Rozrywka

Strictly Come Dancing potwierdza piątą gwiazdę – dowiedz się, kto to jest

Strictly Come Dancing ujawnił, że piąty uczestnik bierze udział w niezwykle popularnym konkursie tanecznym i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, czy ma to, czego potrzeba, aby przejść całą drogę w konkursie! Potwierdzono, że komik Jayde Adams weźmie udział, a fani byli poza sobą.

WIĘCEJ: Ujawniono czwartego celebrytę Strictly Come Dancing

Przechodząc do Twittera, jedna osoba napisała: „Będzie wspaniała. Kochaj ją. Jej i @jojo_radebe razem byliby [kiss emoji].”; podczas gdy inny dodał: „Teraz wiemy, dlaczego twój został przełożony @jaydeadams, to niesamowite!”

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Profesjonalni tancerze Strictly Come Dancing rozpoczynają próby przed serią

Jayde, najbardziej znana z First Dates i Snackmasters, mówiła BBC o swojej radości z udziału w serialu: „Odkąd obejrzałam pierwszy serial w 2004 roku, czuję się jak na każdym kroku, jaki zrobiłam w mojej karierze w ostatnie 11 lat miało być na Strictly.Nie mogę zacząć wyrażać emocji, które odczuwam, to tak wiele znaczy dla mnie i mojej rodziny.

WIĘCEJ: Bruno Tonioli z Strictly Come Dancing opowiada o powrocie do serialu pewnego dnia

ZOBACZ: Gwiazdy Strictly Come Dancing dzielą się pierwszym spojrzeniem podczas prób do nowego serialu

„Zawsze go oglądałem, z wyjątkiem krótkiej przerwy w 2011 roku, kiedy nieustannie koncertowałem w każdy weekend (aby spróbować się dogadać). Od lat jestem ogromnym fanem serialu. patrzę na siebie we śnie i nie mogę uwierzyć, że to zamanifestowałem. Trzymanie tego było dla mnie torturą!”

Ściśle udostępniłem aktualizację na Twitterze

Jayde zdobyła kilka nagród komediowych i była nominowana do pożądanego najlepszego debiutanta za swoją debiutancką godzinę w Edinburgh Fringe. Jej specjalny program Amazon Prime, Serious Black Jumper, zyskał uznanie światowych krytyków, został wydany na całym świecie i znalazł się na długiej liście Emmy.

Jako aktor, Jayde zagrała w nagrodzonej BBC Two BAFTA komedii Alma’s Not Normal, nadchodzącym filmie Take That Greatest Days, Good Omens Amazon Prime oraz The Outlaws BBC One. seria Ruby Speaking.

Jayde jest aktorką i komikiem

Oprócz Snackmastera z Channel 4, Jayde był także gospodarzem Crazy Delicious Netflixa i cotygodniowym podcastem BBC Radio 4, Welcome to the Neighbourhood. Obecnie występuje na festiwalu Fringe w Edynburgu ze swoim stand-upem Men, I Can Save You.

Mają dołączyć do Willa Mellora, Kym Marsh, Kaye Adams i Richiego Campbella, którzy potwierdzili, że biorą udział na początku sierpnia. Mówiąc o okazji, Will powiedział: „Szczerze się cieszę, że mogę wziąć udział w Strictly Come Dancing w tym roku! Nie będę kłamał, to całkowicie poza moją strefą komfortu i wiem, że będzie to ogromne wyzwanie, ale to jest to, co chodzi o życie. To także ulubiony program mojej mamy, a ona miała naprawdę ciężkie kilka lat, więc robię to także dla niej. Dawaj!

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego biuletynu Strictly Come Dancing, aby inne historie, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button