Rozrywka

Stephen A Smith wysyła mocną wiadomość do Celtics przed meczem 7

Getty Jayson Tatum, Boston Celtics

Sezon Boston Celtics wciąż trwa po sześciu bohaterskich meczach przeciwko Milwaukee Bucks.

Teraz Boston czeka siódmy mecz „zrób albo zgiń” na swoim własnym terenie, starając się dostać do finału Konferencji Wschodniej i utrzymać przy życiu swoje marzenia o mistrzostwie. Jednak Milwaukee wygrał dwa z trzech meczów posezonowych, które rozegrali w Bostonie, więc w tym momencie nic nie jest gwarantowane.

Przemawiając w odcinku The Countdown ESPN po meczu z 13 maja, analityk Stephen A Smith wywierał presję na Celtics, zauważając, że nie mogą przegrać trzech meczów na własnym podwórku.

PlayVideoVideo związane ze stephenem kowalem wysyła mocną wiadomość do Celtics przed meczem 72022-05-14T08:17:24-04:00

„Powiem ci to, że Bucks wygrali pierwszy mecz w Bostonie; wygrali piąty mecz w Bostonie. Cholernie Boston Celtics lepiej nie przegrać trzech meczów z TD Bank Garden w tej samej serii. To byłoby coś. Nie wiem, czy zdarzyło się to kiedykolwiek wcześniej” — powiedział Smith.

Milwaukee ma doświadczenie w wygrywaniu meczów na wyciągnięcie ręki na trasie, ponieważ pokonali Brooklyn Nets na swoim własnym terenie w siódmym meczu drugiej rundy w 2021 roku.

Marcus Smart Heaps chwali Jaysona Tatum

Za każdym razem, gdy Bucks zmierzyli się z Celtics w meczu 13 maja, Jayson Tatum przyspieszył kroku, kończąc walkę z 46 punktami, dziewięcioma zbiórkami i czterema asystami przy 46,7% strzelaniu z dna i 53,1% z dna. pole.

To była najlepsza gra Tatum w serii, ponieważ walczył o utrzymanie przy życiu marzeń swojej drużyny i pomógł im przekroczyć linię mety. Przemawiając po meczu, Marcus Smart pochwalił występ Tatuma.

PlayVideoVideo związane ze stephenem kowalem wysyła mocną wiadomość do Celtics przed meczem 72022-05-14T08:17:24-04:00

„Dlatego płacą mu duże pieniądze, właśnie tam, w takich chwilach. Mówiłem mu całą grę „po prostu bądź sobą, człowieku”, a on był. I za to mu płacą; to właśnie na nim polegamy.

W pierwszej połowie wykonaliśmy swoją robotę, aby dać mu przerwę, a kiedy robili z nim dobrą robotę, wstaliśmy i zaopiekowaliśmy się nim. A potem wszedł i zrobił to, co zrobił, i przejął tę grę w czwartym i zabrał nas wszystkich do domu” – powiedział Smart dziennikarzom po meczu.

Smart był również instrumentalnym elementem rotacji Celtics w szóstym meczu, ponieważ pokonał trudne zakończenie poprzedniego meczu zespołu, aby pomóc swojej drużynie z 21 punktami, siedmioma asystami i pięcioma zbiórkami, strzelając 50% z pola i 55,6% z głębi.

Al Horford przyznał Tatumowi zwycięstwo Celtics

Choć jasne jest, że cała rotacja Celtics była liczona w ich szóstym zwycięstwie, występ Tatuma wyraźnie się wyróżniał, prowadząc Ala Horforda do chóru pochwał, jakie otrzymało skrzydło All-Star wkrótce po ostatnim gwizdku.

„Przeniósł to na inny poziom. To właśnie robią wielcy gracze w takich chwilach. Jest wyjątkowym graczem i pokazał to dziś wieczorem. Był przygotowany. Wiedział, kiedy go strzelić, wiedział, kiedy go ominąć, wiedział, kiedy zaatakować. Dużo na niego położyliśmy, a on to wykonał” — Horford do Abby Chin z NBC Sport z Bostonu krótko po meczu.

Horford, który w tym sezonie odegrał ogromną rolę w rotacji Bostonu, miał jeden ze swoich spokojniejszych meczów po sezonie z punktu widzenia punktacji. Jednak przez cały bostoński konkurs wygraj albo idź do domu na Fiserv Forum, bronił Giannisa Antetokounmpo i Bobby’ego Portisa, kończąc mecz z czterema blokami na swoim koncie – dla przypomnienia, Milwaukee miał cztery bloki jako jednostka.

Boston wróci teraz do domu, przygotowując się na największy jak dotąd mecz w swoim sezonie, który odbędzie się w niedzielę 15 maja.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button