Rozrywka

„Stranger Things” sezon 4: Wszystko, co wiemy o powrocie Hoppera, nowe postacie i nie tylko

Zgromadzenie Hellfire Club! Podczas gdy pandemia koronawirusa opóźniła premierę 4 sezonu Dziwniejsze rzeczy, podekscytowanie jest nadal prawdziwe — i wszystko się łączy!

„Myślę, że większość prawdopodobnie powie, że to najstraszniejsze [season] z trzech poprzednich, które uwielbiam, bo fajnie się je kręci” Gaten Matarazzoktóry gra Dustina Hendersona, powiedział Nas tygodniowo wyłącznie w styczniu 2021 r.

Hitowy serial Netflix rozgrywa się w latach 80. w fikcyjnym Hawkins w stanie Indiana i śledzi różne nadprzyrodzone wydarzenia, które mają wpływ na miasto. Gwiazdy show Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Winona Ryder, David Harbour i więcej.

Jedną z największych tajemnic po finale trzeciego sezonu, który zadebiutował w lipcu 2019 roku, było to, czy Jim Hopper (Harbour) naprawdę nie żyje. Fani rzucili okiem na odpowiedź podczas pierwszego zwiastuna sezonu 4, który został wydany w lutym 2020 roku i pokazał Hoppera w Rosji po tym, jak pozornie zniknął w tajemniczej maszynie.

Matarazzo powiedział Nas że nie był zaskoczony, widząc ciąg dalszy historii Hoppera.

„Wydaje mi się, że większość obsady miała całkiem dobry pomysł, że może wrócić, ale nie byli tego zbyt pewni od samego początku”, powiedział mieszkaniec New Jersey w styczniu 2021 roku. „Do czasu, gdy dotarliśmy do stołu czytaj [and] wszyscy zaczęliśmy czytać razem, to było całkiem jasne. Ale wspaniale było mieć to potwierdzone, kiedy zobaczyliśmy tam Davida”.

Twórcy serialu Matt oraz Ross Duffer przedstawił obszerniejsze wyjaśnienie wiary Hoppera po opublikowaniu zapowiedzi.

„Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić tę produkcję Dziwne rzeczy 4 jest już w toku – i jeszcze bardziej podekscytowany ogłoszeniem powrotu Hoppera” – powiedzieli bracia Duffer w oświadczeniu z tamtego czasu. „Chociaż to nie wszystkie dobre wieści dla naszego „Amerykanina”; zostaje uwięziony z dala od domu, na zaśnieżonych pustkowiach Kamczatki, gdzie zmierzy się z niebezpieczeństwami zarówno ludzkimi…, jak i innymi.”

Duet nadal drażnił zaskakujące zwroty akcji, których widzowie mogli się spodziewać po czwartym sezonie.

„Tymczasem w Stanach zaczyna się pojawiać nowy horror, coś od dawna pogrzebanego, coś, co łączy wszystko” – dodali. „Sezon 4 zapowiada się na największy i najbardziej przerażający sezon w historii i nie możemy się doczekać, aż wszyscy zobaczą więcej. Tymczasem módlcie się za Amerykanina”.

Jeśli chodzi o to, czy fani powinni przygotować się na pożegnanie z serialem, którego premiera miała miejsce w 2016 roku, wydaje się, że pozostało jeszcze więcej do opowiedzenia.

„Wiemy, jaki jest koniec i wiemy, kiedy nadejdzie” – powiedział Ross Hollywoodzki reporter w sierpniu 2020 r.”[The pandemic] dał nam czas, aby spojrzeć w przyszłość, dowiedzieć się, co jest najlepsze dla programu. Rozpoczęcie wypełniania tego dało nam lepsze wyobrażenie o tym, jak długo musimy opowiedzieć tę historię”.

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się wszystkiego o sezonie 4 Dziwne rzeczy:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button