Rozrywka

Steven Bartlett z Dragons’ Den nawiązuje relację z rzadko widywaną dziewczyną

Gwiazda BBC Dragons Den, Steven Bartlett, przerwał milczenie na temat swojego życia miłosnego, otwierając się na temat swojej rzadko spotykanej dziewczyny.

29-letni biznesmen jest najmłodszym smokiem w serialu i występuje w panelu obok Toukera Souleymana, Petera Jonesa, Deborah Meaden i Sary Davies.

Multimilioner poznał wpływową Melanie Vaz Lopez na Instagramie w 2016 roku po tym, jak związał się na jednym ze swoich filmów o relacjach.

Steven przyznał teraz, że nigdy nie sądził, że znajdzie miłość z powodu „toksycznego” związku jego własnych rodziców, a nawet zerwał romans z brunetką Melanie, zanim w końcu ją odzyskał.

Steven Bartlett przerwał milczenie na temat swojego życia miłosnego po tym, jak otworzył się na temat swojej rzadko widzianej dziewczyny (Zdjęcie: BBC) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

W rozmowie z The Sun Steven powiedział, że „nie był pewien”, czy znajdzie miłość, biorąc pod uwagę wszystko, czego nauczył się o niej jako dziecko, „nie było zbyt dobre”, a znalezienie go zajęło mu „dużo pracy”. kogoś takiego jak Melanie.

Powiedział: „Nie byłem pewien, czy to będzie dla mnie możliwe, ponieważ to, czego nauczyłem się o miłości w młodym wieku, nie było zbyt dobre. To było dość toksyczne.

Przedsiębiorca opisał swój związek ze swoją dziewczyną Melanie Vaz Lopez jako „największe osiągnięcie” (Zdjęcie: meloai / Instagram)

„Moim wczesnym doświadczeniem było to, że moi rodzice dużo na siebie krzyczeli, więc myślałem, że relacje będą trudne.

„Unikałem związków, dopóki nie skończyłem 25 lat”.

Dodał: „Ale po wykonaniu dużej ilości pracy, w końcu znalazłem kogoś, w kim się zakochałem i byłem wystarczająco dojrzały, aby utrzymać silny związek i rozwijać się wraz z nim.

Na początku tego roku poleciał na Bali, aby odzyskać francuskiego przedsiębiorcę po przyznaniu, że żałuje swojej decyzji (Zdjęcie: meloai / Instagram)

„Myślę, że z tego jestem najbardziej dumny, bo to chyba najtrudniejsza rzecz”.

Para rozstała się po roku, kiedy Steven zakończył ich romans, twierdząc, że nie może się z nią związać między „siódmą rano a dziewiątą wieczorem” z powodu napiętego harmonogramu pracy.

Na początku tego roku poleciał na Bali, aby odzyskać francuskiego przedsiębiorcę, przyznając, że żałuje swojej decyzji.

Jest DUŻO więcej, skąd to się wzięło! Chcesz wszystkie zapierające dech w piersiach historie ze świata showbiznesu i najświeższe wiadomości z telewizji i telenoweli?

Cóż, przygotowaliśmy dla Ciebie nasze biuletyny o showbiznesie, telewizji i mydłach – wpadną one prosto do Twojej skrzynki odbiorczej i możesz zrezygnować z subskrypcji, kiedy tylko chcesz.

Przekażemy Ci informacje od eksperta telewizyjnego Eda Gleave’a i specjalisty od mydła Sashy Morris. Aha, i twoja codzienna porcja Piersa, Katie Price, Demi Rose i wszystkich innych ulubionych Daily Star.

Możesz się zarejestrować tutaj – nie pożałujesz…

Po spędzeniu razem czterech dni na tropikalnej wyspie, Steven nakłonił Melanie i od tamtej pory są razem.

Wyjaśnił: „Tak jak jest ze mną, między godziną powiedzmy siódmej rano a dziewiątą wieczorem, jestem w strefie, mam całkowite widzenie w tunelu.

„Trudno mi się wyłączyć i zaangażować w inne relacje, a to również kosztuje te relacje”.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button