Rozrywka

Son of Steelers Hall of Famer na Rookie Minicamp

Kask Scott Taetsch/Getty Images Pittsburgh Steelers

Pittsburgh Steelers rozpoczęli swój debiutancki minicamp 2022 w piątek 13 maja, a synowie dwóch byłych wyróżniających się Steelersów wzięli udział w próbie.

Najnowsze wiadomości Steelers prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Steelers tutaj!

Syn Kevina Greene’a, dla jednego

Teresa Varley ze Steelers.com ujawniła zaskakującą wiadomość w tweecie w piątek, zauważając, że Gavin Greene, syn zmarłego Steelers Pro Football Hall of Famer Kevin Greene, ma szansę pokazać, co potrafi, podobnie jak zrobił to w zeszły weekend kiedy próbował dla New York Jets.

Wśród graczy @steelers debiutancki minicamp na zasadzie prób są Mississippi College LB Gavin Greene, syn zmarłego Steelers Hall of Fame LB Kevina Greene’a i LB Damani Staley z Południowej Karoliny, syn Duce Staleya, byłego trenera Steelers RB, który teraz jest trenerem z Lwami.

— Teresa Varley (@Teresa_Varley) 13 maja 2022 r.

Gavin Greene — mierzący 6 stóp wzrostu i 250 funtów — jest linebackerem, który grał w Division II Mississippi College Choctaws po przeniesieniu się z Southern Mississippi.

Gavin spodziewa się, że jego ojciec, który zmarł nagle w grudniu 2020 roku w wieku 58 lat, byłby dumny, widząc, jak jego syn wykorzystuje możliwości w zawodowej piłce nożnej.

„Prawdopodobnie chce mnie niedźwiedź przytulić i uderzyć w głowę” – powiedział Greene Ericowi Allenowi z NewYorkJets.com na początku tego tygodnia. „Jestem pewien, że mój tata uśmiecha się teraz z nieba, po prostu tak szczęśliwy, że pomimo jego odejścia i wszystkich przeciwności, przez które przeszedłem, przezwyciężyłem to i jestem tutaj. Mam nadzieję, że jest po prostu zachwycony”.

Oczywiście, ojciec Gavina — typowy w piątej rundzie Los Angeles Rams w 1985 roku — był legendą NFL, który grał przez osiem lat w Los Angeles, zanim spędził trzy sezony z Steelerami, podczas pobytu w Pittsburghu zanotował 35,5 straceń.

Kiedy odszedł na emeryturę po sezonie 1999, Kevin Greene był trzeci w historii NFL ze 160 workami. Po dniach grania służył jako trener zewnętrznych linebackers zarówno dla Green Bay Packers, jak i New York Jets.

Śledź stronę Heavy on Steelers na Facebooku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści!

Syn Duce Staley też próbuje

Tymczasem syn innego asystenta NFL również próbuje na miniobozie dla początkujących Steelersów. Byłby to były obrońca z Południowej Karoliny, Damani Staley, który jest synem byłych Steelersów i Philadelphia Eagles biegnących wstecz Duce Staley, który obecnie jest asystentem głównego trenera/trenerem biegaczy w Detroit Lions.

Damani Staley — 6 stóp-1 i 240 funtów — był pięcioletnim zwycięzcą listu, który pojawił się w 51 meczach dla Gamecocks (19 startów) w latach 2017-21. Swoją karierę w college’u zakończył z 169 odbiorami (93 solo), w tym dziewięcioma próbami przegranej, dwoma przechwyceniami, dwoma przechwytami i trzema odzyskanymi błędami.

Jego ojciec, obecnie 47-letni, wszedł do NFL w 1997 roku jako trzecia runda Orłów z Południowej Karoliny. Grał siedem sezonów w Filadelfii, zanim spędził ostatnie trzy lata swojej kariery w Steelers (2004-06), początkowo podpisany jako cios 1-2 z przyszłym Steelers Hall of Fame uciekającym Jerome’em Bettisem.

Według Pro Football Reference, Duce Staley wystąpił w 16 meczach dla Pittsburgha (11 startów), niosąc piłkę 230 razy na 978 jardów i dwa przyłożenia, jednocześnie łapiąc tuzin podań na 89 jardów.

Jego najlepszy sezon w Steelers miał miejsce w debiutanckim sezonie Bena Roethlisbergera, kiedy niósł piłkę 192 razy na 830 jardów, średnio 4,3 jarda na przeniesienie.

Według Teresy Varley Greene i Staley są wśród 28 zaproszonych osób spoza listy, które próbują w obozie dla początkujących Steelersów. Nazwiska co najmniej 16 graczy próbnych były dostępne z wyprzedzeniem, a wśród uczestników był były gracz Toledo Rockets, Bailey Flint — numer 2 w ogólnej klasyfikacji 2022 CFL Global Draft.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:• Steelers rezygnują ze straży, by zrobić miejsce dla byłych panter, szarżujący walczą • „Bezpiecznie zakładać” złą krew między Benem Roethlisbergerem a Steelersami: Insider • „Jaguary robią „dziwny ruch”, rezygnują z Dawnego kopacza Steelersa Matthew Wrighta• Rezygnacja ze Steelersa 3, aby zrobić miejsce dla Mataeo Duranta, innych debiutantów UDFA• Steelers określa „potencjalne miejsce lądowania” dla Pro Bowl CB: Giants Insider

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button