Rozrywka

Stalker Harry’ego Stylesa przyznaje się do włamania do domu gwiazdy pośród zakazu zbliżania się

Stalker Harry Styles przyznał się do winy za rzekome włamanie się do domu piosenkarza w północnym Londynie 16 lutego 2022 roku.

Piosenkarz, który stał się aktorem, był w swojej posiadłości w czasie incydentu, kiedy Pablo-Diana Orero Tarazaga, 29 lat, trafił do luksusowej siedziby.

Spotkanie Harry’ego z prześladowcą nastąpiło kilka lat po tym, jak został uznany za winnego prześladowania twórcy hitu Music For A Sushi Restaurant w 2019 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ: Harry Styles zamienia scenę na modę, wprowadzając kolekcję Gucci

Hiszpanowi zabroniono przebywania w odległości 250 metrów od 28-letniego Harry’ego i jego domu.

Na początku tego roku Pablo-Diana Orero Tarazaga, która identyfikuje się jako osoba o dużej płci, została oskarżona o złamanie zakazu zbliżania się w celu nękania, kryminalnego zniszczenia mienia o wartości poniżej 5000 funtów, napaści przez pobicie i użycia przemocy w celu zabezpieczenia wejścia do domu Harry’ego.

Pablo-Diana Orero Tarazaga przyznał się do włamania do domu Harry’ego Stylesa w północnym Londynie (Zdj .: Paul Davey/SWNS) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Teraz stalker przyznał się do złamania zakazu zbliżania się.

Pojawienie się dzisiaj w Wood Green Crown Court w północnym Londynie [June 23]Tarazaga miał na sobie szary dres.

Oskarżony zaprzeczył oskarżeniom o pospolitą napaść, niszczenie mienia, użycie przemocy w celu zabezpieczenia wejścia na posesję i „doniczki należącej do Harry’ego Stylesa”.

Harry był w swoim domu w czasie włamania (Zdjęcie: Getty Images dla ABA)

„Oświadczam, że jestem winny złamania zakazu zbliżania się i wejścia do domu, ale nie jest winny napaści”.

Sąd dowiedział się, że Tarazaga jest obecnie przetrzymywany w szpitalu, a termin rozprawy przed tym sądem został wyznaczony na 1 sierpnia.

Daily Star zwrócił się do przedstawicieli Harry Styles o komentarz.

Jest prawdopodobne, że Styles nie był w sądzie o występ, ponieważ wystąpił w Dublinie 22 czerwca w ramach jego trwającej światowej trasy Love On Tour.

Początkowo Tarazaga otrzymał rozkaz pozostania 250 metrów od Harry’ego (Zdjęcie: DAWBELL PR)

Piosenkarka wystąpiła ostatnio dla około 500 000 fanów w Wielkiej Brytanii i Irlandii, w tym dwie wyprzedane noce na stadionie Wembley.

Podczas swojej podróży do Dublina zdobywca nagrody Grammy zadziwił widzów, gdy on i córka Bono, Eve Hewson, poszli popływać w Vico, prezentując swoją imponującą sylwetkę wyćwiczoną na siłowni.

Z dala od śpiewania, były łamacz serc One Direction przygotowuje się do wprowadzenia na rynek swojej debiutanckiej kolekcji ubrań Gucci, która została ogłoszona podczas Tygodnia Mody w Mediolanie.

Harry zachwyca fanów swoimi występami na stadionie Love On Tour (Zdjęcie: xorainbowlouis/TIKTOK)

Styles połączył siły ze swoim przyjacielem i dyrektorem kreatywnym Gucci, Alessandro Michele, aby stworzyć kolekcję „popowej bohemy z lat 70.”.

Linia nazwana HA HA HA, grając ich inicjały H i A, bez wątpienia zachwyci fanów, którzy często są zdumieni wyborem strojów Styles.

Mówiąc o Harrym, Alessandro powiedział: „Harry ma niesamowite wyczucie mody.

Harry wcześniej ujawnił, że czuje się swobodniej od czasu podziału One Direction (Zdjęcie: Getty Images)

„Obserwując jego umiejętność łączenia elementów garderoby w sposób, który jest nietypowy w porównaniu z wymaganymi standardami smaku i zdrowego rozsądku oraz homogenizacji wyglądu”.

Odkąd wyruszył jako artysta solowy, Harry ujawnił, że czuje się bardziej wyzwolony niż kiedykolwiek.

Wcześniej powiedział Vogue: „Ubrania są po to, aby się bawić, eksperymentować i bawić się, co jest naprawdę ekscytujące, że wszystkie te linie po prostu się kruszą.

„Kiedy zabierasz„ Są ubrania dla mężczyzn i są ubrania dla kobiet ”, kiedy usuniesz wszelkie bariery, oczywiście otworzysz arenę, na której możesz grać”.

CZYTAJ DALEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button