Rozrywka

Steelers nazwany „potencjalnym miejscem lądowania” dla Pro Bowl CB: Giants Insider

Sarah Stier/Getty Images JuJu Smith-Schuster z Pittsburgh Steelers zdobywa przyłożenie, gdy James Bradberry z New York Giants broni 14 września 2020 r. w East Rutherford w stanie New Jersey.

W poniedziałek 9 maja New York Giants wypuścili weterana narożnika Jamesa Bradberry’ego po tym, jak zespół nie był w stanie sfinalizować wymiany na byłego picka drugiej rundy, tak twierdzi Dan Duggan, który obejmuje Giants dla The Athletic.

„Chociaż zainteresowanie handlowe Bradberry było chłodne, spodziewaj się, że silniejszy rynek zmaterializuje się teraz, gdy zespoły mają swobodę negocjowania umowy od zera, bez konieczności rozstania się z jakimikolwiek typami draftu” – pisze Duggan, który szczególnie odwołuje się do Eagles, Chiefs, Raiders. Bengals i Pittsburgh Steelers wśród potencjalnych miejsc lądowania.

Najnowsze wiadomości Steelers prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Steelers tutaj!

James Bradberry ma 15 przechwytów w karierze

Bradberry – notowany na 6 stóp-1 i 212 funtach – wszedł do ligi w 2016 roku jako typ drużyny Carolina Panthers w drugiej rundzie, grając swoją piłkę na Uniwersytecie Samford w Alabamie po przeniesieniu z Arkansas State, według Pro Football Reference. Rozpoczął 60 meczów w ciągu czterech sezonów z Panterami, odnotowując 279 odbiorów (222 solo), w tym siedem prób przegranych, osiem przechwytów i 47 podań w obronie, jednocześnie wnosząc trzy worki i parę wymuszonych fumble.

Bradberry podpisał trzyletni kontrakt o wartości 45 milionów dolarów z Giants w marcu 2020 r. i był autorem pary bardzo produktywnych sezonów w Nowym Jorku, podczas których był odpowiedzialny za łącznie 101 wślizgów (81 solo), z siedmioma przechwyceniami i 35 podań w obronie, plus dwie wymuszone fumble i trzy odzyskania z fumble. Ale handel lub jego zwolnienie były prawie nieuniknione, ponieważ wielokrotne restrukturyzacje kontraktów spowodowały, że jego górna granica pensji w 2022 r. wzrosła do 21,9 miliona dolarów, zauważa Duggan. Nieważne, że Bradberry zdobył wyróżnienie Pro Bowl w 2020 roku; on „nie jest postrzegany jako pasujący do systemu intensywnego zasięgu nowego koordynatora defensywy Dona „Wink” Martindale’a” – relacjonowało jedno ze źródeł Duggana.

Ale mógłby być dobrze dopasowany, powiedzmy, do Filadelfii lub Pittsburgha, z których pierwszy potrzebuje narożnika nr 2 – jak być może byłego Steelera Joe Hadena – a drugi z nich mógłby skorzystać z innej opcji kalibru początkowego.

„Bradberry nie dostanie w tej chwili 13,4 miliona wynagrodzenia od żadnego zespołu, ale jeśli ma zadowolić się mniejszą kwotą, sensowne jest podpisanie rocznej umowy z wybranym przez siebie zespołem” – podsumowuje Duggan, wypowiadając się w jaki sposób sprawy mogą się potoczyć teraz, gdy mieszkaniec Alabamy jest nieograniczonym wolnym agentem.

Pokój na rogu Pittsburgha od maja 2022 r.

W tej chwili przejęcie wolnego agenta Levi Wallace (Buffalo Bills) i przejęcie handlowe w 2021 r. Ahkello Witherspoon (Seattle Seahawks) wydają się być wiodącymi pretendentami do startu w Steelers na rogu, z Cameronem Suttonem w automacie, chyba że ponownie podpisał kontrakt z Arthur Maulet wygrywa tę pracę.

Jeśli chodzi o opcje głębokości, były zawodnik trzeciej rundy Justin Layne (stan Michigan) wchodzi w ostatni rok kontraktu z debiutantem, który podpisał w 2019 r., podczas gdy były wolny agent, który nie został sfinalizowany, James Pierre (Florida Atlantic) rozpocznie swoją trzecią kampanię w NFL. 24-letni Layne nie rozpoczął jeszcze meczu w lidze, a 25-letni Pierre zaliczył cztery starty w 2021 roku.

The Steelers podpisali również kontrakt z parą początkujących, nierozerwanych wolnych agentów po zakończeniu draftu NFL w 2022 r., a mianowicie obrońcą USC Chrisem Steele i „UDFA to watch” Bryce Watts, który zakończył karierę w college’u na UMass po rozpoczęciu swojej podróży w Virginia Tech, z przystanek w Północnej Karolinie pomiędzy. Przed draftem Watts chwalił się, że jest „najlepszym rogiem w tej klasie draftu”. Będzie miał okazję zacząć się udowadniać, gdy 13 maja Pittsburgh otworzy swój debiutancki miniobóz.

Śledź stronę Heavy on Steelers na Facebooku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:• „Młodzi rozgrywający” sprawiają, że Steelers Kenny Pickett staje się faworytem do zdobycia prestiżowej nagrody Rookie Award• Steelers poproszony o podpisanie byłego nr 1 w klasyfikacji generalnej, Erica Fishera• Były Steelers WR skacze do nowej ligi, niezwłoczne zwolnienie z CFL• Byli Steelersi „Camp Phenom” wydany przez Titans• Steelers rozdaje „Największy kontrakt UDFA RB w historii franczyzy”: Raport

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button