Rozrywka

Sophie Porley, gwiazda Hollyoaks, zgłosiła się na pilną operację po odkryciu torbieli jajnika

Gwiazda Hollyoaks, Sophie Porley, została zabrana na pogotowie chirurgiczne po tym, jak lekarze ujawnili, że ma torbiel jajnika.

Gwiazda ujawniła fanom, że zamrażała jajeczka, a także wstrzykiwała sobie igłę, zanim lekarze wyjaśnili, że wymaga operacji.

29-letnia Sophie weszła na swoją stronę na Instagramie, aby wyjaśnić fanom, dlaczego nie było jej w mediach społecznościowych w ostatnich dniach.

Powiedziała: „Dziękuję za cudowne wiadomości, które otrzymałem po byciu MIA przez 24 godziny, szczerze mówiąc, nie sądziłem, że ktoś to zauważy.

„Zrobiłam badania krwi i ponownie przeskanowałam – moje hormony nadal nie są do końca idealne, ale poprawiły się, więc po rozmowie z lekarzem postanowiliśmy spróbować w tym miesiącu i mamy nadzieję na najlepsze!”

Sophie Porley ujawniła, że ​​wymaga pilnej operacji (Zdjęcie: sophieporley/Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Sophie kontynuowała: „Może to po prostu oznaczać, że nie zbieramy tylu jaj, ile by chcieli.

„Miałem też cystę na moim jajniku, więc zarezerwowali mi wczoraj operację. Wszystko poszło dobrze, byłem po prostu dość śpiący przez cały dzień po sedacji.

„Coś, co mi się nie podobało, to robienie sobie zastrzyków po raz pierwszy. W klinice nie pokazują, jak to zrobić. Zostajesz odesłany do domu ze wszystkim, czego potrzebujesz, i filmem na YouTube.

Sophie rzuciła światło na swoje doświadczenie z zamrożeniem jaj (Zdjęcie: sophieporley / Instagram)

„Nie będę kłamać, śpiewałem sobie i było kilka łez”.

Kontynuowała: „Uważam to za dość izolujące doświadczenie, ponieważ wszystko w klinice wydaje się dość pospieszne.

„Robią to przez cały dzień każdego dnia, więc jestem pewien, że to dla nich tylko kolejny dzień. Podczas gdy dla mnie jest to przytłaczające i nowe. Ale mam dwa dni na robienie własnych zastrzyków i to już jest łatwiejsze, a tak naprawdę nie boli, to była bardziej myśl o tym.

Aktorka zdradziła, że ​​będzie codziennie odwiedzać klinikę na badania krwi (Zdj.: sophieporley/Instagram)

„Więc teraz będę codziennie chodzić do kliniki na badania krwi, aby mogli mi powiedzieć dokładnie, ile każdego leku powinienem wstrzykiwać każdego dnia. A co drugi dzień mam badanie. Więc to jest dość intensywne”.

Sophie wyjaśniła, że ​​z chęcią odpowie na wszelkie pytania, jeśli jej zwolennicy będą zaintrygowani jej doświadczeniem.

Jej fani i znajomi celebryci szybko rzucili się do sekcji komentarzy, przesyłając aktorce życzenia.

Modelka Chloe Lloyd skomentowała: „Dumna z ciebie, masz to!”

Podczas gdy inny dodał: „Dziękuję za udostępnienie i cieszę się, że wszystko w porządku”.

„Mam nadzieję, że wszystko idzie dobrze, masz to” – skomentował drugi fan.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button