Rozrywka

„Stranger Things”: aktor Vecna ​​ujawnia, jak stworzył przerażający głos złoczyńcy

Dziwniejsze rzeczy miał wielu złoczyńców, w tym Łupieżcę Umysłu i kilku Demogorgonów. Jednak żaden z tych złoczyńców nie jest tak kultowy jak Vecna, grana przez Jamiego Campbella Bowera. Nowy antagonista sezonu 4 okazuje się być tym, który stoi za wszystkim do góry nogami i nadal nawiedza miasto Hawkins. Bower wcielił się w złowrogiego wroga Dziwniejsze rzeczy sezon 4 i dzieli się tym, jak wymyślił przerażający głos Vecny.

Vecna ​​zostaje głównym antagonistą czwartego sezonu „Stranger Things”

Jamie Campbell Bower jako Vecna ​​| Netflix

W Dziwniejsze rzeczy sezon 4, tajemnica zaczyna się po tym, jak nastolatek Hawkins zostaje zabity w brutalny i nadprzyrodzony sposób. Podczas gdy załoga Hawkinsa wierzyła, że ​​eskapady do góry nogami się skończyły, pojawił się nowy potwór w postaci Vecny. Vecna ​​to potężna istota, która potrafi wskoczyć do umysłów dzieci Hawkinsa i zabić je od środka. Max (Sadie Sink) ucieka przed Vecną w sezonie 4 i ledwo unika przedwczesnego losu.

Później ujawniono, że Vecna ​​ma silny związek z Eleven (Millie Bobby Brown), ponieważ oboje byli częścią eksperymentów dr Brennera (Matthew Modine) w laboratorium. Po zabiciu wszystkich w placówce, Jedenastka wyrzuca go do góry nogami, gdzie zamienia się w potwora, którym jest Vecna. Teraz Vecna ​​powrócił, by sprowadzić swój gniew na Hawkinsa.

Jamie Campbell Bower zdradza, jak wymyślił głos dla swojej postaci

„src=”https://www.youtube.com/embed/7pOxb22JEkM?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Vecna ​​to nie tylko nawiedzenie Dziwniejsze rzeczy złoczyńcą ze względu na swój wygląd, ale także z powodu przerażającego głosu. W wyglądzie na Dzisiejszy program z Jimmy’m Fallonem, Bower dzieli się procesem, który przeszedł, aby znaleźć głos Vecny. Wykorzystał znanych złoczyńców z horrorów, takich jak Freddy Kreuger i Pinhead, jako inspiracje i kontynuował to, aż zdecydował się na coś, co mu się podobało.

„Zajęło mi kilka miesięcy, zanim wszystko było w porządku, mieliśmy przegląd w marcu 2020 roku, a ja trochę popracowałem nad Vecną i Henrym. Dostałam pracę dopiero w styczniu, więc miałam trochę lutego, żeby się do niej przygotować. Zrobiliśmy czytanie i byłem tam trochę przy stole, czytałem ze wszystkimi, siedziałem za Millie i robiłem głos i zaczęło się w tym bardzo podobnym do nosa obszarze, trochę bardziej jak Freddie Krueger i po prostu nie lądował. Więc poszedłem do domu i popracowałem nad tym i wykonałem kilka prac referencyjnych na temat podobnych Hellraiser a szczególnie Doug Bradley, który powiedział, że ten głęboki, grzmiący głos wydobywa się z ciemności. A ja na to: „Tak. Możesz powiedzieć.’ Uwielbiałem to, było niesamowite. Więc po prostu nad tym pracowałem i jestem piosenkarzem, więc po prostu odprężyłem się, rozluźniłem krtań.

Czy Vecna ​​powróci w sezonie 5?

Podczas, gdy Dziwniejsze rzeczy załodze udało się zatrzymać Vecnę pod koniec sezonu 4, wygląda na to, że był tylko tymczasowy. Vecna ​​jest ciężko ranny, więc będzie potrzebował trochę czasu na rekonwalescencję. Jednak sezon 4 kończy się ujawnieniem, że do góry nogami wszedł teraz do głównego świata. Ponieważ sezon 5 jest ostatnim sezonem, gang przygotuje się na epicką, kulminacyjną bitwę z Vecną i potworami do góry nogami.

Dziwniejsze rzeczy sezon 4 jest teraz transmitowany na Netflix.

POWIĄZANE: „Stranger Things” sezon 4: Eddie Munson Aktor dzieli się tym, jak przygotowywał się do sceny Metalliki w finale

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button