Rozrywka

„Southern Charm”: Leva wyjaśnia, jak pogodziła się z Kathryn – ale wciąż utknęła w środku [Exclusive]

Południowy urok Sezon 8 rozpoczął się z hukiem, kiedy Naomie Olindo i Kathryn Dennis starły się podczas otwarcia sezonu. Dennis urządziła sobie wystawne przyjęcie z okazji 30. urodzin i zaprosiła Olindo, ale wciąż była zła krew, ponieważ Olindo był na parze. Dennis podzielił się plotką o Cameran Eubanks w zeszłym sezonie.

Przed kamerą Dennis powiedział Craigowi Conoverowi, że mąż Eubanksa ją zdradził. Conover szybko zamknął plotkę, a Eubanks powiedział, że to nieprawda. I chociaż Olindo nie było w programie w zeszłym sezonie, była wściekła, że ​​Dennis podzielił się plotką i upewnił się, że Dennis wie. Dennis i Olindo mają napięty moment pod koniec imprezy, a Leva Bonaparte próbuje odegrać rolę rozjemcy… rola, w której skończyła w tym sezonie, powiedziała Showbizowi.

Leva powiedziała, że ​​całkowicie utknęła pomiędzy Kathryn i Naomie w „Southern Charm”

„Więc skończyło się na tym, że dokładnie… [in the middle]”, powiedziała o próbie utrzymania spokoju na Południowy urok przyjęcie. „Naomie ma o wiele więcej historii z Kathryn niż ja. Naomie jest także zaciekle opiekuńczą przyjaciółką. Więc myślę, że przyszła z przestrzeni opiekuńczej nad Cam, opiekuńczej nade mną, opiekuńczej nad tym, co jest słuszne, wiesz?

Chleb Ravenell, Austen Kroll, Olivia Flowers, Leva Bonaparte, Craig Conover, Shep Rose, Kathryn Calhoun Dennis, Naomi Olindo, Venita Aspen, Taylor Ann Green |Stephanie Diani/Bravo

„A ja już byłem w tej podróży z Kathryn, więc pomyślałem, że już to zrobiłem, więc nie chcę tego robić ponownie” – dodał Bonaparte o swoich konfrontacjach z Dennisem w ostatnim sezonie Południowy urok. „Ale myślę też, że nie musicie być najlepszymi przyjaciółmi, wiesz? I myślę, że to jest miejsce, do którego próbowałem wepchnąć Naomie. Na przykład nie musisz być tak zainwestowany. Jeśli ona podejmuje inne decyzje niż ty lub ja, to w porządku. Nie wszyscy jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, ale jesteśmy przyjaciółmi iw tej samej grupie przyjaciół. Zawsze tak jest. Jest kilka osób, które są bliżej, a kilka nie, ale nadal lubisz je towarzysko”.

Jak Kathryn i Leva zgniatali swoją wołowinę?

Bonaparte był członkiem obsady skłóconym z Dennisem w zeszłym sezonie Południowy urok ponieważ wezwała ją do podzielenia się plotką. Zakwestionowała również Dennisa, gdy została oskarżona o wygłoszenie rasistowskiej uwagi w mediach społecznościowych. „A więc to, czego nie widzieliście w serialu, to to, że oczywiście poczyniliśmy pewne poprawki na zjeździe” – powiedział Bonaparte. „Mieliśmy naprawdę szczere „przepraszam”. Wiesz, zawsze stoję w „Powiedziałem to, co powiedziałem”, ale nie zawsze uważam, że moja dostawa była z nią najlepsza. I myślę, że nie znałem wystarczająco dobrze jej charakteru”.

„Więc mogłem zobaczyć tylko rzeczy z tego, co wiedziałem o jej postaci, co dla mnie było takie, że nie odpowiadasz, to cię to nie obchodzi” — pomyślała. „I chodź się dowiedzieć, zmaga się z dużym niepokojem. Sposób, w jaki radzi sobie z tym lękiem, jest zupełnie inny niż mój. Więc wiele rzeczy związanych z osobowością to zagmatwało, prawda? Przeprosiliśmy więc, a potem poszliśmy na kolację.

Leva nie chciał, aby Kathryn Dennis została odwołana

Bonaparte powiedział, że ona i Dennis ruszyli do przodu po klęsce w zeszłym sezonie Południowy urok. „Po zjeździe poszliśmy razem na kolację, ponieważ naprawdę chcieliśmy pokazać ludziom, że przyjaciele mogą odejść od tego rodzaju rzeczy, i właśnie dlatego od razu się tym zajęłam. Nie chciałam odwołania — upierała się. „A ja chciałem po prostu być taki, że nie jest mi z tym w porządku. Musisz wziąć odpowiedzialność i znaleźć sposób, żeby przez to przejść. Nadal jestem obok ciebie. Nie podobają mi się komentarze, ale nadal jestem obok ciebie. A więc to trochę tak, jak chcieliśmy się nim poruszać”.

„Więc poszliśmy na obiad. Złożyliśmy przysięgę, że lepiej się rozumiemy” – wyznała. „Rozumiałem jej perspektywę i odłożyliśmy to na później. I starałem się być z nią jak najlepiej. Oczywiście nie jesteśmy bliskimi przyjaciółmi, ale chcę, żeby był to po prostu uczciwy przyjaciel. Dla niej uczciwa, przyzwoita osoba. I tak jakby zawarliśmy pakt, który zrobimy dobrze razem”.

Ale Leva musiała odgrywać rolę rozjemcy dla wszystkich w „Southern Charm”… i skończyła z tym

Ale Bonaparte powiedziała, że ​​w tym sezonie stale musi być większą osobą Południowy urok i próbował grać mediatora. „Tak, 100%. Zwłaszcza w tym roku” – powiedziała. „Po prostu ciągle znajdowałem się w tej roli. A może to tylko dlatego, że nie mogę wyłączyć mikrozarządzania [laughs]. Pracuję w domu i dużo się dzieje. Byłem bardzo zestresowany w tym roku, niesamowicie zestresowany.”

„Przeszliśmy od niczego do robienia wszystkiego” – wspomina. „Wiele rzeczy, z którymi walczyłem wewnętrznie, podobnie jak odbicie. Nienawidzę tego mówić, ale wygląda na to, że nawet tego nie nasmarowaliśmy. To tak, jakbyśmy wrócili do biznesu. To niesamowite [laughs]. Zatrudniamy. Miejsca są przepełnione. Mam dziecko, wiesz?

„Więc walczyłam z wieloma wewnętrznymi problemami, że po prostu nie miałam wystarczającej przepustowości do walki” – powiedziała. „Po prostu przestań walczyć. Walka po prostu nie ma znaczenia. Nic z tego nie ma znaczenia. I myślę, że nadal byłem bardzo pod wpływem Covida. Więc pomyślałem, że nic z tego nie jest wystarczająco duże, aby naprawdę tak głęboko walczyć. Więc to też było trochę. Ale ja też jestem apodyktyczny. Jestem apodyktyczną dziewczyną. Są gorsze rzeczy, ale ja jestem.

Południowy urok jest w czwartek o 21:00 ET/PT na Bravo.

Aby uzyskać więcej informacji na temat świata rozrywki i ekskluzywnych wywiadów, zasubskrybuj kanał YouTube Cheat Sheet Showbiz.

ZWIĄZANE Z: „Southern Charm” sezon 8: Naomie Olindo zostawił Craig Conover nad strasznym używaniem Adderall – Kalendarium podłączania dań [Exclusive]

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button