Rozrywka

Spoilery „Szpital ogólny” na 27 czerwca – 1 lipca: Rozpoczyna się proces Triny

Szpital Ogólny spoilery sugerują, że będzie to nerwowy tydzień dla mieszkańców Port Charles. Trina Robinson (Tabyana Ali) ma swój dzień w sądzie, podczas gdy Sasha Gilmore (Sofia Mattsson) przygotowuje się do ważnego wywiadu. Oto czego można się spodziewać od 27 czerwca do 1 lipca.

Tabyana Ali I Craig Sjodin/ABC przez Getty Images

Spoilery „Szpital ogólny” ujawniają początek procesu Triny Robinson

Próba roku rozpoczyna się w Port Charles. Trina została oskarżona o ujawnienie sekstaśmy Jossa Jacksa (Eden McCoy) i Camerona Webbera (William Lipton). Rodzina i przyjaciele otaczają ją, gdy przygotowuje się do stawienia czoła sędziemu. Chociaż Trina jest niewinna, coraz więcej dowodów oznacza dla młodzieńca zgubę.

POWIĄZANE: „Szpital ogólny”: fani podejrzani o zamiary Rory’ego wobec Triny

Spencer Cassadine (Nicholas Chavez) i Cameron ścigają się, by znaleźć dowody, by oczyścić Trinę z zarzutów. Jednak według Soaps.com, Szpital Ogólny spoilery mówią, że plan chłopców kończy się katastrofą. Tymczasem Esme Prince (Avery Kristen Pohl) nadal włóczy się swobodnie i spędza dzień na flirtowaniu z Rory Cabrera (Michael Blake Kruse). Wiedząc, jak nikczemna jest Esme, spekuluje się, że nie chodzi o Rory’ego ze względu na jego wygląd, ale o informacje w sprawie Triny.

Telewizyjny wywiad Sashy Gilmore idzie nie tak

Jako top model Deception, Sasha jest wielkim nazwiskiem w Port Charles. Występy w mediach są częścią jej pracy, a w tym tygodniu ma ogromny wywiad telewizyjny. Podczas gdy Sasha stara się zachować spokój, jej niepokój dociera do niej, gdy paparazzi Felty (Brian Norris) powraca. Łyka pigułkę, aby złagodzić swoje obawy, ale może to nie być najmądrzejszy wybór.

Pojawienie się Sashy w telewizji to katastrofa, a jej dzień pogarsza się, gdy jej mąż, Brando Corbin (Johnny Wactor), podejmuje poważną decyzję. Ale tydzień Sashy nie będzie taki zły, kiedy ponownie nawiąże kontakt ze swoim byłym chłopakiem Michaelem Corinthosem (Chad Duell).

Spoilery „Szpital Ogólny” sugerują, że Drew Cain i Nina Reeves zostają partnerami biznesowymi

Przyjaźń Drew Caina (Cameron Mathison) i Carly Corinthos (Laura Wright) powoli przeradza się w romans. Założyciel Aurora Media podbija Carly swoim urokiem. Jednak jego następny ruch położy kres ich kiełkującemu związkowi.

Według Celeb Brudne Pranie, Szpital Ogólny spoilery ujawniają, że Drew oferuje wrogowi Carly, Ninie, okazję biznesową zbyt dobrą, by ją przepuścić. Umowa Drew z Niną nie wyjdzie dobrze z Carly, a pan Cain będzie próbował załagodzić sytuację ze swoim kumplem.

Cody Bell czuje się jak w domu w Port Charles

Minął niecały miesiąc odkąd Cody Bell (Josh Kelly) wdarł się do Port Charles. Spadochroniarz czuje się komfortowo w swoim nowym rodzinnym mieście. Jednak przeszłość Cody’ego powoli wychodzi na jaw. Według Sławy 10, Szpital Ogólny spoilery mówią, że Cody mówi Dante Falconeriemu (Dominic Zamprogna) i Samowi McCallowi (Kelly Monaco) o swoich dawnych powiązaniach z miastem.

Tymczasem Cody zacznie mieszać się z innymi mieszkańcami. Podczas jednej ze swoich jednodniowych wycieczek spotyka Michaela i Willow Tait (Katelyn MacMullen) w stajniach Quartermaine. Być może ich rozmowa doprowadzi do tego, że Cody dostanie pracę, aby załatwić swoje kłopoty finansowe i założyć swój stały dom w Port Charles.

POWIĄZANE: „Szpital ogólny”: fani uważają, że Willow zasługuje na coś lepszego niż Michael

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button