Rozrywka

Spożywająca 4000 kalorii dziennie dieta Erlinga Haalanda z Man City obejmuje pizze z kebabem

Nowa gwiazda Manchesteru City, Erling Haaland, jest powszechnie postrzegana jako jeden z najlepszych napastników na świecie.

Ale dieta, która pomaga Norwegowi utrzymać niezwykle wysoki poziom strzelonych bramek, jest z pewnością niezwykła. Obecni gracze Premier League City potwierdzili we wtorek, że podpisali kontrakt z Haaland za 51,1 miliona funtów.

To po sezonie, w którym 21-latek strzelił zadziwiające 28 goli w zaledwie 29 meczach we wszystkich rozgrywkach. Teraz spróbuje przenieść tę formę do Anglii, kiedy połączy się z ludźmi Pepa Guardioli pod koniec kampanii.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Jego próby zostania najlepszym napastnikiem Premier League to dieta, którą większość uznałaby za nieodpowiednią dla elitarnego piłkarza. Według The Athletic ma osobistego szefa kuchni i codziennie spożywa 4000 kalorii.

Część tych kalorii prawdopodobnie składa się z mięsa kebabowego, a Haaland przyznaje, że czasami ma je na pizzy. Niedawno ujawnił, że kebab jest jego ulubionym jedzeniem, chociaż upierał się, że to tylko rzadka uczta.

„Bardzo lubię kebab (mięso). Uwielbiam to” – powiedział niedawno Haaland. „To nie znaczy, że jem to cały czas. Jem ją kilka razy w roku, kiedy jestem w moim rodzinnym mieście — prawie nigdy jej nie jem, ale nadal jest to moje ulubione jedzenie”.

Czy Erling Haaland odniesie sukces w Manchesterze City? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy…

Haaland dołączy do Manchesteru City pod koniec sezonu

Mięso kebab nie jest jedynym jedzeniem na wynos, którego jest fanem Haaland, a raport stwierdza również, że lubi też indyjskie jedzenie. A w Bryne, gdzie dorastał, napastnik podobno lubi kaczkę i słodko-kwaśnego kurczaka przyrządzane przez chińską restaurację Wen Hua House.

Dieta Haalanda jest nie tylko niezwykła dla zewnętrznych obserwatorów, ale także niektórzy z jego kolegów z zespołu podchwycili ją. Do tego stopnia, że ​​jego rodak Josh King nazwał napastnika „dziwakiem” jego nawyków żywieniowych.

„On jest po prostu dziwakiem. Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek jadł tyle, co on. Nabiera masy. Tak, jest poszarpany, ale nie wiem, po prostu je jak niedźwiedź. powiedział kanał YouTube Bena Fostera.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button