Rozrywka

Spójrz wstecz na historię randek gwiazdy „Koła fortuny” Vanny White

Bycie ukochaną hostessą Wheel of Fortune obok Pat Sajak jest roszczeniem Vanny White do sławy od 1982 roku. Jej jasny uśmiech i wyraziste oczy sprawiają, że jest jedną z najbardziej uwielbianych osobowości telewizyjnych na świecie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W dzisiejszych czasach fani Vanny interesują się jej życiem miłosnym. Czy spotyka się teraz z kimś wyjątkowym? Czy w przeszłości była z kimś żoną? Oto, co każdy powinien o niej wiedzieć.

Z kim spotyka się Vanna White? Poznaj Johna Donaldsona.

Vanna jest obecnie zdecydowanie poza rynkiem dzięki jej relacjom z Johnem Donaldsonem. Według Closer Weekly Vanna i John spotkali się po raz pierwszy w 2012 roku. Przekroczyli ścieżki poprzez wspólnych przyjaciół i od tego czasu są silni.

Mówiła o nim bardzo wysoko, mówiąc: „Jest miły, wyrozumiały i pozwala mi być mną”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty Images

John Donaldson i Vanna White.

Jeśli chodzi o przyszłą datę ślubu Vanny i Johna, wydaje się, że nie spieszy się z zawiązaniem węzła. Warto zauważyć, że John jest niesamowicie blisko z dwójką dorosłych dzieci Vanny.

W 2018 roku opublikowała cenne zdjęcie siebie z Johnem, jej synem i córką tuż przed nowym rokiem.

Artykuł jest kontynuowany poniżej ogłoszenieKim była Vanna White przed jej obecnym związkiem?

Relacja Vanny z Johnem jest teraz w dobrym miejscu, ale nie zawsze był on głównym mężczyzną w jej życiu. Przez ponad dekadę była żoną George’a Santo Pietro, który jest także ojcem jej dwójki dzieci.

Źródło: Getty Images

Vanna White i jej były mąż George Santo Pietro.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Według Central Recorder jest inwestorem w nieruchomości i restauratorem, który kiedyś był właścicielem włoskiej restauracji w Kalifornii. Mówiąc dokładniej, restauracja znajdowała się w Glen Center w Bel Air, które jest uważane za jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc na posiłki.

Ich małżeństwo nie przetrwało i ostatecznie nazwali to szybko w 2002 roku.

Przed Georgem Vanna była zaręczona ze znanym aktorem mydlanym.

Zanim Vanna zeszła do ołtarza z Georgem, była właściwie zaręczona z kimś innym. Mężczyzna, którego miała poślubić, to John Gibson, aktor z filmu Młodzi i niespokojni. Jednak zmarł tragicznie w 1986 roku w katastrofie lotniczej.

Po rozwodzie Vanny i George’a była również w związku z mężczyzną o imieniu Michael Kaye – i para nawet się zaręczyła, ale według Do You Remember, zerwali rok po ogłoszeniu zaręczyn.

Kontynuacja artykułu pod reklamąCzy pojawiły się plotki o związku Vanny White i Pata Sajaka?

Ponieważ Vanna od wielu lat jest gwiazdą Wheel of Fortune, ściśle współpracowała z Patem Sajakiem. Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek założyłby, że ta dwójka ma romantyczny związek, byłby całkowicie w błędzie. Vanna i Pat są po prostu wspaniałymi przyjaciółmi.

Źródło: Getty Images

Szczerze mówiła o ich przyjaźni w The Drew Barrymore Show w 2021 roku, mówiąc: „Byliśmy razem przez te wszystkie lata. Nigdy nie mieliśmy jednej kłótni — OK, mieliśmy jedną. To było przesada z keczupem na hot-doga…”

Innymi słowy, sprawy między Vanną i Pat są całkowicie platoniczne.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button