Rozrywka

Stephen A Smith wzywa Knicksa, by wziął na cel niezadowoloną supergwiazdę w Free Agency

Getty Alec Burks, Kyrie Irving, New York Knicks

New York Knicks byli powiązani z ruchem dla supergwiazdowego strażnika Kyrie Irvinga od momentu, gdy pojawiły się plotki o tym, że znalazł się w impasie w rozmowach o kontrakcie z Brooklyn Nets.

To fakt z życia, niezadowolone gwiazdy chcą wyjść ze swojej obecnej sytuacji, a Knicks są wymienione jako główny cel podróży.

Niestety, jeśli najnowsza historia czegoś nas nauczyła, to tego, że Nowy Jork rzadko jest postrzegany jako zwycięskie miejsce dla gwiazdorskich graczy, a często ci sami gracze używają Knicks jako narzędzia do negocjowania większych transakcji gdzie indziej.

Jednak Irvingowi kończą się opcje, a Knicks może być dla niego najlepszą okazją – zakładając, że naprawdę skończył z Brooklyn Nets. Według Stephena A Smitha z ESPN, Nowy Jork powinien zrobić wszystko, co w jego mocy, aby przekonać Irvinga do dołączenia do ich składu przed nowym sezonem, pod warunkiem, że istnieją pewne zastrzeżenia, takie jak podpisanie rocznej umowy.

PlayKyrie to the Knicks? Stephen A. mówi, że „rozpaczliwe czasy wymagają desperackich środków!” | Pierwszy TakeKyrie do Knicks? Stephen A. mówi, że „rozpaczliwe czasy wymagają desperackich środków!” | Na początek Stephen A. Smith, Chris „Mad Dog” Russo i JJ Redick dyskutują, czy New York Knicks powinni być zainteresowani Kyrie Irving. #ESPN #NBA #FirstTake ✔️Zasubskrybuj ESPN+ espnplus.com/youtube ✔️ Pobierz aplikację ESPN: espn.com/espn/apps/espn ✔️Zasubskrybuj ESPN w dniu…2022-06-22T15:06:07Z

„Desperackie czasy wymagają desperackich środków, a ten brat jest supergwiazdą talentu, jest kasowy, ok? Nie zrozum mnie źle, nie ma mowy, do diabła, że ​​daję mu więcej niż rok na raz, jeśli chodzi o gwarantowane dolary, bo nie można mu ufać, że pojawi się w pracy. Ale kiedy będzie w pracy, przejmę mu ponad 90% ligi, może być wyższa – jest tak spektakularny – powiedział Smith w odcinku First Take z 22 czerwca.

Oczywiście Irving nie jest jedynym strażnikiem powiązanym obecnie z przeprowadzką do Knicks, o czym wspominano w ostatnich tygodniach Jalen Brunson, D’Angelo Russell i Malcolm Brogdon.

Droga do lądowania Irving

Według Shamsa Charania z The Athletic, Nowy Jork ma wiele dróg, które mogą zbadać, jeśli chcą wzmocnić swoje zainteresowanie Irvingiem.

„Dla Knicksów prawdopodobna ścieżka zdobycia Irvinga zależy od priorytetów Sieci. Nowy Jork ma nawet linię limitów wynagrodzeń na lata 2022-23, aby zwolnić wystarczająco dużo miejsca, aby podpisać Irvinga na maksymalny kontrakt, odciążając pensje takich jak Evan Fournier, Alec Burks, Nerlens Noel i Kemba Walker. Ale Knicks mogą również zaoferować niektórych lub wszystkich tych graczy Nets lub trzeciej drużynie w możliwym podpisaniu i wymianie” – napisała 20 czerwca Charania.

Oczywiście Knicksowie muszą uważać, aby nie stracić innych okazji w pogoni za Irvingiem. Na przykład, jeśli pojawi się nocna transakcja typu draft, a powrót to wartownik wysokiego szczebla, Leon Rose i recepcjoniści będą lepiej przygotowani, aby poważnie rozważyć tę transakcję, ponieważ Irvingowi daleko do gwarancji.

Mimo to, jeśli dzień draftu nadchodzi i mija, a na liście nie ma nowego rozgrywającego, forsowanie z Irvingiem ma sens, zwłaszcza jeśli możesz zachować swoich kluczowych młodych graczy, robiąc to.

Kyrie nadal może ponownie podpisać kontrakt z Brooklynem

Dyskusje o umowach mogą w każdej chwili doświadczyć przełomu, więc chociaż Irving i Nets znajdują się obecnie w impasie, nadal istnieje bardzo realna szansa, że ​​obie strony dojdą do porozumienia i Irving pozostanie na Brooklynie.

Oczywiście Nets może również odczuwać presję ze strony Kevina Duranta, który dołączył do zespołu wraz z Irvingiem w 2019 roku i jest znany z bliskiej przyjaźni z gwiezdnym strażnikiem.

Jak dotąd Knicksowie są związani z Jalen Brunson, Kyrie Irving, Jaden Ivey, Donovan Mitchell, Deandre Ayton, Carmelo Anthony, Malcolm Brogdon, Myles Turner.

The Knicks faktycznie dostaną: Terrence’a Rossa, Ty Ty Washingtona i nowego woźnego MSG.

— Nieuczciwie, Nevermind (@travbryanmusic) 20 czerwca 2022 r.

Nowy Jork był już spalony przez Irvinga i jako taki powinien podchodzić do tej sagi z ostrożnością. Ale, jak zauważa Stephen A Smith, nie ma zbyt wielu strażników na poziomie Irvinga i dlatego możliwość sprowadzenia go do Madison Square Garden to taka, którą należy potraktować poważnie.

Więcej Heavy on Knicks News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button