Rozrywka

Stan zdrowia Bakera Mayfielda doczekał się znaczącej aktualizacji wśród dramatu handlowego Browns

Getty Images Browns rozgrywający Baker Mayfield.

Cleveland Browns wciąż starają się znaleźć partnera handlowego dla Baker Mayfield, a dobrą wiadomością dla każdego zespołu, który chce pozyskać byłego najlepszego kandydata, jest to, że całkowicie wyzdrowiał po pozasezonowej operacji barku.

Mayfield grał prawie przez cały zeszły sezon z rozdartym obrąbkiem w ramieniu, którego nie rzucał, gdy próbował wślizgnąć się na przechwycenie przeciwko Teksańczykom. Wymagało to noszenia ortezy i przyczyniło się do jego niekonsekwentnej gry na boisku.

Mayfield przesiadł się do ostatniego meczu sezonu Browns, aby chronić swoje zdrowie i ogłosił 19 stycznia, że ​​przeszedł udaną procedurę na ramieniu. Rzucał to poza sezonem, ale teraz zbliża się w 100% do obozu treningowego, według Mary Kay Cabot z Cleveland.com.

„Dobrą wiadomością dla Mayfielda jest to, że wyzdrowiał w 100% po operacji 19 stycznia, mającej na celu naprawę całkowicie rozdartego obrąbka w jego nierzucającym się lewym ramieniu i będzie gotowy na obozie treningowym” – poinformował Cabot w czwartek, 23 czerwca.

Baker Mayfield gotowy do powrotu do „prawdziwego ja”

Mayfield i członkowie organizacji Browns nie byli pewni, jak bardzo kontuzja wpłynęła na jego grę, ale komentarze ówczesnego zastępcy Case Keenum jasno pokazały, że Mayfield przez większość tygodni walczył o wejście na boisko.

„Miałem miejsce w pierwszym rzędzie podczas jednego z najbardziej odważnych, najtrudniejszych występów rozgrywającego w sezonie, jaki kiedykolwiek widziałem”, powiedział Keenum 5 stycznia przed finałem Browns. „Myślę, że przez cały sezon walczył z wieloma rzeczami. Jest jednym z najtwardszych facetów, jakich znam, i jest wojownikiem. Przychodził walczyć każdego dnia i przeciskał się przez wiele przeciwności tylko po to, by w niedziele wychodzić na boisko.

Mayfield był nieugięty podczas filmu, który opublikował w mediach społecznościowych po przeprowadzeniu procedury, w której był gotowy, aby wrócić do swojego „prawdziwego ja”.

„To nie koniec mojej historii” – powiedział Mayfield. „To będzie po prostu jedna z tych małych rzeczy, na które spojrzę wstecz i zapamiętam, że jest to jedno z tych wyzwań i przeciwności, które zamierzam wykorzystać, a to sprawi, że będę lepszą osobą”.

Insider podwaja się po wymianie Mayfield z Panterami

Dyskusja na temat handlu w Mayfield nabrała tempa w ciągu ostatniego tygodnia, a zarówno Carolina Panthers, jak i Seattle Seahawks pojawiają się w raportach jako poważni zalotnicy. Cabot uważa, że ​​Pantery nadal są chętne do zawarcia umowy, aby Mayfield jako starter w pierwszym tygodniu. Za Cabota:

Idealnie byłoby, gdyby Pantery sfinalizowały umowę do zeszłego tygodnia, aby dostać podręcznik w ręce Mayfielda i zaaklimatyzować go w drużynie. Ale jeśli zdarzy się to w ciągu najbliższych kilku tygodni, nadal będzie miał dużo czasu, aby nabrać tempa przed obozem treningowym i być gotowym do startu z drużyną, która w dniu otwarcia wyłoniła go na 1. miejscu w klasyfikacji generalnej w 2018 roku.

Nie była tak uparty w Seattle, co Josina Anderson z CBS Sports określiła jako „wysoki poziom zainteresowania” w handlu na Mayfield. Cabot poinformował, że Seahawks byliby zainteresowani poprzednim najlepszym wyborem tylko wtedy, gdyby został pokonany przez Browns, co jest bardzo mało prawdopodobne.

Więcej ciężkich na Browns News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button