Rozrywka

Steelers dokona zmiany w rozgrywającym przez NFL Insider

Główny trener Getty Steelers, Mike Tomlin, stoi z boku.

Powiedzmy, że era po Ben Roethlisbergerze nie idzie dobrze dla Pittsburgh Steelers. To dopiero dwa tygodnie do sezonu NFL, a drużyna jest już nakłaniana do zmiany.

Ofensywa Steelersów, dowodzonych przez Mitcha Trubisky’ego, była anemiczna i pozbawiona inspiracji w pierwszych meczach sezonu. 362 jardy podania, dwa przyłożenia i jedno przechwycenie. Można by pomyśleć, że to linia statystyk z jednej gry, ponieważ zazwyczaj tak jest. Zamiast tego są to liczby Trubisky’ego z dziewięciu kwartałów.

#Steelers szerokie odbiorniki w 2 grach:

Diontae Johnson: 13/22 cele, 112 jardów, 5,1 Y/cel Chase Claypool: 8/12 celów, 44 jardy, 3,7 Y/cel George Pickens: 2/6 celów, 26 jardów, 4,3 Y/cel

Przestępstwo Matt Canada-Mitch Trubisky to miejsce, w którym odbiorcy idą na śmierć.

— Tommy Jaggi (@TommyJaggi) 19 września 2022 r.

Trubisky został podpisany na początku wolnej agencji jako rozgrywający brydżowy, co stało się jasne, gdy pięć tygodni później Steelers wybrali Kenny’ego Picketta w drafcie NFL w 2022 roku.

Nie ma wątpliwości, że Pittsburgh będzie w przyszłości drużyną Picketta. Ale jak blisko jest ta przyszłość?

Ponieważ Pickett został wybrany z pierwszym wyborem Pittsburgha i ponieważ Pickett grał dobrze w przedsezonie, cierpliwość wśród fanów Steelersów już się kończy. Istnieją dwie grupy: ci, którzy chcą natychmiastowej zmiany i ci, którzy chcą zobaczyć, jak sytuacja się rozgrywa.

Znawca NFL, Peter King, uważa, że ​​Steelers powinni być gotowi na taką zmianę.

„Myślę, że będzie chór „jest na to zdecydowanie za wcześnie” i rozumiem ten sentyment” – napisał King w swoim felietonie z 19 września w Football Morning in America.

„Ale czy Kenny Pickett już rozgrzewa się w bullpen? Ofensywa kierowana przez Trubisky’ego zdobyła 30 punktów w dziewięciu ofensywnych kwartach (prawie dziewięć; w zeszłym tygodniu w Cincinnati było OT), a 255 jardów ofensywnych na mecz nie wystarczy na dłuższą metę.

Mike Tomlin nie ma planów na zmianę w rozgrywającym

Jeśli zapytasz głównego trenera Pittsburgha Steelers, Mike’a Tomlina, zmiana rozgrywającego nie nastąpi szybko. Zwłaszcza na początku sezonu. Zwłaszcza, że ​​jego drużyna musiała zawrócić i pojechać do Cleveland na czwartek wieczorem futbolu.

„Nie wiem, czy potrzebne są znaczące zmiany”, powiedział Tomlin na konferencji prasowej 19 września.

Tomlin zapytał, czy trudno jest dokonać znaczących zmian przy jednym treningu w tym tygodniu.

„Nie wiem, czy potrzebne są istotne zmiany”.

— Brooke Pryor (@bepryor) 19 września 2022 r.

Tak szybki, jak sezon NFL, jest to maraton, a nie sprint. Tomlin powiedział, że Steelerowie będą ćwiczyć cierpliwość w tym względzie.

„Mam wystarczająco dużo doświadczenia, aby zobaczyć, że wciąż jesteśmy w fazie rozwoju” – powiedział. „Zamierzam wykazać się odpowiednią cierpliwością i nadal nauczać i proszę chłopaków, aby kontynuowali naukę, aby nadal pchać ten pociąg w dół i stawać się lepszym”.

Fani Steelersów Boo Mitch Trubisky

Ten refren stał się całkiem jasny na stadionie Acrisure 18 września. W trzeciej ćwiartce pojedynku New England Patriots na Mitcha Trubisky’ego spadły okrzyki.

Z pewnością boo-ptaki i pieśni fanów Steelersa, aby sprowadzić Kenny’ego Picketta, nie mogą pomóc Trubisky’emu z pewnością.

Ale Trubisky nie pozwala, żeby to do niego dotarło.

„Jest jak jest. Po prostu nadal go blokujesz i grasz w piłkę nożną” – powiedział Trubisky na konferencji prasowej po meczu.

Chociaż fani mogą nie być, szatnia Steelersów jest za ich początkowym rozgrywającym. „Nie ma wątpliwości co do Mitcha w tym pokoju”, powiedział centrum Mason Cole za pośrednictwem Chrisa Adamskiego z TribLive. „Fani będą robić to, co robią, ale w tej szatni nikt nie wątpi w Mitcha”.

Steelers C Mason Cole:

— Nie ma wątpliwości co do Mitcha w tym pokoju. Fani zrobią to, co robią, ale w tej szatni nikt nie wątpi w Mitcha.

— Chris Adamski (@C_AdamskiTrib) 19 września 2022 r.

Winić Kanadę?

Kto jest winien nieszczęść ofensywnych Pittsburgh Steelers? Mitch Trubisky? Jasne, może część ciężaru może spaść na niego.

Rozmawiając z prasą po meczu 18 września, Trubisky wyjaśnił, co musi się stać, aby stworzyć grę z długim podaniem.

„Wywołaj koncepcje, aby dotrzeć do odbiorców. Kiedy dyktuje to relacja, zdobądź w tym piłkę.

„Widziałem dużo wysokich słupków, kibiców siedzących pośrodku, bezpieczeństwo na środku boiska. Lubimy nasze zewnętrzne pojedynki. Mamy naprawdę dobrych odbiorców. Mamy naprawdę dobry talent na całym świecie. Chcielibyśmy zaatakować wszystkie obszary boiska i dostarczyć piłkę naszym rozgrywającym. Tak więc na pewno moglibyśmy zrobić trochę lepiej we wszystkim.”

Po ostatnim tygodniu Matt Canada zawołał Mitcha Trubisky’ego za to, że nie rzucił się na środek.

W tym tygodniu Trubisky wezwał Kanadę do nie sprawdzania zagrań, aby dać odbiorcom możliwość łapania.

Obaj mają rację, ale rosnąca niezgoda wskazuje na to, że Pickett wkrótce zagra.

— Mike Frazer (@MPFrazer) 19 września 2022 r.

To, czego chciałby Trubisky i co się właściwie dzieje, to nie to samo. Ta wina wydaje się spadać na koordynatora obraźliwego Matta Canada. Ponieważ problemy nie dotyczą tylko przemijającej gry. Kontynuując sezon 2021, gra biegowa utknęła w martwym punkcie. Uderz w to — przeciąganie oznaczałoby, że coś kiedyś działało. Najee Harris i Jaylen Warren nie stworzyli żadnych pozorów gry naziemnej. Podobnie jak brak produkcji w powietrzu, Harris, Warren, a nawet Chase Claypool połączyli siły na 166 jardów w 44 próbach (3,8 jarda na przeniesienie) i bez przyłożenia.

Nieistniejąca gra runiczna sprawia, że ​​Steelers jest jednowymiarowy. A może byłaby bezwymiarowa? Przeciwnicy wiedzą, że Pittsburgh nie odnosi sukcesów w prowadzeniu piłki. Nie muszą bronić biegu, ofensywna linia Steelerów robi to sobie. Więc oczywiście obrona zagra podanie.

Kiedy rozpoczyna się gra run, otwiera się rozgrywka w grze pass. Dopóki tak się nie stanie (a może nie), każdy tydzień będzie łamany dla Pittsburgh Steelers.

Jest wcześnie. Odnalezienie swojej tożsamości zajmie Steelerom czas, zwłaszcza biorąc pod uwagę rozległe zmiany w ofensywie. Sezon NFL jest długi, ale nie tak długi. Jak cierpliwy jest zbyt cierpliwy?

Więcej ciężkich na Steelers News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button