Rozrywka

Spoilery „Odważni i piękni”: Ridge prosi Thomasa o przysługę dla Douglasa

Ridge Forrester (Thorsten Kaye) i Thomas Forrester (Matthew Atkinson) to słynny duet ojca i syna na Piękna i Bestia. Ridge szczyci się tym, że jest dobrym ojcem dla swoich dzieci. Jednak jego ostatni wyczyn może nadwyrężyć jego relacje z Thomasem.

[Spoiler alert: Potential spoilers for upcoming episodes of The Bold and the Beautiful are ahead.]

Odważna i piękna gwiazda Thorsten Kaye I Francois G. Durand / WireImage

Spoilery „Śmiałe i piękne” mówią, że Ridge Forrester żąda od Thomasa Forrestera

Jak wielu bohaterów telenoweli, życie Ridge’a jest skomplikowane. Większość jego dramatów koncentruje się na jego życiu miłosnym i jego wafflingu między Brooke Logan (Katherine Kelly Lang) i Taylor Hayes (Krista Allen). Ridge znów jest rozdarty między dwiema kobietami.

Chociaż Ridge kocha Taylora, wygląda na to, że połączy się ponownie z Brooke. Decyzja Ridge’a o powrocie do Brooke nie uszczęśliwi Thomasa i Steffy Forrester (Jacqueline MacInnes Wood). Następny krok Ridge’a jeszcze bardziej irytuje jego dzieci.

Według Soaps.com, Piękna i Bestia spoilery ujawniają, że Ridge prosi Thomasa o przysługę. Są szanse, że będzie musiał zrobić konkretną sytuację w zakresie opieki.

POWIĄZANE: „Odważni i piękni”: fani wierzą, że Brooke i Ridge muszą zerwać na dobre

Prośba Ridge’a Forrestera dotyczy Douglasa Forrestera

Decyzja Ridge’a o pogodzeniu się z Brooke nie powinna nikogo szokować. Ponieważ przeznaczeniem pary jest być razem, zawsze odnajdują drogę powrotną do siebie. Teraz, gdy Ridge wrócił do Brooke, chce uszczęśliwić swoją żonę. Ale jej szczęście może nadejść kosztem syna.

Brooke martwi się walką Hope Logan (Annika Noelle) z Thomasem o opiekę nad Douglasem Forresterem (Django Ferri). Douglas mieszkający z Thomasem doprowadza Hope do szaleństwa. Hope jest zdenerwowana, że ​​jej syn został jej odebrany. Wierzy, że Douglas potrzebuje stabilnego domu z nią i Liamem Spencerem (Scott Clifton).

Ponieważ Thomas nie chce słuchać rozsądku w sprawie Douglasa i Hope, Brooke szuka pomocy Ridge’a. Jeśli ktokolwiek potrafi przemówić Thomasowi do rozsądku, to jego ojciec. Brooke ma nadzieję, że Ridge zdoła przekonać Thomasa do zrobienia dobrego dla Douglasa.

Czy Thomas Forrester ulegnie żądaniu ojca w „Śmiałym i pięknym”?

Logans i Forresters ponownie rozpoczęli spór, tym razem o Douglasa. Napięcia już rosną, a sytuacja się pogorszy. Prośba Ridge’a, aby Thomas zrezygnował ze swojego pozbawienia wolności, ogłuszy wszystkich.

Thomas będzie zdenerwowany, że ojciec poprosi go, aby zrezygnował z syna. Thomas kocha Douglasa i chce być dla niego ojcem na pełen etat. Myślał o wszystkich ludziach; Ridge będzie miał jego plecy. Jednak żądanie Ridge’a potwierdza słuszność teorii Steffy, że Loganie zawsze wygrywają.

Nadzieja Ridge’a na zaprowadzenie pokoju między jego dwiema rodzinami kończy się niepowodzeniem. Jego decyzja nadwyręży jego relacje z Thomasem, Steffy i Taylorem. Poczują się zdradzeni, że Ridge znów wybiera Brooke zamiast swoich dzieci. Dzięki Brooke manipulującej Ridge’em, sprawi to, że Thomas będzie bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowany, aby uzyskać pełną opiekę nad Douglasem.

Bitwa o opiekę nad Douglasem nie kończy się w najbliższym czasie. Gdy Logans i Forresters przygotowują się do wojny, sprawy przybiorą brzydki obrót. Ale najważniejsze pytanie brzmi, którą stronę poprze Ridge.

POWIĄZANE: „Odważni i piękni”: spekulacje: ojcostwo Douglasa ponownie zbadane podczas bitwy o opiekę

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button