Rozrywka

Streaming „Miłość i małżeństwo DC”: jak oglądać online

POSIADAĆ

Seria „Love & Marriage” otrzyma spinoff wraz z „Love & Marriage DC”, którego premiera odbędzie się w sobotę 14 maja o 21:00 ET/PT na OWN.

Jeśli nie masz telewizji kablowej lub własnego kanału, oto kilka różnych sposobów oglądania transmisji strumieniowej „Love & Marriage DC” online:

Heavy może otrzymać prowizję partnerską, jeśli zarejestrujesz się za pomocą linku na tej stronie

Możesz oglądać transmisję na żywo OWN i ponad 100 innych kanałów telewizyjnych na FuboTV, która jest dostępna z siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym:

Bezpłatna wersja próbna FuboTV

Po zarejestrowaniu się w FuboTV możesz oglądać „Love & Marriage DC” na żywo w aplikacji FuboTV, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One lub Series X/S , Samsung TV, LG TV, dowolne urządzenie z Android TV (takie jak Sony TV lub Nvidia Shield), iPhone, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem. Możesz też oglądać na swoim komputerze za pośrednictwem strony internetowej FuboTV.

Jeśli nie możesz oglądać na żywo, FuboTV oferuje 250 godzin miejsca na nagrywanie w chmurze, a także 72-godzinną funkcję przeglądania wstecz, która pozwala oglądać większość programów na żądanie w ciągu trzech dni (a czasem dłużej) od ich konkluzji, nawet jeśli ich nie nagrywasz.

Możesz oglądać transmisję na żywo OWN i ponad 60 innych kanałów telewizyjnych na Philo TV, która jest dostępna z siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym:

Darmowa wersja próbna Philo

Po zarejestrowaniu się w Philo możesz oglądać „Love & Marriage DC” na żywo w aplikacji Philo, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatybilny z urządzeniami mobilnymi z systemem Android), dowolnym urządzeniu z Android TV (takim jak Sony TV lub Nvidia Shield), iPhone, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem. Możesz także oglądać na swoim komputerze na stronie Philo.

Jeśli nie możesz oglądać na żywo, Philo umożliwia nagrywanie programów na DVR i oglądanie ich do 30 dni później. A nawet jeśli zapomnisz coś nagrywać, Philo ma również funkcję przewijania do 72 godzin, która pozwala oglądać większość programów na żądanie, jeśli zostały wyemitowane w ciągu ostatnich trzech dni.

DirecTV Stream ma cztery różne pakiety kanałów: „Rozrywka”, „Wybór”, „Ultimate” i „Premier”. OWN jest zawarty w opcji „Wybór” i wyższych, ale możesz wybrać dowolny pakiet i dowolny dodatek w ramach darmowej pięciodniowej wersji próbnej:

Bezpłatna wersja próbna DirectTV Stream

Po zarejestrowaniu się w DirecTV Stream możesz oglądać „Love & Marriage DC” na żywo w aplikacji DirecTV Stream, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, dowolnym urządzeniu z Android TV (takim jak Sony TV lub Nvidia Shield), iPhone, telefon z Androidem, iPad lub tablet z Androidem. Możesz też oglądać na komputerze za pośrednictwem strony internetowej DirecTV Stream.

Jeśli nie możesz oglądać na żywo, DirecTV Stream oferuje również 20 godzin przechowywania w chmurze DVR (z możliwością uaktualnienia do nieograniczonej liczby godzin).

Możesz oglądać transmisję na żywo z OWN i ponad 65 innych kanałów telewizyjnych na Vidgo. Ta opcja nie obejmuje bezpłatnego okresu próbnego:

Pobierz Vidgo

Po zarejestrowaniu się w Vidgo możesz oglądać „Love & Marriage DC” na żywo w aplikacji Vidgo, która jest dostępna na urządzeniach Roku, Roku TV, Amazon Fire TV lub Firestick, Apple TV, Chromecast, dowolnym urządzeniu z Android TV (takim jako telewizor Sony lub Nvidia Shield), iPhone, telefon z systemem Android, iPad lub tablet z systemem Android. Możesz też oglądać na swoim komputerze za pośrednictwem strony internetowej Vidgo.

Zapowiedź „Love & Marriage: DC” PlayPełna długość ZWIASTUN: Miłość i małżeństwo: DC | Miłość i małżeństwo: DC | WŁAŚCICIELThe Love & Marriage rozszerza się o gwiazdorski skład w Waszyngtonie. Ten sezon jest pełen wzlotów i upadków, ponieważ pary wciąż znajdują miłość w swoich małżeństwach. Koniecznie obejrzyjcie premierę Love & Marriage: DC w sobotę 14 maja o 21:00, tylko na OWN. SUBSKRYBUJ:…2022-05-09T10:59:49Z

Po sukcesie „Love & Marriage: Huntsville”, który „podąża za życiem trzech odnoszących sukcesy i potężnych par w kwitnącym mieście Huntsville w stanie Alabama”, zgodnie z komunikatem prasowym OWN, nadchodzi spinoff show „Love & Marriage : DC”, który przenosi dramat do stolicy kraju.

Oryginalne gwiazdy Melody Shari i Martell Holt, Kimmi i Maurice Scott, Marsau i LaTisha Scott, Destiny Payton-Williams, a także Tiffany i Louis Whitlow, „nawigują po swoich stosunkach biznesowych i przyjaźni w Huntsville w stanie Alabama”.

Naśladowcy spinoff Ashley Silva i DJ Quicksilva, Monique i Chris Samuels oraz Erana i Jamie Tyler.

Premierowy odcinek nosi tytuł „Welcome to the Chocolate City”, a jego opis brzmi: „Monique i Chris Samuels oraz inne odnoszące sukcesy pary władzy poruszają się zarówno w biznesie, jak i życiu osobistym na tle stanu Waszyngton, Wirginii i Maryland”.

Następnie 21 maja nadchodzi odcinek drugi, zatytułowany „Coldest Winter Ever”. Jej opis brzmi: „Monique i Chris prowadzą i kłócą się na przyjęciu; Erana i Jamie przyznają się do dawnych problemów małżeńskich; pomimo tego, że Ashley prosi Quicka o czas dla rodziny, zgadza się na wielkie wydarzenie; Ashley kpi z Winter, gdy wychodzą na jaw szczegóły jej małżeństwa.

Monique Samuels jest absolwentką „Real Housewives of Potomac” i producentem „Love & Marriage”, Carlos King, który jest byłym producentem „Real Housewives”, powiedział Black Enterprise w niedawnym wywiadzie, dlaczego uważa, że ​​„Love & Marriage” lepiej pasuje dla niej niż seria „Real Housewives”.

„Myślę, że wiele osób widziało Monique jako jedną ze stron 'Potomac’u. Zawsze byłem fanem Monique. Nigdy nie czułem, że Monique pasowała do tego programu”, powiedział King, dodając: „Była kimś, kto mógłby dogadać się z tymi konkretnymi kobietami w tym programie [but on ‘Love & Marriage’]otacza kobiety i mężczyzn, których zna i z którymi chce nawiązać silniejszą przyjaźń.”

King uruchamia również swój własny nocny program na WŁASNYM tytule „The Nightcap with Carlos King”. W każdym odcinku tego talk show, King „przywita gości z najpopularniejszych programów OWN, aby rozpuścili włosy i rozłożyli najbardziej soczyste historie. W półgodzinnym serialu pojawią się również niespodzianki z „małej czarnej książeczki” Carlosa, w której znajdują się sławni znajomi, którzy będą czytać nagłówki popkultury i brać udział w zabawnych grach i odkrywających wyzwania”.

„Love & Marriage: DC” jest emitowany w sobotnie wieczory o 21:00 czasu wschodniego i pacyficznego na antenie OWN.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button