Rozrywka

Sokoły robią dwa cięcia w składzie

Getty Falcons wydaje numer 20 Kendall Sheffield

Atlanta Falcons kontynuują doskonalenie swojego składu przed sezonem 2022.

W piątek trzynastego zespół nie tylko zamienił się na obiecującego Raidersa Bryana Edwardsa, ale także wypuścił obrońcę Kendalla Sheffielda wraz z ciasnym końcem Ryanem Beckerem, o czym poinformował Michael Rothstein z ESPN.

Według Kevina Knighta z The Falcoholic, cięcie Sheffield nie jest niespodzianką i uwalnia 2,5 miliona dolarów dla Atlanty.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o Falcons prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Falcons tutaj!

Dołącz do Grubego na Sokołach!

Sheffield był na gorącym miejscu

Przed wycięciem Sheffield, wykres głębokości narożników Falcons składał się z Kendall Sheffield, AJ Terrell, Casey Hayward, Isaiah Oliver, Darren Hall, Avery Williams, Corey Ballentine, Cornell Armstrong, Lafayette Pitts i Mike Ford.

W zeszłym sezonie Atlanta zachowała sześciu napastników w swoim 53-osobowym składzie, a Sheffield był jednym z nich, ale w tym roku tak się nie stanie.

Od czasu opracowania przez Sokoły w czwartej rundzie projektu NFL 2019, produkcja Sheffield spadła.

W swoim debiutanckim sezonie Sheffield zanotował łącznie 46 wtargnięć, 3 odbite podania i wymuszoną fumble w 16 meczach i 11 startach. Pozostał stabilnym atutem w drugim roku, w którym zanotował łącznie 51 wtargnięć, 3 obronione podania i forsowny w 13 meczach z 9 startami.

W zeszłym sezonie Sheffield grał za AJ Terrellem, Isaiahem Oliverem i Fabianem Moreau, dopóki nie został umieszczony w rezerwie kontuzjowanych z nieujawnioną kontuzją we wrześniu. Został reaktywowany poza IR w październiku i zakończył rok, odnotowując zero ataków w siedmiu meczach.

Kontuzja Sheffield dała debiutantom z 2021 r. Darren Hall i Avery Williams szansę na zabłyśnięcie. Hall zakończył swój pierwszy rok z 27 wślizgami, 3 obronionymi podaniami i workiem, podczas gdy Williams nagrał 22 wślizgi, 2 odzyskania fumble i obronione podanie. Łączył również 643 jardy powrotne z kopnięcia.

Wcześniej w tym sezonie poza sezonem Falcons ponownie podpisał kontrakt z Isaiahem Oliverem, który w zeszłym roku doznał kontuzji kolana kończącej sezon w zeszłym roku w tygodniu 4, ale jego wkład z 11 wślizgami i trzema odbiciami podań na początku sezonu dał Atlanta powód do ponownego podpisania go.

Jeśli chodzi o Sheffield, życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego nowym starcie gdzie indziej.

Becker dołączył do zespołu Falcons w ostatni sezon poza sezonem

Becker, 24 lata, po raz pierwszy podpisał kontrakt z Atlantą w kwietniu ubiegłego roku, ale wylądował w rezerwie kontuzjowanej przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego 2021. Początkowo dołączył do ligi w 2020 roku z Arizona Cardinals po tym, jak wyszedł z SMU. Przed wylądowaniem na IR Becker złapał jedno podanie na osiem jardów w przedsezonowej przegranej Falcons z Tennessee.

Chociaż Becker jest znany przede wszystkim ze swoich umiejętności blokowania, był wszechstronnym TE na poziomie uczelni. W 46 meczach i 15 startach na Southern Methodist University Becker złapał zaledwie 16 piłek na 198 jardów i pięć przyziemienia

Podobnie jak w przypadku narożnika Sokoła, w ciasnym pomieszczeniu zespołu również robiło się trochę tłoczno.

Atlanta w zeszłym miesiącu wybrała Johna FitzPatricka i wybrała nowy blokujący tight end w szóstej rundzie. Produkt z Georgii pomoże wypełnić pustkę pozostawioną przez Lee Smitha – dawny blokujący ciasny koniec dla Falcons w zeszłym sezonie. Oznacza to, że FitzPatrick będzie nowym facetem, od którego oczekuje się, że otworzy możliwości przyjmowania ciasnego Kyle’a Pittsa.

CZYTAJ DALEJ:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button