Rozrywka

Star Player wskazuje, że chce wrócić do Baranów

Steph Chambers/Getty Images Odell Beckham Jr. nadal chce łapać podania od Matthew Stafforda.

Mięso poza sezonem NFL dobiegło końca. Większość wielkich nazwanych wolnych agentów podpisała umowę. Gwiazda graczy została wymieniona. Projekt przyszedł i zniknął. Ogłoszono nawet harmonogram na nadchodzący sezon.

Biorąc to wszystko pod uwagę, Los Angeles Rams wciąż mają trochę pracy do zrobienia. Szeroki odbiornik Odell Beckham Jr., który po podpisaniu kontraktu w listopadzie odegrał kluczową rolę w wyścigu Rams Super Bowl, nadal jest wolnym agentem.

Na szczęście dla Baranów wygląda na to, że odbiorca gwiazdy chce wrócić do Los Angeles. Ma jednak pewne zastrzeżenie.

Odell Beckham Jr. Podzielił się, że powiedział baranom, że chce zostać w Los Angeles

Podczas gdy fani Ramsa i media spekulowali, czy niedawno wydany narożnik Giants, James Bradberry, może wylądować w Los Angeles, jeden z fanów wspomniał, że zespół powinien podpisać kontrakt z Beckhamem, zanim zrobi cokolwiek innego.

Beckham zobaczył tweeta i pojawił się, aby przekazać aktualizację swoich negocjacji dotyczących umowy, aby pozostać z Baranami.

„Oni wiedzą [where] Chcę być 😂😂 ”, napisał Beckham w tweecie, odnosząc się do Rams. „po prostu nie mogę grać za darmo!”

Wiedzą, kim chcę być – po prostu nie mogę grać za darmo!

— Odell Beckham Jr (@obj) 11 maja 2022 r.

Beckham nie obraża się jednak na Barany podczas negocjacji kontraktu.

„To tylko interesy! Nie ma w tym nic osobistego – napisał Beckham w innym tweecie.

To tylko biznesy! To nic osobistego, rozumiem to

— Odell Beckham Jr (@obj) 11 maja 2022 r.

Negocjacje kontraktowe dla Beckham są nieco trudne do rozwiązania z wielu powodów. Beckham wyglądał jak odbiornik All-Pro, którym był z Giants podczas jego 12-meczowego odcinka z Rams, rejestrując 48 przyjęć na 593 jardy i siedem przyłożeń, w tym play-offy.

Ale Beckham zerwał ACL w lewym kolanie po raz drugi w ciągu dwóch sezonów podczas Super Bowl LVI. Beckham przeszedł udaną operację niedługo po meczu. Będzie jednak nieobecny do początku listopada, poinformował Ian Rapoport z NFL Network. To także ten sam miesiąc, w którym Beckham kończy 30 lat.

Przed rozpoczęciem darmowej agencji w marcu, Pro Football Focus przewidywało, że Beckham ponownie podpisze kontrakt z The Rams na roczną umowę o wartości 14 milionów dolarów z gwarancją 12,5 miliona dolarów. Dopasowanie takiego kontraktu byłoby jednak teraz trochę trudne dla Baranów. Według OverTheCap mają tylko 5,4 miliona dolarów w przestrzeni cap, więc musiałyby zostać wykonane inne ruchy, aby ponownie podpisać Beckhama z tego rodzaju transakcją.

Los Angeles już wcześniej poczyniło dużą inwestycję u odbiorcy poza sezonem, podpisując Allen Robinson trzyletnią umowę o wartości 45 milionów dolarów w marcu. Wymienił jednak weterana odbiornika Roberta Woodsa z Tennessee, więc wciąż może być miejsce dla Beckhama w Los Angeles.

Jak barany myślą o powrocie Beckhama?

Weteran rozgrywający Matthew Stafford nie wstydził się powiedzieć, że chce, aby Beckham wrócił do Los Angeles.

„Byłem z nim w kontakcie, zarówno sprawdzając jego kolano, jego nowy dodatek do rodziny, jak i po prostu dając mu znać, że chcielibyśmy go nadal mieć”, powiedział Stafford podczas wywiadu dla „SportsCenter” w kwietniu. . „To było niewiarygodne błogosławieństwo, móc zagrać z takim utalentowanym graczem i szczerze mówiąc, tak wspaniałym kolegą z drużyny. Był niesamowity od chwili, gdy wszedł do naszej placówki, co było trudną sytuacją, aby nauczyć się tyle, ile musiał nauczyć się tak szybko, jak on. To było naprawdę imponujące, patrzeć, jak tam wychodzi i robi swoje i mam nadzieję, że spędzimy razem trochę więcej czasu.

Główny trener Rams, Sean McVay, podzielał podobne pragnienie, aby zatrzymać Beckhama w Tinseltown w dającej się przewidzieć przyszłości.

„Odell to ktoś, z kim chcemy nadal pracować. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o nim jako koledze z drużyny, jako osobie” – powiedział McVay w marcu. „Naprawdę go kocham. Doceniaj nasze relacje, które udało nam się nawiązać i rozwinąć, i mam nadzieję, że będziemy jeszcze przez wiele lat razem pracować”.

Oczywiste jest, że obie strony chcą się zjednoczyć. To tylko kwestia tego, czy mogą zgodzić się na warunki, które lubi każda ze stron.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button