Rozrywka

„Stranger Things 4”: Joseph Quinn na początku nie wiedział o losie Eddiego

Eddie Munson, grany przez Josepha Quinna, istnieje tylko od jednego sezonu Dziwniejsze rzeczy, ale już zostawił ogromny ślad w sercach fanów. Dlatego wielu widzów czuło się zszokowanych i zasmuconych, widząc, jak rozwija się los Eddiego w finale 4 sezonu. Ostatni moment postaci był nawet dla Quinna niespodzianką, jak ujawnił aktor w niedawnym wywiadzie. Oto, co powiedział.

[Spoiler alert: The following story contains spoilers for Stranger Things 4 Volume 2.]

Gwiazda „Stranger Things 4” Joseph Quinn, który gra Eddiego Munsona | Arturo Holmes/WireImage

Czy Eddie Munson umiera w „Stranger Things 4” tomie 2?

Dziwniejsze rzeczy Sezon 4 przedstawia Eddiego jako lidera grupy Dungeons & Dragons w Hawkins High School, zwanej Hellfire Club. W ostatniej klasie szkoły (po raz trzeci) Eddie jest mentorem i przyjacielem młodszych głównych bohaterów, zwłaszcza Dustina Hendersona (Gaten Matarazzo). Jednak kiedy Chrissy Cunningham (Grace Van Dien) ginie w tragicznej śmierci w przyczepie Eddiego, staje się on głównym podejrzanym i zaczyna się ukrywać.

Wielu widzów uwielbia metalowy styl Eddiego, chaotyczną energię i szybki dowcip. Dlatego to takie druzgocące, kiedy Eddie poświęca się w finale i umiera.

Aby pomóc gangowi Hawkinsa pokonać Vecnę (Jamie Campbell Bower) i oczyścić imię Eddiego, on i Dustin udają się do góry nogami. Eddie chwyta za gitarę, by wykonać epicką wersję „Master of Puppets” Metalliki, która odwraca uwagę niebezpiecznych Demobats z Upside Down.

Dustin i Eddie walczą z nietoperzami, gdy roją się przed przyczepą – na początku. Następnie Eddie postanawia kupić czas i ściga się na rowerze, aby odciągnąć nietoperze. Dociera wystarczająco daleko i prawie biegnie, ale ostatecznie zostaje, by walczyć sam. Niestety nietoperze go obezwładniają. Dustin znajduje Eddiego, gdy ten bierze ostatnie wdechy. Eddie mówi, że tym razem nie uciekł i mówi Dustinowi, że go kocha, zanim umiera w ramionach młodego nastolatka.

Joseph Quinn mówi, że „nie miał pojęcia” o śmierci Eddiego

W niedawnym wywiadzie dla Esquire, Joseph Quinn mówił o łuku Eddiego w Dziwniejsze rzeczy 4, w tym jego tragiczna śmierć. Najwyraźniej aktor „nie miał pojęcia”, że Eddie umrze do końca sezonu.

„Wiedziałem, że nie mam opcji, miałem przeczucie, że zakończymy jego łuk w tym sezonie. Nie mogłem sobie wyobrazić, w jaki sposób odejdzie, ale tak, myślę, że to dziwna rzecz – powiedział.

Quinn dodał, że śmierć Eddiego była „słodko-gorzka”, ponieważ bardzo chciałby wrócić, ale koniec podróży Eddiego był w sam raz.

„Czasami napisali piękny wątek, a on jest tak empatycznie napisaną rolą, że są to bardzo rzadkie role” – kontynuował. „To trochę jak los na loterię i czuję się niesamowicie wdzięczny, ale szkoda, że ​​nie mogę wrócić. Dalej.”

Czy Eddie Munson powróci w 5 sezonie „Stranger Things”?

Ale czy to naprawdę koniec Eddiego Munsona? Nie wiadomo jeszcze, czy mógłby jakoś wrócić w Dziwniejsze rzeczy Sezon 5. Jednak Quinn powiedział RadioTimes.com, że ma pomysł na potencjalny wygląd Eddiego.

„Ja i Joe Keery (Steve Harrington) dyskutowaliśmy o tym, w jaki sposób mógłbym… może byłbym wytworem wyobraźni Gatena czy coś w tym stylu” – powiedział. „Jakby było jakieś miejsce na coś takiego, coś nieco nadprzyrodzonego”.

Mimo to nie wstrzymuje oddechu, żeby zagrać w Eddiego.

„Podejrzewam, że Eddie zrobił to, co musiał zrobić dla… [Duffer] bracia — powiedział Quinn.

Dziwniejsze rzeczy 4 jest teraz przesyłany strumieniowo w serwisie Netflix. Bądź na bieżąco z Ściągawka Showbiz, aby uzyskać więcej aktualizacji w sezonie 5.

POWIĄZANE: Kto umiera w 4 sezonie „Stranger Things”?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button