Rozrywka

Spotkaj się z gospodarzem „Przepisu zgubionego i znalezionego” Casey Corn — wyszkoloną kucharką i antropolożką kulinarną

Nic tak nie łączy ludzi jak jedzenie — od odkrywania nowych przepisów po naukę podstaw doskonalenia potraw. Świat kulinarny wciąż rozkwita dzięki szeregowi programów konkursowych opartych na rzeczywistości, a Recipe Lost & Found firmy Magnolia Network rzuca światło na ekspertkę kulinarną Casey Corn.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Nie jest tajemnicą, że wielu restauratorów i szefów kuchni było w stanie zmaksymalizować swoją sławę i podzielić się swoimi prezentami ze światem. Jednak ponieważ Casey może być uważana za nowego dzieciaka w bloku dla tych, którzy nie są zaznajomieni z jej pracą, nadszedł czas, aby przedstawić jej geniusz. Więc kim jest Casey Corn? Oto wszystko, co wiemy.

Źródło: Magnolia NetworkArtykuł kontynuuje poniżej reklamaCasey Corn jest kucharzem o klasycznym wykształceniu i antropologiem żywności z ciekawym doświadczeniem.

Według biografii Caseya Tastemade, miłośnik jedzenia ma dość umiejętności i akademików, którym może dorównać. Witryna udostępnia, że ​​Casey uczęszczała do Connecticut College, gdzie napisała pracę magisterską na temat oliwy z oliwek, a później ukończyła studia z antropologii żywności.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Casey Corn (@casey_corn)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W latach 2012-2016 Casey miał przywilej wyruszyć do Europy i uzyskał dyplom z kuchni w Le Cordon Bleu w Londynie. Zamiast od razu zająć się biznesem restauracyjnym, postanowiła, że ​​priorytetem będzie podróżowanie i eksploracja jedzenia.

Casey otrzymała również najwyższej jakości instrukcje pod kierunkiem szefowej kuchni Susan Feniger jako asystentka wykonawczego. Ponadto Casey kontynuowała współpracę z Tastemade i stworzyła własną firmę kulinarną The Cornivore.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Casey Corn (@casey_corn)

Czy Casey Corn jest żonaty? Kim jest jej mąż?

Wraz ze statusem celebryty pojawia się naturalne zainteresowanie życiem osobistym. (Przepraszamy, nie ustalamy zasad.) W rezultacie użytkownicy mediów społecznościowych są zainteresowani poznaniem prywatnego życia Casey.

Sądząc po stronie na Instagramie Casey, szef kuchni jest żonaty z dżentelmenem o imieniu Lewis Fisher.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Casey Corn (@casey_corn)

Instagram Lewisa jest prywatny, ale na swoim LinkedIn pracuje jako strateg ds. partnerstwa marek. Czasami pojawia się też na niektórych zdjęciach Casey w mediach społecznościowych – w tym w uroczym powrocie, który opublikowała w październiku 2020 r., W którym przebrali się za ketchup i musztardę.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Casey Corn (@casey_corn)

„Recipe Lost & Found” w Magnolia Network pomaga rodzinom połączyć się z ich historią i zagubionymi przepisami.

Receptura Magnolia Network’s Lost & Found nie przypomina żadnego innego programu kulinarnego, jaki widzieliśmy. W przeciwieństwie do zapewniania aspektu rywalizacji, seria głęboko zagłębia się w historię rodziny i pozwala ludziom odzyskać utracone przepisy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W zwiastunie pierwszego sezonu Casey łączy się z osobami z różnych kręgów kulturowych. Celem jest uzyskanie jak największej ilości informacji o ukochanej osobie rodziny, aby rozszyfrować, w jaki sposób mogą stworzyć wspomniany przepis rodzinny na swoje podobieństwo.

„Muszę wiedzieć, kim była twoja babcia i jaka była jej historia… skąd pochodzi… jakich składników mogła użyć i kiedy” – mówi Casey.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W zwiastunie Casey pracuje nad stworzeniem „nigeryjsko-żydowskiej zupy z kulkami z macy”, schmaltz z kurczaka i pyszny przepis na kurczaka. Przez całe doświadczenie Casey jest w stanie zaprezentować swoje umiejętności kulinarne, jednocześnie pomagając jednostkom w głębszym związku z historią ich rodziny.

Źródło: Sieć Magnolia

„Te przepisy są kombinacją korzeni rodziny, tego, do czego mieli dostęp przez lata oraz tego, jak jedli i modyfikowali je ich potomkowie”, powiedział Casey Parade w lipcu 2022 r. „Myślę, że to fascynujące, jak można zobaczyć, jak unikalne przepisy mogą być z rodziny do rodziny, a jednak w jaki sposób reprezentują kulinarną historię ludzkości jako całości”.

Obejrzyj premierę Recipe Lost & Found w Discovery Plus 5 sierpnia 2022 r. Możesz także streamować odcinki na stronie Magnolia Network.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button