Rozrywka

„Southern Charm”: kim jest tata Whitney Sudler-Smith?

Południowy urok fani wiedzą wszystko o Whitney Sudler-Smith i jego mamie, Patricii Altschul. W końcu jest twórcą i producentem wykonawczym serialu Bravo reality. I zarówno on, jak i jego południowa matka towarzyska byli podstawą serialu każdego sezonu, odkąd zaczął się w 2014 roku. Ale co z tatą Whitney? Kim on jest i gdzie jest teraz?

Whitney Sudler-Smith | Stephanie Diani/Bravo

Matka „Southern Charm” Patricia Altschul ujawniła w swojej książce, jak poznała ojca Whitney Sudler-Smith

W 2017 roku Patricia dała Południowy urok fani mają wgląd w jej życie i pochodzenie, kiedy wydała książkę Sztuka południowego uroku. W sekcji zatytułowanej „Becoming Patricia” matriarcha szczegółowo opisała, w jaki sposób stała się kobietą, którą fani znają i kochają dzisiaj. A ta historia obejmowała to, jak poznała ojca Whitney — jej pierwszego męża, Lona Smitha.

Powiedziała, że ​​przyjaciel przedstawił ją Lonowi, kiedy mieszkała w Waszyngtonie i uczęszczała na Uniwersytet George’a Washingtona. Pięć lat starsza od niej i ówczesna szefowa Dun & Bradstreet, Patricia opisała Lona jako „przystojnego” i „dojrzałego”.

„Kiedy jesteś na południu i masz dwadzieścia kilka lat, małżeństwo jest najwyższym priorytetem” – napisała Patricia.

Para wyszła za mąż podczas małej ceremonii ślubnej tylko z najbliższymi rodzinami. Patricia i Lon osiedlili się następnie w Wirginii, a ona kontynuowała studia z historii sztuki i archeologii. Tymczasem Lon w ciągu dnia pracował w Dun & Bradstreet, a wieczorami uczęszczał na studia podyplomowe, aby zdobyć tytuł MBA.

Kim jest tata Whitney Sudler-Smith, Lon Smith?

Po uzyskaniu tytułu licencjata i magistra na GW, Patricia została adiunktem ds. oceny sztuki i badania sztuki zachodniej na swojej macierzystej uczelni. Została mamą 2 czerwca 1968 roku, kiedy ona i Lon powitali swojego syna Whitneya.

Patricia napisała w swojej książce, że Lon był wspaniałym nauczycielem etykiety dla Whitney i tak jej syn nauczył się być dżentelmenem.

„Szczerze, Lon był takim dżentelmenem, że Whitney nauczył się na jego przykładzie” – opisała. „Widział, jak jego ojciec otwierał drzwi mojego samochodu lub wstawał, kiedy wszedłem do pokoju, i ostatecznie stało się dla niego drugą naturą, aby zrobić to samo”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Whitney Sudler-Smith (@wsudlersmith)

Ale chociaż jej życie wydawało się, jakby pochodziło prosto z sitcomu z lat 50., Patricia mówi, że ona i Lon w końcu „oddzielili się”.

„Właściwie byliśmy tak młodzi, kiedy się pobieraliśmy, że może w końcu dorastaliśmy” – napisała Patricia. „Po czternastu cudownych latach małżeństwa nie było między nami rozgoryczenia — tylko poczucie, że poruszamy się w różnych kierunkach. Nasza separacja i rozwód były całkowicie cywilizowane, a naszym głównym zmartwieniem był zawsze nasz syn”.

Gwiazda „Southern Charm” mówi, że „nie mogła wybrać lepszego ojca dla Whitney”

Zarówno Patricia, jak i Lon osiedlili się w Georgetown – gdzie Whitney uczęszczała do szkoły – po rozwodzie. Mówi, że ustanowili „bezproblemowy harmonogram wspólnego rodzicielstwa”, a za każdym razem, gdy przemawiali, byli „przyjemni, pełni szacunku i harmonijni”.

„W naszym związku nie było wtedy nic szkodliwego i nadal tak jesteśmy po tylu latach” – napisała Patricia. „Nie mogłem wybrać lepszego ojca dla Whitneya, który nigdy nie musiał czuć się podzielony w swoich uczuciach do rodziców”.

Czy fani kiedykolwiek zobaczą tatę Whitney? Południowy urok? Prawdopodobnie nie. Według Patricii jej pierwszy mąż jest „intensywnie prywatny” i „cudowny mężczyzna”. Jest na emeryturze i podobno mieszka na Florydzie i udało mu się pozostać poza zasięgiem opinii publicznej.

„Mój tata i macocha są oszołomieni pokazem i wszystkimi wariacjami” – powiedział Whitney dla Bravo’s Daily Dish, opisując tę ​​parę jako „intelektualistów”. “

Po prostu nie traktują tego poważnie; to popkultura”.

Południowy urok Premiera 8. sezonu w czwartek, 23 czerwca, na Bravo.

ZWIĄZANE Z: „Southern Charm” sezon 8: Gdzie ostatnio skończyliśmy z naszymi ulubionymi Charlestonami

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button