Rozrywka

Snoop Dogg występuje w nowej komedii inspirowanej jego prawdziwym życiem

Raper Snoop Dogg zrobił wiele rzeczy w swojej karierze poza muzyką. Występował w programach telewizyjnych i filmach oraz rozpoczął kilka udanych przedsięwzięć biznesowych. Teraz szykuje się do zagrania w nowym filmie komediowym luźno inspirowanym jego własnym życiem.

Snoop Dogg | Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Snoop Dogg założył drużynę piłkarską

W 2005 roku Snoop założył Snoop Youth Football League jako zajęcia pozalekcyjne w rejonie Los Angeles, aby pomóc dzieciom utrzymać właściwą drogę.

Od tamtej pory liga rozszerzyła się o kilka drużyn z całego obszaru LA. Obejmuje to zespoły takie jak Compton Seahawks, Crenshaw Rams, Long Beach Patriots (z rodzinnego miasta Snoopa), Inglewood Chargers i Cerritos Steelers.

Oprócz goszczenia drużyn piłkarskich, Liga może pochwalić się także kilkoma drużynami cheerleaderek dla drużyn.

W 2018 roku praca Snoopa jako trenera drużyn została podkreślona w serialach dokumentalnych Netflix Trener Snoop.

” src=”https://www.youtube.com/embed/w2vVlxWaIsY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Snoop Dogg gra młodzieżowego trenera piłki nożnej w „The Underdoggs”

Praca Snoopa jako młodzieżowego trenera piłki nożnej posłuży jako inspiracja do nowego filmu komediowego w reżyserii Czarniawy twórca Kenia Barris. pod tytulem Underdoggsfilm będzie śledził byłą gwiazdę NFL (w tej roli Snoop), gdy trenuje młodzieżową drużynę piłkarską, aby uniknąć więzienia po starciu z prawem.

Underdoggs jest dla mnie prawdziwym osobistym projektem, biorąc pod uwagę, że trenuję piłkę nożną od ponad 15 lat w Snoop Youth Football League” – powiedział Snoop w oświadczeniu. Termin ostateczny. „Oddawanie się społeczności poprzez piłkę nożną nauczyło nas tak wielu bezcennych lekcji życia, którymi mogliśmy dzielić się z dziećmi w podobnych sytuacjach, jak moja, kiedy dorastałem”.

„Mam nadzieję, że ten film rzuci światło na realia, z którymi borykają się dzieci i dorośli w dzielnicy oraz w złożonym świecie futbolu” – dodał.

” src=”https://www.youtube.com/embed/V2onC1_QOmU?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Snoop Dogg przez lata zarabiał pieniądze na innych przedsięwzięciach biznesowych poza muzyką

Snoop może połączyć się z byciem trenerem piłki nożnej

Jako młody trener piłki nożnej, Snoop może odnieść się do filmu i wnieść do tej roli swoje osobiste doświadczenia. Jeśli chodzi o projekt, jego długoletnia partnerka producencka Constance Schwartz-Morini uważa, że ​​to gwiazdorski skład kreatywnych artystów.

„Zgromadziliśmy idealny zespół, od MGM po twórców kierowanych przez Kenię [Barris], aby ten film stał się rzeczywistością” – powiedziała w oświadczeniu. „Jestem podekscytowany, że mogę wykorzystać moje 10 lat w National Football League i szerszą pracę w branży sportowej i rozrywkowej, aby pomóc Snoopowi w urzeczywistnieniu tego pomysłu na film”.

Producent i były prezes MGM Jonathan Glickman zgodził się.

„Mając szczęście pracować z każdym w przeszłości, mogę potwierdzić, że Snoop, [director] Karol [Stone]a Kenia to idealne składniki do przygotowania Underdoggs klasyczna komedia sportowa” – powiedział Glickman. „W szczególności osobiste powiązanie Snoopa z materiałem sprawi, że film nie tylko dostarczy śmiechu, ale także wiele serca dla pokoleń fanów”.

POWIĄZANE: Snoop Dogg uwzględnił odniesienia do gangów w swoim występie na Super Bowl w przerwie meczu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button