Rozrywka

Sobowtór Christiny Aguilery szokuje fanów odtworzeniem wizerunku piosenkarki z Burlesque

Influencerka urody została poinformowana, że ​​„wygląda dokładnie jak Christina Aguilera” po dokonaniu imponującej przemiany za pomocą peruki i makijażu.

Sofia Divene z Los Angeles udostępniła na Instagramie klip, na którym zamienia się w piosenkarkę „Dirrrty”, odtwarzając jeden ze swoich kultowych stylizacji z filmu muzycznego „Burlesque” z 2010 roku.

W filmie Christina zagrała kobietę o imieniu Ali, która porzuca pracę kelnerki, by rozpocząć karierę jako tancerka i piosenkarka burleski.

CZYTAJ WIĘCEJ: Britney Spears denerwuje fanów słonecznym zatrzaskiem bikini, gdy wystawia stonowany brzuch

Postać sceniczna postaci miała duże kręcone włosy, kapelusz i ciemny makijaż – co Sofia zastosowała, aby stworzyć coś, co jej fani nazwali idealnym podobieństwem.

Sofia Divene „doskonale” odtwarza postać Ali z filmu Burlesque z 2010 roku. Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

W teledysku, który otrzymał ponad 1800 polubień, wykorzystała przejścia, aby pokazać każdy krok wyglądu wraz z piosenką „Show Me How You Burlesque” ze ścieżki dźwiękowej filmu.

Jej fani gromadzili się w komentarzach, aby pochwalić ją za uderzające podobieństwo, gdy jeden z użytkowników napisał: „To szalone, jaka jesteś piękna! Wyglądasz dokładnie tak jak ona”.

Kolejny dodał: „Kochaj, kochaj, kochaj wszystkie transformacje Xtina, które utworzyłeś!

„Mam nadzieję, że pewnego dnia zobaczymy, jak wyciągasz coś z ery „polepsza się”!”

Trzeci powiedział: „Fenomenalny, lepszy niż prawdziwa dziewczyna!”

Czwarty skomentował: „Czy na pewno nie jesteś nią?”

Wygląda na to, że Sofia uwielbiała tworzyć treści, które nazywa „Xtina”, ponieważ w podpisie napisała: „Dobrze, zróbmy to jeszcze raz.

Wpływowi urody powiedziano, że wygląda „dokładnie jak Christina Aguilera”

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

„Tym razem była większa peruka. Czy lubimy blondynkę OG, czy tę truskawkową blondynkę? Naprawdę brakowało mi robienia tych filmów. To było tak zabawne.

„Jak większość z was wie, starałem się powstrzymać od robienia całej zawartości Xtina, ponieważ prowadziło mnie to w kierunku, w którym nie zmierzałem.

– Ale to nie znaczy, że nie będę jej wyprowadzał tak często. Mam nadzieję, że zostaniecie na to wszystko.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button