu członków obsady. W sezonie 4, Angelina Pivarnick, pochodząca ze Staten Island, złożyła wniosek o rozwód ze swoim mężem Chrisem Larangeirą. Chociaż próbowali rozwiązać problem, oficjalnie rozwiedli się wiosną 2022 roku.

Gdy kamery toczyły się pod koniec małżeństwa Angeliny, jej długoletni partner Vinny Guadagnino napisał na Twitterze: „Nie martw się Angelinie, jeśli to nie wyjdzie, zawsze masz mnie #JSFamilyVacation”.

Źródło: MTVArticle kontynuuje pod reklamą

W latach od debiutu kultowego serialu reality Angelina i Vinny mieli dość „przyjaźń”. Czy ta dwójka jest następną świetną parą wrogów z kochankami, czy po prostu grają przed kamerami? Ważyła się ich gwiazda, Nicole „Snooki” Polizzi, która współpracowała z Cheez-It, aby uczcić 30. rocznicę reality TV.

Czy gwiazdy „Jersey Shore” Vinny Guadagnino i Angelina Pivarnick kiedykolwiek umawiały się na randki?

Jeśli jesteś długoletnim fanem Jersey Shore, wiesz, że Vinny i Angelina łączą miłość i nienawiść. W ciągu swojej wieloletniej przyjaźni obrzucali się nawzajem obelgami i przyprawami, a Angelina posmarowała olejkiem całe ciało Vinny’ego.

Z tym, co inni koledzy z obsady nazywają „napięciem seksualnym”, trudno nie zastanawiać się, czy te gwiazdy MTV kiedykolwiek były czymś.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Według Vinny’ego i Angeliny nigdy się nie spotykali, ale raz się umówili. Również wyrażenie „obsesja na punkcie mnie” jest często używane w odniesieniu do drugiej osoby.

Zanim Angelina wyszła za mąż, był to od dawna żart o tym, że ta dwójka może skończyć razem.

Źródło: MTVArticle kontynuuje pod reklamą

„Chciałbyś, żebym cię poślubiła” – mówi Angelina Vinny w jednym odcinku. W innym odcinku Vinny mówi Angelinie, że kiedyś patrzył na nią z tyłu i myślał, że była taką „fajną dziewczyną”.

Chociaż jesteśmy pewni, że wielu fanów chciałoby zobaczyć, jak dwaj arcywrogowie ze Staten Island kończą razem, wydaje się, że są po prostu przyjaciółmi.

Snooki mówi, że współlokatorzy z „Jersey Shore” chcą zobaczyć, jak Angelina i Vinny się spotykają: „Próbujemy”.

Odkąd małżeństwo Angeliny z Chrisem Larangeirą uderzyło w skały w sezonie 4 (jej rozwód został sfinalizowany w maju 2022 r.), fani odnowili swoje nadzieje, że EMT ożywi jej iskrę z Vinnym.

Podczas ekskluzywnego czatu z Distractify, aby promować jej partnerstwo z Cheez-It, Snooki powiedział, że pozostali członkowie obsady Jersey Shore również kibicują tym dwóm, aby się ze sobą połączyć.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„To znaczy, jako współlokatorzy zdecydowanie staramy się ich popychać i wywierać na nich presję, aby się łączyli i lubili być razem, ponieważ po prostu uważamy, że to szalone” – powiedziała o #Vingelina. „Jak w jednej minucie walczą. W następnej flirtują, a w następnej rozmawiają o polityce, jak dorośli. Tak więc ten związek jest cholernie dziwny, ale uwielbiamy to oglądać. tak jak fani chcą to zobaczyć. Więc próbujemy. Och, kto wie?

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jersey Shore (@jerseyshore)

Czy Angelina i Vinny posłuchają fanów i swoich współlokatorów, czy ich przeznaczeniem jest zostać wrogami na całe życie?

Aby się dowiedzieć, musisz oglądać Jersey Shore: Family Vacation w czwartki o 20:00 czasu wschodniego na MTV.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button