Rozrywka

„Strażnicy Galaktyki 3”: Czy Peter Quill umrze? Chris Pratt mówi „Wszystko jest możliwe”

Fani zawsze martwią się, że ich ulubione postacie z Marvel Cinematic Universe umrą. I na podstawie promocji dla Strażnicy Galaktyki Cz. 3, wielu uważa, że ​​nie każdy Strażnik wyjdzie z trzeciego filmu żywy. Chris Pratt niedawno drażnił się z przyszłością swojej postaci w MCU po Strażnicy Galaktyki Cz. 3 i czy Peter Quill umrze.

Chris Pratt | Zdjęcie: Daniel Knighton/Getty Images

Chris Pratt powraca do swojej roli MCU jako Peter Quill w „Guardians of the Galaxy 3”

Fani Marvela ostatnio widzieli Chrisa Pratta jako Petera Quilla w Thor: Miłość i grzmot, gdzie pojawił się wśród reszty Strażników Galaktyki. Robili to, co robią najlepiej — pomagali ludziom z różnych planet w całej galaktyce.

Thor oddzielił się od Strażników na początku filmu, ponieważ ich ścieżki już się nie przeplatały. I Strażnicy Galaktyki 3 odbierze gdzie czwarta Thor film został przerwany.

Peter, który wciąż opłakuje stratę Gamory, wyrusza z przyjaciółmi na ostatnią misję. Jednak ich podróż zaprowadzi ich do Gamory 2014 z Avengers: Koniec gry, który nie ma pojęcia, kim są Strażnicy i nie ma z nimi związku. Oczywiście spowoduje to napięcie, chaos i obfite złamanie serca.

Inni niż Chris Pratt jako Peter Quill, Strażnicy Galaktyki 3 w obsadzie znaleźli się Zoe Saldaña jako Gamora, Dave Bautista jako Drax, Vin Diesel jako Groot, Bradley Cooper jako Rocket, Karen Gillan jako Nebula, Pom Klementieff jako Mantis, Sean Gunn jako Kraglin, Will Poulter jako Adam Warlock, Chukwudi Iwuji jako High Evolutionary oraz Maria Bakalova jako Cosmo the Spacedog.

Aktor droczy się ze swoją przyszłością w MCU

Podczas rozmowy z Extra na San Diego Comic-Con 2022, Chris Pratt mówił o swojej przyszłości MCU po Strażnicy Galaktyki 3.

Zapytany, czy wróci po trzecim filmie, aktor odpowiedział: „Nie wiem. Mam nadzieję. Jeśli nie, zawsze możesz po prostu śledzić mnie na Instagramie”.

Pratt kontynuował: „W tej chwili nie ma takich planów. Myślę, że wszystko jest możliwe. Wszystko jest możliwe. Jest [a] rzecz wieloświatowa. Nie mówię, że jestem, ale jeśli postać zostanie zabita… Właściwie okazuje się, że istnieją jakieś szalone tunele czasoprzestrzenne, które sprowadzają ludzi z powrotem.

„Granie tej postaci było zaszczytem w mojej karierze” – dodał. „W tej chwili skupiam się tylko na tym”.

Nawet jeśli Peter Quill umrze w Strażnicy Galaktyki 3zawsze istnieje możliwość, że Chris Pratt powróci dzięki multiwersum.

” src=”https://www.youtube.com/embed/ElHmh4hMdQI?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Chris Pratt zdradza, dlaczego był tak emocjonalny podczas oglądania zwiastuna „Guardians of the Galaxy 3”

Marvel pokazał pierwszy Strażnicy Galaktyki 3 zwiastun na SDCC 2022 i sprawił, że Chris Pratt i obsada zaczęli płakać.

„Cóż, wszystkie wspaniałe rzeczy dobiegają końca i myślę, że w ciągu ostatnich 10 lat zbudowaliśmy naprawdę niezwykłą rodzinę” – powiedział Pratt dla Entertainment Tonight. „Wiem, że ten termin jest oklepany, ale to prawda, stary. Przeszliśmy przez tonę i po prostu czuje się dobrze [to be here together]”.

Aktor kontynuował: „Naprawdę fajnie jest zrobić coś, a potem usiąść wygodnie i zobaczyć, czy po raz pierwszy i powiedzieć: 'O mój Boże, to wygląda niesamowicie! Nie mogę uwierzyć, że to zrobiliśmy! Jesteśmy też po prostu wdzięczni, że James [Gunn] wyreżyserował wszystkie trzy filmy i mamy po prostu szczęście. Dużo się czuję”.

Strażnicy Galaktyki Cz. 3 premiery wyłącznie w kinach 5 maja 2023 roku.

ZWIĄZANE Z: 10 najbardziej bolesnych zgonów w MCU, ranking

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button