Rozrywka

Steve McClaren będzie „pomagał Erik ten Hag wybrać jego drużynę z Man Utd w przyszłym sezonie” i „pomagał rozwijać graczy”

STEVE MCCLAREN podobno będzie pomagał Erik ten Hag w wyborze jego drużyny Manchester United w przyszłym sezonie.

61-letni były menedżer reprezentacji Anglii po dwóch dekadach wróci do składu Czerwonych Diabłów.

2

Steve McClaren dołączy do sztabu szkoleniowego Holendra

2

Menadżer Ajaksu, Ten Hag, przejmuje kontrolę nad United pod koniec kampanii i będzie miał za zadanie pomóc w odbudowie klubu.

On już wie, że stoi przed ogromnym zadaniem, gdy ekipa Old Trafford walczy o nawet ugruntowanie miejsca w pierwszej szóstce w tym semestrze.

W tym tygodniu sytuacja w United spadła na nowy poziom, po tym, jak okazało się, że dwóch starszych graczy miało pełne złomowanie w swojej siedzibie w Carrington.

Szokujący incydent miał miejsce pod koniec sesji treningowej w ich bazie w czwartek.

Duet poszedł na to i musiał zostać rozerwany, ponieważ doprowadziło to do przedwczesnego zakończenia sesji, a wszystkie gwiazdy zespołu zostały zamówione z powrotem do szatni.

Ten Hag będzie chciał rzucić się na ziemię, gdy w końcu dotrze do United i już zdecydował się na swoją drużynę zaplecza.

Teraz dalsze szczegóły dotyczące roli McClarena zostały ujawnione przez The Athletic.

Twierdzą, że będzie on „wykorzystywany na trawie” podczas treningu i będzie pomagał nowemu człowiekowi w „wyborach i rozwoju zawodnika”, a nie pełnieniu funkcji wykonawczej.

DARMOWE ZAKŁADY I ZAREJESTRUJ SIĘ OFERTY – NAJLEPSZE OFERTY DLA NOWYCH KLIENTÓW

Ten Hag pracował pod okiem McClarena jako główny trener Twente, pomagając holenderskiemu zespołowi zająć drugie miejsce w Eredivisie.

McClaren zdobył tytuł w następnym roku po odejściu Ten Hag.

Jego wcześniejsze doświadczenie w pracy w United miało miejsce w latach 1999-2001, kiedy był asystentem Sir Alexa Fergusona.

Był częścią sztabu, który doprowadził United do góry w 1999 roku, ale odszedł, by przejąć w Middlesbrough w 2001 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button