Rozrywka

„Stranger Things” sezon 4: Sadie Sink „umiera”, aby wiedzieć, co Max napisał w listach z odcinka 4

Jeden z najbardziej stresujących momentów Dziwne rzeczy sezon 4 pojawił się w odcinku 4. Max (Sadie Sink) uciekał przed Vecną (Jamie Campbell Bower), który wybrał ją jako swój następny cel. Wierząc, że umrze, Max napisał kilka listów do jej przyjaciół i rodziny. Dziwne rzeczy Aktorka Sadie Sink mówi, że nie wie, co Max napisał w listach, ale bardzo chce się dowiedzieć.

Odcinek 4 sezonu 4 „Stranger Things” dał Maxowi wiele do zrobienia

Sadie Umywalka | Arturo Holmes/WireImage

Odcinek 4 był punktem kulminacyjnym dla wielu widzów Dziwne rzeczy sezon 4. W odcinku Max odkrywa, że ​​jest kolejnym celem Vecny, która zabija innych nastolatków w Hawkins. Ponieważ niewiele wiadomo na temat nowego złoczyńcy, grupa próbuje znaleźć sposób na uratowanie Maxa. Wierzy, że jej los jest przesądzony i pisze listy do każdego z jej przyjaciół, które mogą przeczytać, gdy odejdzie.

Na szczęście Max zostaje uratowany dzięki „Running Up that Hill” Kate Bush, które teraz dominuje na listach przebojów. Ponieważ Max jeszcze żyje, nikt nie przeczytał jej listu. Zarówno bohaterowie, jak i widzowie nie mają pojęcia, co napisała, podobnie jak sama Sadie Sink.

Sadie Sink chce wiedzieć, co Max napisał w listach z „Stranger Things”

Sink wciąż nie został poinformowany, co jest w listach, ale ma nadzieję, że kiedyś się dowie. W wywiadzie dla Variety Sink ujawniła, że ​​często marzy o tym, co Max napisał do każdego Dziwne rzeczy postać. Ma nadzieję, że w końcu dojdzie do sceny, w której listy zostaną odczytane.

„W moim własnym przestoju i marzeniach mam wyobrażenie o tym, co prawdopodobnie będzie chciała powiedzieć każdej konkretnej osobie” – powiedział Sink. „Nie wiem nic o planach na sezon 5, ale nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się, co tam jest. Chcę mieć scenę, w której czytane są litery. Myślę, że to takie typowe dla Maxa, że ​​dosłownie patrzy śmierci prosto w oczy, ale nadal nie jest w stanie powiedzieć komuś twarzą w twarz, ile dla niej znaczą, ani przeprowadzić z kimś szczerej rozmowy. Fakt, że musi to zapisywać w listach, a nawet nie być w pobliżu, kiedy są czytane, to było tak, jakby to się sumowało. Ale chciałbym zobaczyć, co jest w tych listach.

Sink również nie zna pełnej fabuły Maxa na sezon 5

Podczas jej wywiadu wspomina się, że David Harbour zna całą oś czasu Hoppera. Sadie Sink mówi jednak, że nie wie, co się stanie podczas Dziwne rzeczy sezon 5 i chce, aby tak pozostało.

„Nie wiem, trochę lubię nie wiedzieć, dokąd zmierza jej fabuła i po prostu być zaskoczonym, kiedy ją czytam, ponieważ sama Max nie wie, co się z nią stanie. Domyślam się, dlaczego miałbym? Sink powiedział Variety. „Naprawdę nie mam pojęcia, dokąd z czymkolwiek idą. Będę więc podekscytowany czytaniem tych scenariuszy!”

Tom 2 z Dziwne rzeczy Premiera 4 sezonu na Netflix już 1 lipca.

POWIĄZANE: „Stranger Things” sezon 4: Sadie Sink wyjaśnia, dlaczego śmierć Billy’ego dotknęła Maxa tak głęboko

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button