Rozrywka

„Snowflake Mountain” Netflixa ma nagrodę pieniężną, która sprawi, że będziesz chciał zapisać się do programu

Pojawienie się w reality show może wiązać się z pewnymi korzyściami: sławą, rozgłosem i przystojną liczbą obserwujących w mediach społecznościowych. Nie wspominając, że rekomendacje marki są również istotnym czynnikiem. W rezultacie wiele osób zdecydowało się wskoczyć na modę i urzeczywistnić swoje marzenia o reality TV. Ponadto niektóre programy typu reality show mają szansę na wygranie poważnych nagród, a Snowflake Mountain firmy Netflix nie jest wyjątkiem.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Snowflake Mountain ma na celu dać uprzywilejowanym milenialsom przedsmak tego, co to znaczy przetrwać na własną rękę, oczywiście z szalonym zwrotem akcji. Zawodnicy są pozbawieni elektroniki, bieżącej wody i wszystkich podstawowych potrzebnych do wygodnego życia w dziczy. Uff, chile!

Chociaż nie spełnia naszych kryteriów dobrej zabawy, daje zawodnikom możliwość sprawdzenia rzeczywistości. Nie wspominając, że do zgarnięcia jest duża nagroda. Więc z czego składa się nagroda Snowflake Mountain? Oto 4-1-1.

Źródło: NetflixArtykuł kontynuuje poniżej reklamęNagrody „Snowflake Mountain” obejmują prawa do chwalenia się wraz z 50 000 $.

Pokaż mi pieniądze! Wygląda na to, że Netflix robi wszystko, aby upewnić się, że ostatni zawodnik stojący na Snowflake Mountain opuści program bogatszy niż przybyli.

Według magazynu Hello, każdy zawodnik, który jest w stanie sprostać wielu wyzwaniom i dotrwać do końca, otrzyma prawa do przechwałek, tytuł najlepszego Wojownika Dzikich Zwierząt i fajne 50 000 $. Tak, dobrze to przeczytałeś!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Oprócz stawiania czoła wyzwaniom zawodnicy będą musieli wykazać się chęcią słuchania i uczenia się od ekspertów przetrwania. Placówka podaje, że program poprowadzą byli przywódcy wojskowi Matt Tate, były oficer marynarki wojennej, i Joel Graves, były inżynier wojskowy. Duet będzie miał za zadanie ukarać tych, którzy nie przestrzegają zasad, jednocześnie śledząc postępy zawodników.

Artykuł kontynuuje poniżej reklama 'Snowflake Mountain’ zaprezentuje obfitą porcję dramatu i obsady objawień.

Nie ma mowy, abyś wyrzucił zepsutych i uprzywilejowanych zawodników w dzicz, nie spodziewając się jakiegoś odepchnięcia. Zawodnicy początkowo wierzyli, że będą cieszyć się wystawnymi wakacjami, tylko po to, by dowiedzieć się, że dzicz jest tym, co przez kilka tygodni będą nazywać domem. Więc oczywiście należy się spodziewać postaw i napadów złości.

Źródło: artykuł Netflix jest kontynuowany pod reklamą

Mimo że niektórzy zawodnicy wcześnie odpadają z zawodów, inni zostają i walczą do końca. I choć jest jeden zwycięzca, wszyscy pozostali zawodnicy powinni być z siebie dumni.

Zawodnicy nie tylko mogą zobaczyć, jak to jest radzić sobie sami, ale większość grupy dowiaduje się również, jak ważne jest bycie niezależnym, samowystarczalnym i prowadzeniem życia jako prawdziwy dorosły.

Snowflake Mountain jest obecnie dostępna do streamowania w serwisie Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button