Rozrywka

Spojrzenie na penthouse na Florydzie „Top Gun: Maverick” Tom Cruise w pobliżu siedziby głównej Kościoła scjentologicznego

Tom Cruise to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych twarzy w Hollywood. Ale obecnie jego główna siedziba nie znajduje się w pobliżu Tinseltown. Aktor z listy A jest również jednym z najwybitniejszych członków Kościoła Scjentologicznego i przeniósł się do penthouse w odległości spaceru od siedziby Scjentologii. The Top Gun: Maverick gwiazda posiadała również posiadłość w Wielkiej Brytanii, która również jest dogodnie zlokalizowana w pobliżu siedziby Scjentologii.

Oto zajrzenie do penthouse’u Cruise’a na Florydzie i spojrzenie na niektóre z jego innych nieruchomości.

Tom Cruise w smokingu na królewskim przedstawieniu „Top Gun: Maverick” w Londynie | Joseph Okpako/WireImage

Dawna mega-rezydencja Cruise’a w Beverly Hills

Cruise kupił ogromną posiadłość w Beverly Hills ze swoją byłą żoną Katie Holmes wkrótce po tym, jak związali węzeł za 30 milionów dolarów.

Dom, który został zbudowany w 1937 roku, oferuje 10 286 stóp kwadratowych powierzchni mieszkalnej i obejmuje siedem sypialni i dziewięć łazienek. Posiada również rozległe podwórko z dużym basenem i spa. Cruise zdecydował się rozładować rezydencję, a w 2016 roku sprzedano ją za około 40 milionów dolarów, znacznie mniej niż 50 milionów dolarów, na które był wymieniony.

Cruise był również właścicielem odosobnionego rancza w Telluride w stanie Kolorado. W 2021 poinformowano, że zamierza rozstać się ze swoją ukochaną 320-hektarową posiadłością. Oszałamiający bloczek miał wysoką cenę 39,5 miliona dolarów, ale w ciągu miesiąca znalazł nabywcę.

Penthouse Cruise’a na Florydzie w pobliżu siedziby Scjentologii

„src=”https://www.youtube.com/embed/gAFFtvhsJx0?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Wewnątrz ogromnej rezydencji Tigera Woodsa na Florydzie, z której nawet on nie zdawał sobie sprawy, że jest tak duża

Więc gdzie jest teraz główna rezydencja Cruise’a? Cóż, to jest Clearwater na Florydzie, zaledwie kilka przecznic od międzynarodowej siedziby The Church of Scientology.

The Niewykonalna misja aktor porwał luksusowy apartament na najwyższym piętrze budynku SkyView, który został zbudowany przez jednego z najbogatszych na świecie dewelopera scjentologów, Moisesa Agamiego. Niektóre z udogodnień hotelu Skyview obejmują odkryty basen, ogród i kuchnię na świeżym powietrzu. Ponadto istnieje usługa konsjerża, ekskluzywna palarnia cygar, kino, winda samochodowa i całodobowa ochrona.

Dwupoziomowa jednostka Cruise ma powierzchnię 1253 stóp kwadratowych i ma dwie sypialnie i dwie łazienki. Cruise jest właścicielem trzech innych mieszkań w budynku dla dwójki dzieci ze swoją byłą Nicole Kidman i siostrami. I to nie wszystko; jest tajne przejście prowadzące do mieszkania na drugim piętrze, które również kupiła gwiazda.

Aktor był również właścicielem posiadłości w pobliżu brytyjskiej siedziby scjentologii

Tom Cruise w okularach przeciwsłonecznych na brytyjskiej premierze „Top Gun Maverick” | Tristan Fewings/Getty Images dla Paramount Pictures

Cruise posiadał też kilka miejsc po drugiej stronie stawu.

W 2006 roku wydał ponad 3 miliony dolarów na ogromny dom o powierzchni 11 000 stóp kwadratowych w Dormans Park w East Grinstead. W angielskim mieście znajduje się główna siedziba Scjentologii, Saint Hill. Według Sussex Live, Ryzykowny biznes gwiazda sprzedała to miejsce w 2016 roku piosenkarzowi Peterowi Andre za około 5 milionów dolarów. Wiejska rezydencja ma sześć sypialni i zajmuje ponad 14 akrów ziemi. Niektóre z jego udogodnień obejmują salę kinową, siłownię, basen i kort tenisowy.

Cruise wrócił do miasta podczas blokady koronawirusa (COVID-19) w 2020 roku. Uważano, że przebywa w luksusowym skrzydle siedziby głównej Saint Hill, w której pracuje szef kuchni z gwiazdką Michelin, który pracował dla Gordona Ramsaya w jego restauracji przy Royal Hospital Road. Skrzydło podobno może pochwalić się również innymi bogatymi pokojami.

POWIĄZANE: Wewnątrz „domu wydarzeń” Elon Musk’s Bay Area, w którym on i inni goszczą imprezy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button