Rozrywka

Strażnik Rikers Island skacze na śmierć z mostu i składa hołd łamiącym serce hołdowi, by uczcić jego dekadę służby w Nowym Jorku

Strażnik wyspy RIKERS, który przez dziesięć lat służył jako oficer poprawczy, zmarł w piątek rano po skoku z mostu Verrazzano-Narrows.

Gliniarze mówią, że 38-letni Edward Roman skoczył około 6.30 rano. Teraz urzędnicy wzywają do reform w więzieniach w Nowym Jorku.

2

Roman skoczył na śmierć z mostu Verrazzano-Narrows

2

Gliniarze powiedzieli, że Roman został wyciągnięty z wody przez amerykańską straż przybrzeżną. Został później uznany za zmarłego w Staten Island University Hospital, zgodnie z Staten Island Advance.

Benny Boscio, prezes Stowarzyszenia Dobroczynnego Kuratorów Poprawczych, przywołał stresory i warunki pracy, z jakimi mają do czynienia kuratorzy więzienni, uznając śmierć Romana.

„Korektor Roman był lubiany i szanowany przez kolegów oficerów. Miał przed sobą całe życie i karierę” – powiedział Boscio.

„Ta tragedia jest również uroczystym przypomnieniem o ogromnym stresie, z jakim na co dzień zmagają się funkcjonariusze korygujący stres. Pogarszające się warunki w naszych więzieniach dotykają nie tylko więźniów.

W gangu Gorilla Stone Nation raper Casanova przyznaje się do winy za narkotyki
Raper przyznaje się do strzelania i rabunku jako „lider frakcji Bloods”

„Nasi funkcjonariusze codziennie chodzą do pracy, nie wiedząc, czy wrócą do domu tą samą drogą, którą wyszli. Codziennie chodzą do pracy, nie wiedząc, czy stracą czas z najbliższymi, ponieważ są zmuszeni do pracy na dwie lub trzy zmiany. ”

Incydent miał miejsce zaledwie jeden dzień po tym, jak burmistrz Nowego Jorku Eric Adams podpisał dekret dotyczący rozwiązania problemów kadrowych i warunków w miejskich więzieniach.

Komisja pod przewodnictwem prawnika Brendana McGuire i zastępcy burmistrza ds. bezpieczeństwa publicznego Phila Banksa będzie pracować nad rozwiązaniem tych problemów.

„Wzywam nowo utworzoną grupę zadaniową Rikers do natychmiastowego zajęcia się psychologicznymi żniwami, jakie ta praca obciąża moich członków i zapewnienia im większego dostępu do poradnictwa i innych usług wsparcia” – powiedział Boscio.

„Nasze serca są złamane, a nasze myśli i modlitwy są z rodziną oficera Romana i jego kolegami oficerami. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ich wesprzeć w tym bolesnym czasie”.

Roman pochodził z Long Island i dołączył do Departamentu Więziennictwa w grudniu 2011 roku.

„Edward Roman służył temu miastu i temu wydziałowi z honorem jako więzień przez 10 lat” – powiedział komisarz DOC Louis Molina.

„Nasze szczere kondolencje kierujemy do jego rodziny i bliskich. Modliliśmy się o jego powrót do zdrowia, a teraz ta tragiczna strata będzie odczuwalna w całej agencji”.

Innych oficerów mocno uderzyła wiadomość o śmierci Romana.

„Nigdy nie możemy zrobić nic dobrze, zawsze pracujemy i nigdy nie widujemy naszych dzieci” – powiedział jeden z funkcjonariuszy Yahoo News.

„Przynajmniej w NYPD możesz zaczerpnąć świeżego powietrza i iść do Starbucks”.

DOC powiedział, że udostępnia poradnictwo dla personelu.

Szereg hołdów na cześć Romana pojawiło się w mediach społecznościowych.

NYCD Boldest Football napisał: „Dzisiejszego ranka w tragicznym wydarzeniu straciliśmy jednego z naszych. Były oficer korygujący piłkarza Edward Roman, chcielibyśmy w tym czasie przesłać nasze kondolencje i wyrazy współczucia jego rodzinie”.

Mrożące krew w żyłach wskazówki w notatce i wezwaniu mogą ujawnić, gdzie jest chłopiec zaginionego przez 11 lat
Jestem ekspertem w dziedzinie ogrodnictwa – moje dziewięć sposobów na odchwaszczanie pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas

„Z wielkim smutkiem dowiedzieliśmy się o dzisiejszej śmierci oficera poprawczego Edwarda Romana z North Infirmary Command.

„RIP, chcielibyśmy wysłać modlitwy i kondolencje do wszystkich przyjaciół rodziny oficera Rzymian i współpracowników w tym trudnym czasie! Nasze serca są z wami” – napisało nowojorskie DOC Hispanic Society.

Nie jesteś sam

SAMOBÓJSTWO to 10. najczęstsza przyczyna zgonów w Stanach Zjednoczonych, według raportu Centers for Disease Control and Prevention Leading Causes of Death Report z 2018 roku.

Według raportu, w Stanach Zjednoczonych było „ponad dwa i pół razy więcej samobójstw” niż zabójstw.

Dla osób w wieku 10 i 34 samobójstwo było „drugą najczęstszą przyczyną śmierci”, a czwartą dla osób w wieku od 35 do 54 lat.

Samobójstwo jest istotnym problemem zdrowotnym w Stanach Zjednoczonych. Dotyczy wszystkich płci, ras i grup wiekowych.

Dlatego The-Sun.com uruchomił kampanię Nie jesteś sam.

Kampania wzywa czytelników do przedyskutowania swoich problemów ze zdrowiem psychicznym z rodziną, przyjaciółmi i pracownikami służby zdrowia. Wszyscy możemy pomóc innym, którzy mogą cierpieć, i ratować życie.

Jeśli starasz się sobie z tym poradzić, nie jesteś sam. W Stanach Zjednoczonych istnieje wiele bezpłatnych i poufnych programów mających na celu pomoc osobom zmagającym się ze zdrowiem psychicznym.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, zmaga się z problemami ze zdrowiem psychicznym, te organizacje są tutaj, aby zapewnić wsparcie:

Płacimy za Twoje historie!

Czy masz historię dla zespołu The US Sun?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button