Rozrywka

„Southern Charm”: Naomie mówi, że jej wołowina z Kathryn Dennis jest w 100% ponad plotkami kamerzystymi Eubanks [Exclusive]

Jeśli przyjdziesz po koleżanki Naomie Olindo, ona przyjdzie po ciebie. Olindo wraca do Południowy urok na sezon 8 i przyjaźń, którą miała z Kathryn Dennis, jest teraz w przeszłości… daleko w przeszłości.

W zeszłym sezonie Dennis podzielił się plotką, że mąż Camerana Eubanksa ją zdradził. Dennis był widziany jak opowiadał plotki Craigowi Conoverowi na początku zeszłego sezonu i szybko próbował je zdusić. I chociaż Conover mógł przejść dalej, Olindo nie zamierzał wybaczać i zapominać. Od pierwszego odcinka widać, że ona i Dennis uderzyli w ścianę.

Naomie była zła, że ​​Kathryn plotkowała, zwłaszcza po tym, jak kamerzysta odszedł z „Southern Charm”

Olindo powiedział Showbizowi, że widzowie zobaczą, jak konfrontuje się z Dennisem w sprawie plotek. „Myślę, że ważne jest, aby bronić swoich przyjaciół, kiedy wiesz, jaka jest prawda, a oni nie są tam, by się bronić” – powiedziała. „Więc było to dla mnie ważne, ponieważ kocham Cameran i kocham jej rodzinę i wiedziałem, co próbowała zrobić Kathryn. Traktowałem to naprawdę poważnie”.

Danni Baird, Naomie Olindo, Kathryn Dennis |Paul Cheney/Bravo/NBCU Photo Bank

Dennis podzielił się plotkami przed kamerą podczas pierwszego sezonu po tym, jak Eubanks opuścił program. „Chcę to wyjaśnić” – powiedział Dennis People. „Podjęła decyzję, aby nie wracać do programu, zanim coś się wydarzyło z plotkami i czymś w tym rodzaju”.

Dodała: „Nie zmyśliłam tej plotki. Nie siedziałem w domu, nie kręciłem kciukami i nie wymyślałem plotek.

Oboje myślą, że druga osoba się myli podczas przyjęcia urodzinowego „Southern Charm”

W przeszłości Olindo był również dobrym przyjacielem Dennisa. Wraz z Danni Baird, Olindo był tym, który martwił się o Dennisa, gdy nie odpowiadała na niczyje telefony. Olindo pojechał nawet do jej mieszkania, aby upewnić się, że Dennisowi nic nie jest. I chociaż dramat bycia przyjaciółką Dennisa był wyczerpujący, Olindo powiedział, że jej zerwanie z Dennisem było spowodowane plotką, którą próbowała rozpowszechniać na temat Eubanks.

Podczas 30. urodzin Dennisa w otwierającym sezon, obie strony uważają, że ta druga nie jest szczera. Dennis pomyślał, że Olindo powinien był natychmiast powiedzieć, że jest jej przykro na przyjęciu. Ale Olindo myślał, że Dennis wydawał się lodowaty, kiedy przybyła. „To bardzo jasne, że rozumiem, jak wyglądasz” – powiedział Olindo w konfesjonale.

Być może starając się przykleić to do Olindo, Dennis mówi Shep Rose, że Olindo związał się z byłym chłopakiem Craigiem Conoverem – który przybył na imprezę z nową dziewczyną Paige DeSorbo. Impreza kończy się konfrontacją Dennisa i Olindo. „To, co zrobiłaś Kathryn, próbowałaś zrujnować rodzinę dobrej osoby” — mówi Olindo Dennisowi.

Ta uwaga prowadzi Dennisa do wysadzenia w Olindo, mówiąc jej: „Ty jebana drobna mała b***”.

Widzowie zobaczą bardziej wrażliwą Naomie w tym sezonie „Southern Charm”

Olindo powiedział, że poza jej kłótnią z Dennisem Południowy urok Widzowie zobaczą, jak odzyskuje pewność siebie po pozostawieniu w dość bezbronnym stanie. Olindo wrócił do Południowy urok po bolesnym zerwaniu z Metul Shah.

„Kiedy wróciłam, byłam naprawdę zagubiona i bardzo smutna” – powiedziała. „I naprawdę bardzo polegałem na moich przyjaciołach, a oni absolutnie się dla mnie wyszli, za co będę wdzięczny na zawsze. Ale byłem po prostu naprawdę wolny i wolny, aby być sobą i robić, co chcę, i w pewnym sensie ponownie siebie poznać, co było bezcenne”.

„To było najlepsze doświadczenie” – dodała. „To znaczy, to wciąż jest najlepsze doświadczenie. Więc myślę, że widzenie tego i zobaczenie tego uczyniło mnie bardziej wrażliwą i szczerą wobec moich uczuć i tego typu rzeczy. Fajnie było filmować, więc miejmy nadzieję, że będzie fajnie oglądać”.

Południowy urok Premiera 8. sezonu w czwartek, 23 czerwca o 21:00 ET/PT na Bravo.

Aby uzyskać więcej informacji na temat świata rozrywki i ekskluzywnych wywiadów, zasubskrybuj kanał YouTube Cheat Sheet Showbiz.

ZWIĄZANE Z: „Southern Charm”: Kathryn Dennis kończy premierę z brutalną wiadomością dla kamerzysty Eubanks

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button