Rozrywka

Sokoły podpisują defensywnego liniowca do 53-osobowego składu

Trener Getty, Arthur Smith z Atlanta Falcons.

Atlanta Falcons podpisało z defensywnym liniowym Abdullahem Andersonem do swojego aktywnego składu w poniedziałek, 19 września.

Anderson zagrał 11 snapów w obronie i pięć w specjalnych zespołach w niedzielnej przegranej 31-27 z Los Angeles Rams. Zakończył dzień dwoma atakami i jednym atakiem na przegraną.

Anderson pierwotnie podpisał kontrakt z Falcons w sierpniu i był graczem, którego Atlanta już podpisała i ponownie podpisała w poprzednich ruchach składu.

Anderson dołączył do NFL w 2018 roku

Po czterech imponujących sezonach na Bucknell University, Anderson zakończył projekt NFL Draft 2018, mimo że kilka tygodni wcześniej został zaproszony na prywatne treningi z San Francisco 49ers i Seattle Seahawks.

Następnie podpisał kontrakt z Chicago Bears jako wolny agent niewykorzystany. Anderson nie znalazł się w aktywnym składzie jako debiutant, ani nie zagrał ani jednego snapa. Pozostał jednak w Chicago w następnym sezonie po podpisaniu kontraktu na rezerwy.

W tym samym roku Anderson trafił do finałowej drużyny Bears i zadebiutował w NFL w meczu otwierającym sezon przeciwko Packers. W następnym tygodniu został zdegradowany do składu treningowego zespołu i przez cały rok awansował tam iz powrotem. Anderson zakończył sezon 2019, nagrywając swój pierwszy worek w NFL, a także łącznie 4 walki (3 solo), 1 sprzęt do przegranej, 3 naciski.

Chicago wypuściło go na początku sezonu 2020 i został odebrany przez Minnesota Vikings, gdzie spędzał większość czasu w drużynie treningowej drużyny, z wyjątkiem jednej gry, do której awansował.

Niedawno 26-latek podzielił sezon 2021 z przystankami w Pittsburgh Steelers, Green Bay Packers i Tennessee Titans, a także drugim przystankiem w Green Bay.

W ciągu czterech dotychczasowych sezonów NFL Anderson zagrał w 11 meczach i zanotował osiem wtargnięć i worek.

CZYTAJ DALEJ:

Więcej Heavy on Falcons News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button