Rozrywka

„Southern Charm” wreszcie powraca w sezonie 8 — kiedy został nakręcony?

Minął ponad rok od zakończenia 7 sezonu Southern Charm i jesteśmy gotowi na przyjęcie całej rozlanej słodkiej herbaty w sezonie 8. Oczywiście filmowanie wielu produkcji było trudne z powodu pandemii COVID-19, która może być, dlaczego oczekiwanie między tymi sezonami było dłuższe niż zwykle. Kiedy nakręcono 8. sezon Southern Charm? Czy tym razem możemy spodziewać się więcej uroku niż krzywdy? Wydawało się, że nikt nie bawił się w sezonie 7.

Ciąg dalszy artykułu pod ogłoszeniem Kiedy nakręcono 8. sezon serialu „Southern Charm”?

W rozmowie z Deciderem w październiku 2021 r., jak donosi Us Weekly, Austen Kroll wspomniał, że obsada filmowała przez trzy tygodnie. To oznaczałoby rozpoczęcie zdjęć we wrześniu 2021 roku. Wydaje się to prawdopodobne, z wyjątkiem jednej rzeczy, która nie do końca się zgadza. W promo na nadchodzący sezon, gang świętuje 30. urodziny Kathryn Dennis. Brzmi zabawnie! Jednak urodziny Kathryn są 6 sierpnia. Czy świętowali późno, czy też zdjęcia do serialu zaczęły się w sierpniu?

Źródło: Instagram/@krollthewarriorking

Austen Kroll

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Artykuł „Us Weekly” zawierał również notkę z jednej z instagramowych historii Levy Bonaparte, które opublikowała na przyjęciu powitalnym sezonu 8 w grudniu 2021 roku. Bardziej prawdopodobne jest, że serial był kręcony we wrześniu, a nie w sierpniu, ponieważ czas produkcji czegoś takiego to zwykle nie trwałoby czterech czy pięciu miesięcy. Bardziej sensowne jest to, że serial przesunie obchody urodzin Kathryn z powrotem, aby można go było sfilmować w celu uzyskania maksymalnego dramatyzmu. Nie martw się, na pewno robisz się dramatyczny.

Sezon 8 wygląda dziko, co nie jest zaskoczeniem.

Dwie promocje sezonu 8 zostały wydane w oczach fanów Southern Charm 22 czerwca i ciężko byłoby nam znaleźć jednego rozczarowanego obserwatora. Jedna to pełna napięcia scena z przyjęcia urodzinowego Kathryn, gdzie Leva oskarża ją o „niezręczne powitanie” Naomie Olindo. Wspaniale jest być z powrotem w miejscu, w którym niezręczność może doprowadzić do pełnej walki.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Instagram/@naomie_olindo

Naomie Olindo, Leva Bonaparte i Venita Aspen

Kathryn natychmiast wyjaśniła sprawę, stwierdzając, że jej powitanie nie było tym, co było niezręczne. Powiedziała, że ​​ogólnie jest niezręczną osobą. Następną rzeczą, jaką wiemy, jest to, że Kathryn mówi Naomie, że jej uczucia zostały zranione, gdy zasugerowano, że Kathryn powinna się wstydzić. „To, co zrobiłeś”, odpowiedziała Naomie, „było próbą zrujnowania rodziny dobrego człowieka”. Jest to prawdopodobnie odniesienie do Kathryn obwinianej za plotki o tym, że Jason Wimberly zdradza Cameran Eubanks. Od tego czasu obaj opuścili show.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kathryn oskarżyła Naomie o myślenie, że jest lepsza od wszystkich innych. Choć walka wydaje się poważna, wszystko rozgrywa się między dwiema kobietami ubranymi tak, jakby były na dawno zapomnianej imprezie w stylu Gatsby’ego. Czy te dwa jajka nie mogą się dogadać? Naomie porzuciła ostateczną zniewagę, mówiąc Kathryn, że walczy sprośnie. Ożywiona rozmowa zakończyła się tym, że Kathryn nazwała Naomie „drobnym, małym b—h”.

Wygląda na to, że sezon 8 może być tak samo wyboisty jak sezon 7. Nie ma odpoczynku dla dramatycznego zmęczenia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button